Jump to content
IGNORED

Denon 1055R

jgx

Recommended Posts

Ja uzywam PMA1500R, dla mnie i nie tylko, jest to rewelacyjny wzmacniacz, mocny, z wyśmienicie kontrolowanym basem, przestrzenia i detalicznoscia. Co do 1055R nie słuchałem, ale ponoć jest gorszy od 1500R, ale również wart polecenia. U mnie 1500R gra z monitorkami AE AEGIS ONE i jestem zadowolony w 100%.

>jgx

Znasz to?:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zwolennik łagodności

Tak jak napisałem wczesniej, 1500R jest dużo lepszy od 1055R, ale to nie znaczy, ze 1055R nie jest godny uwagi.

Faktycznie 1500r jest produkowany w Japonii i wykonany jak czołg: metalowa obudowa, toczone gałki, gniazdo IEC ( 1055R ma zwykły kabel zintergrowany ), bardzo solidne złocone porty głośnikowe ( 1055R ma plastikowe ).

Jakie monitory to juz tylko od Ciebie zależy. Jesli lubisz detaliczny, jasny, ekspresyjny dźwięk, z dobrze kontrolowanym basem i leciutko wycofaną średnicą to AE AEGIS ONE beda jak znalazł. Jesli lubisz cieplejszy, z troche schowana góra, swietnymi wokalami to np Kef Q1. Musisz wziac wzmacniacz pod pache i pobawioc sie w odsłuchy- tylko tak mozesz znalezc cos co Ci bedzie w 100% odpowiadac.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.