Skocz do zawartości
IGNORED

Co sądzicie o kolumnach HECO Astron 500?


Gość daber

Rekomendowane odpowiedzi

Gość daber

(Konto usunięte)

Ostatnio pojawiły się takie w Mediamarkt za 658pln/para, normalnie są za 1198pln/para. Wiem ze Mediamarkt to nie jest dobre miejsce na takie zakupy, ale cena kusi...

Są to kolumny 2-drożne, moc 170/300W, zakres 18Hz - 35kHz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem (prawdopodobnie) przyjemność ich nie słuchać, dwudrożna kolumna z zakresem 18-35k za 700 PLN? Szczególna ostrożność usilnie zalecana.

 

Pzdr.

 

PS ten zakres to chyba +- 20dB :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idz i posluchaj - masz szanse ulyszec pana z MM, ktory na pytanie klienta "dlaczego nie slysze niskich tonow" odpowiada "bo tak ma byc" (autentyk z wczoraj)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie sugeruję, ani nikomu nie ubliżam, tak mi się po prostu skojarzyło. Ja tę reklamę rozumiem na swój sposób, jak większość zresztą :-)

 

Mediamarkt to całkiem niezły sklep, choć może niekoniecznie do zakupów audiofilskich. Byle nie przychodzić w dniach wyprzedaży, bo tłum może przebiec po plecach :-)

 

Daber, a jak byś zareagował na takie ogłoszenie: Nowość, samochód rodzinny z dużym bagażnikiem, 120 KM, 9 sekund do setki, promocyjna cena obniżona z 20 do 11 tys zł. Dałbyś sie nabrać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM to niezły sklep, sprzedawają to co ludzie kupują i tak jak ludzie chca zeby im sprzedawano. To tak jak by isc do piekarni i powiedziec ze ta piekarnia jest do g....no warta bo nie sprzedaje pączków.

 

Poza tym MM ma przyzwoity dział płyt CD, bynajniej te MM, w ktorych ja bylem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Coz, w MM kupilem telewizor i monitor do kompa, a takze drukarke. Z czego drukarke wyrzucilem, a reszta dziala do dzic. Ale sprzet audio to inna para obuwia, i nie wiem doprawdy... Heco to tania firma, Astron to ich tania linia, tak wiec nie ma co sie nastawiac na nieslychane przezycia. Bedzie w najlepszym wypadku poprawnie. W najgorszym - nieznosnie. Naprawdze nie da sie nic lepszego za te pieniadze dostac?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daber to nie tak... wygląda na to że nikt tych kolumn nie słyszał więc konkretnej opinii nie dostaniesz, poza tym każdy kupuje co mu się po odsłuchu spodoba, a nigdy w ciemno na podstawie tylko czyjejś opinii, to co można stwierdzić w tej chwili to to że 1100PLN za wolnostojące kolumny to bardzo niewiele i również bardzo niewiele bym się od nich spodziewał, poza tym dane techniczne są ewidentnie "przegięte", HECO w jakiś sposób naciąga te dane i robi klientów w bambuko... takiego 18-35kHz nie powstydziłyby się kolumny i za 100k PLN.

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myslales nad kolumnami Mission model chyba 702 lub 701 ?

Podłogowe, wygladaja niezle, podobno graja przyzwoicie a cena na allegro ok 600-700zł para za NOWKI z wrzesni.

Jak co to od razu wybrał bym missiona

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość daber

(Konto usunięte)

w tej chwili na allegro były tylko jedne mission'y 702e. wyglądają bardzo ciekawie.

a co z poczciwymi soundfinderami? warto w to inwestowac pieniądze? mój znajomy kiedyś takie miał, i wydawało mi się że grają całkiem dobrze.

i jeszcze są jakieś tanie fenix'y od tonsila 299,-/sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem ale tonsilowi daleko do Kody

posłuchał AV 702 F można je dostać normalnie za 900 zł

albo ci się spodobają albo odrzucisz je natychmiast , jedno jest pewne w dziedzinie stereofonii i przejrzystości biją na głowę wszystkie , Tannoy-e Tonsile , Whatefale , Eltaxy , uwaga ( Avance), tak do 2 kawałków

jednakże nie każdemu ten dźwięk odpowiada , bo nie są to kolumny neutralne .

Zresztą moim zdaniem mówienie o neutralnych kolumnach w przedziale do 2 tys to mówienie , że poprostu obcinają materiał muzyczny.

a jak będziesz słuchał to poproś jakiś stare już "dotarte" exemplarze - to bardzo ważne w ich przypadku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.