Jump to content
IGNORED

TSA w Spopocie

barni

Recommended Posts

Ta muzyka w swojej surowosci ma jakis pierwiatek absolutnie natychmiastowej przyswajalnosci.

Po prostu po czymks takim wlaczajac jakas Zetke mam wrazenie jakbym sluchal dzwieku spuszczanej wody w klozecie. Mysle, ze czasy takiej muzyki wroca, kiedys musi sie w koncu ludziom przejesc ta plastikowa papka - Mandaryny, Kukulskie, Dody i inne panienki o drewnianym glosie, sprzedajace "muzyke" rozkladowkami w Pani domu albo cyckami

TSA Rulez! Faktycznie, inne PLdinozaury wypadły bladziej. Część twórczości polskiego rocka z lat mojej młodości niestety nie jest ponadczasowa, większość tego co było dziś w Sopocie się już nie broni, "Łzawie szczeniactwem pobrzmiewa...". A TSA - bez problemu.

Witam serdecznie!

Fajnie mi sie oglądało lata 80 te!

Wreszcie coś dla normalnych ludzi!

W zalewie komercji i ogolnej manipulacji!!!

Te utwory to moje najlepsze lata, szczegolnie lombard, tsa i turbo! Piekarczyk ma klase! W tym wieku prawie jak Babcia TIna!

Choć czasem wolę wersję klasyczne...

Craig Dawid dla mnie to chlopczyk na ktorym ktos dobrze zarabia, i tyle (dla panienek, które z racji swojego wieku moga sie zakochac nawet w nodze od stołu jak znalazł !!! hihi).

Poniewaz moim zdaniem tylko tak sie sprzedaje taka komercyjną muzykę! Przez usilne wbijanie do glowy, i inne metody manipulacji! A młodzież w okresie adolescencji łyka wszystko!

Mam nadzieję że rock zaczyna sie budzić!!!!!!!

Jak właczam tv to mnie krew zalewa - wszedzie lansowanie stylu życia i mandaryno-podobny kicz... Jak usłyszalem mandarynę jak spiewa White Snake, to w pierwszej chwili zastanawialem sie czy dobrze słysze!!! koszmarek!!!!

Co to, prawa do innych utworów nie wygasły?

Przepraszam za oburzenie... ale jestem czuły na manipulacje...

Pozdrawiam serdecznie kolegów!

ps szkoda ze nie nagralem tej rockowej czesci...

"A młodzież w okresie adolescencji łyka wszystko!".

Jeśli jest wychowana na dzisiejszym MTV, to się nie ma co dziwić.

Ilekroć przełączam na ten kanał, to widzę jekieś reality szoły zamiast porządnej muzy.

Mandaryna swoją adolescencję medialną pewnie będzie przechodziła przez długie lata.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.