Jump to content
IGNORED

Jak kolumny max. 600 złotych

re14sato

Recommended Posts

Witam

Chciałbym zmienić swoje kolumny obecnie sa to cat'y (niestety) Chodzi mi o kolumny w granicach 600 zlotych najlepiej dostepne na allegro mam czas wiec napewno bez odsluchu sie nie obedzie maja one grac pod amplitunerem onkyo tx-4500 mkII moj pokoj ma 22 mkw. Muzyka jakeij slucham to jazz, rock, metal, punk i czasem choc bardzo zadko klasyka. Bardzo prosze o pomoc

całkiem sympatyczny ten twoj onkyo, tak z wygladu przynajmniej :)

Zwłaszcza monitorki weź pod uwagę - zawsze(prawie) to wyższa jakośc dźwięku niż podłogówek w tej samej cenie. Pokój niby masz sporawy, ale ja mam prawie taki sam - chociaż pewnie kształt inny - 7x3m, i się okazuje że monitorki w nim grają, i to coraz lepiej :)

Na pewno możesz niemal w ciemno (byle sprawne i niezjechane wizualnie) kupować używane podstawkowce dobrych marek - nawet jeśli sie nie sprawdzą to bez straty je sprzedasz, a zdobędziesz doswiadczenie i punkt odniesienia. Standardowo polecane Tannoy m2 na przykład. Akurat powinieneś się zmieścić w budżecie, tylko trzeba je znaleźć. A jak jesteś fuksiarzem to i może jakieś starsze Paradigmy monitor 3 uda ci się ustrzelić w tych okolicach cenowych :)

No a jeśli muszą to być jednak większe zabawki, to już trochę gorzej w tej cenie, zwłaszcza jeśli nie do końca można zaufać własnemu, niewyrobionemu uchu i trzeba się zdać, przynajmniej trochę, na opinie innych. Chyba trzeba by dozbierać do tego 1 tys. No ale może ktoś ci lepiej coś doradzi.

Jedno jest chyba pewne - cokolwiek kupisz, odczujesz bardzo pozytywną róznicę w porównaniu z catami :)

I nie wiem czemu ci nie dziala wyszukiwarka, u mnie ok. Dużo tam znajdziesz :)

Sluchaj ja do tysiaca nie dozbieram przez najblizszy czas bo nie mam jak a cat'y mnie jzu denerwuja najcheteniej to bym je wyrzucil z 10 pietra co do mojego pokoju to jest ot kwadrattak mneij weicej pozniej postaram sie wrzucic jakis schemat a i dzieki za pozytyw na temat mojego onkyo powiem ci ze wazy tylko 17 kilo :)

Te dwa czerwone to moje kolumny zolte to moj fotel a niebieskie to subwoofer odleglosc od mojego fotela do kolumn to 180 cm taka sama jest kiedz kolumnami oraz miedzy subwooferem a fotelem

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Chłopie słabo szukasz, M2 są często spotykane w ogłoszeniach np:

Hidden Content

Hidden Content

Ja szukam też powolutku czegoś dla mojej dziewczyny w podobnej cenie. Zastanawiałem się też nad Tonsil Fenix 2 - 500 zł z przesyłką - cena bardzo dobra a i łatwo to sprzedać niewiele tracąc jeśli się okaże że "to nie to". W jej przypadku miałoby to służyć m. in. jako głośniki do komputera i chyba nie byłyby do tego takie najgorsze. Ładnie wyglądają - szczególnie te wiśniowe i grają na pewno lepiej niż te stare głośniczki komputerowe.

Iceman - Fusion 3 po 599 ale za SZTUKE. Kody nie polecam, sam basior i tyle.

ps. a moze Eltaxy? Sprzedaje wlasnie swoje Liberty 5, niewiele powyzej Twojego budzetu:-) pisz na priva jezeli jestes zainteresowany / sorki za mala reklame ;) /

paulinka a opisz je bardziej szczegolowo czego na nich sluchasz i jak to brzmi no i oczywiscie jakas przyblizona cene jak mzoesz to dawaj na gg moj numer w o mnie bo twojego tam nei widze a e-mail jest ze tak powiem dlugi pod wzgledem czasu oczekiwania na odp

Tannoy:

Hidden Content

Pogadaj z gościem może zjedzie z kup teraz na 600 zl.

Hidden Content

Jesi twój wzmacniacz pociagnie monitory 4 omowe to spróbuj Avance Omega 520 dostepne na Allegro. sam bym kupił ale myslałem o ich zastosowaniu do kina domowego jako efektowe ( z przodu sa Avance 910 mk2 ) ale moje głośniki frontowe sa 4 omowe więc w sumie impedancja spadnie za nisko. Jesli 4 omy to nie problem to moim zdaniem 650 PLN w opcji ,,Kup teraz " to okazja. Zwłaszcza , ze licytacja od 500. Obydwa zastosowane przetworniki to Vifa . Jedyne co mnie martwi to ze właściciel przetarł je brudna szmata...

Hidden Content

Hidden Content

...there is no spoon...

Tannoy'e Mercury 2,5 odradzam -miałem i sprzedałem. Duzo poluzowanego basu , w którym ginie średnica a wysokie tony zupełnie nieobecne. Łatwo je uszkodzić - ja spaliłem głośnik wysokotonowy gdy podkreciłem nieco gałkę wzmocnienia. Sa to produkty z fabryki na Węgrzech i niewiele maja wspólnego z oryginalna produkcją w W.Brytanii sprzed lat.

...there is no spoon...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.