Skocz do zawartości
IGNORED

Totem Mite, Staff, odsluchy, schematy


systex

Rekomendowane odpowiedzi

fotoarkady, zobacz tu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to naprawdę wstyd dla tak znanej firmy, że tak traktują klientów. Ogólnie jestem pewien, ze po tym zamówieniu zainteresowanie ich wyrobami na rynku hobbystycznym wzrośnie, o ile? Trudno powiuedzieć, ale z tego co słyszałem, to np. Vifa M18WH niekoniecznie brzmi lepiej, a jest dwa razy droższa.

Dzięki fotoarkademu przeczytałem test z Magazynu HF. I co? Może zapytać jozwę o detale?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lancaster

 

Ale ci się trafiło zamówienie podziwiam cierpliwość i należy ci się za to duża woodka. Swoją drogą masz jakiś elektroniczny adres na który wysyła się reklamacje lub pytanie o zamówienie ? Może wyśle ze "swojego firmowego" maila pytanie czasami mi pomaga przy sprawach z pocztą polską i tego rodzaju specyficznych instytucjach. pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo ...

Mietki mnie coraz bardziej zadziwiają kopółka potrafi wiele - dzwoneczki dzwięczne bas potrafi płatać figle az trudno uwiezyć czasami ze to one grają. Po miesiącu one zaczynaja dopiero grać a już się bałem ... nie jest może to co by mi wystarczyło ale za taką cenę nie widzę innej opcji. Dodam że głośniki nie parowane. No i klon się lubi z nimi. pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale numer z tym tonsilem. Chyba nadal komuchy tam rzadza. Martwilem sie o Lancastera bo gdzies zniknal a on ugrzazl w glosnikach!!!!!

Przy takich podatkach to i tonsil padnie bo go Chinczycy wygryza. Teraz nadszedl czas na male firmy takie jak edyton. Szkoda ze Mistrz Waldemar nie sprzedaje glosnikow do diy. Te jego sredniaki to wprost malina lipcowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lancaster

 

prześlij mi te telefony i jakies nazwiska na @ tez ich pomęcze. Najlepiej też jakiś nr zamówienia, nazwisko itp.

 

Mam prośbę do fotoarkady i nie tylko: niech nie ginie wątek zarówno zakupu jak i testowania nieparowanych głosników. Może się okazać, że jest to rozsądna alternatywa.

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtekr , z moich doswiadczen z Tonsilem wynika , ze raczej nikt nie uslyszy roznicy pomiedzy nieparowanymi glosnikami Tonsila - oczywiscie pod warunkiem ze beda one kupione z pewnego zrodla (sklep, hurtownia) a nie na allegro czy bazarze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ta firma:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) jest zufanym źródłem?

w

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AcoustiC wszystko(@, itp.) masz tutaj:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

wojtekr, wysłałem na PW.

senicz, zawsze liczę na Twoją wiedzę i troskliwosć;)

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Lancaster

 

podaj wszystkie szczegóły zamówienia jak i numery telefonów (szef, sekretarka, nadzór) PUBLICZNIE tu w tym wątku!! To nie jest żadna tajemnica !! to raz.... dwa ja chyba tam zadzwonię, tylko że jak zadzwonię to ich nie oszczędzę!! I proponuję to zrobić każdemu kto bierze udział w zamówieniu bo to nasza wspólna sprawa (nie tylko Lancastera) i tak samo nam wszystkim powinno zależeć na szybkim rozstzygnięciu sprawy. W końcu jak każdy z nas zadzwoni i ich zj**ie to będą o nas pamiętali...

 

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saczek, masz PW. Zrób z tym co chcesz. Mimo wszystko uważam, ze te telefony wam(osobom zamawiajacym)należą się. Po co ktoś dodatkowo ma sobie robić jaja?

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO PROSZę I DODZWONIłEM SIĘ!!!!

 

DO SAMEGO ___G U RU !!! - szefa produkcji (specjalnie z małej literki ;)

 

Marek ... hehmiałem trochę utrudnione zadanie bo szefuńcio pytał się o kilka szczegółów których ja niestety nie znam...

 

do rzeczy...

Mówiłem że zamówienie do Protonsilu (a nie Tonsilu) zostało złożone miesiąc temu (strzelałem ;D) na co szef odpowiedział że realizacja zamówienia to 6 tyg... po czym dodał że nie miesiąc temu tylko 2 tyg temu i zostało jeszcze 4tyg na realizację ów zamówienia.... To że zamówienie do Tonsilu zostało złożone 4 miesiące temu to go w ogóle nie interesuje, bo to inna firma a i zamówienie musiało być na nowo złożone. Więc cóż... mają jeszcze 4 tygodnie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saczek...gdyby to było takie proste, ze jak się ich zj**ie, to pamietają;p

Tam jest inaczej, jak za komuny, albo jeszcze niedawno w ZUS-ie(przynajmniej moim).

Idziesz na rozmowę, dogadujesz z osobą "kompetentną" co trzeba, wychodzisz zadowolony, bo wydaje Ci się, ze wszystko załatwiłeś. A do domu przychodzi Ci pismo o zupełnie innej treści. I zabawa od nowa.

Idziesz do tej samej osoby, ona mówi "ach przepraszam", albo "no tak, mówiłam, ALE..." a Ty tracisz czas, kasę i dobry humor;) A wszystko to mowią spokojnie, mimochodem. Wiadomo praktyka:))))

Dopóki ludzie sie tam nie pozmieniają to inaczej nie będzie. Niestety.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saczek, miał być miesiąc. Dostałem slowo, że koniec czerwca odbieram całość. Szkoda gadać, ale dzwońcie, to może faktycznie uda sie to na lipiec zrobić(bo bez tego, to juz nie wierzę w ich zapewnienia).

Jakie szczegóły? Że ze mną rozmawiał? Że ustaliliśmy termin na koniec czerwca? Że zamówienie dostali po świetach wielkanocnych(oni, bo w Tonsilu leżało chyba od końca lutego)? Że na początku czerwca facet sobie wymyslił(dla zwłoki-mowiłem, ze sie z tego usmiałem), że mam mu dosłać drugie zamówienie, co też i zrobiłem?

O 6 tygodniach nie było mowy, była mowa o końcu czerwca, żałuję, ze tego nie nagrywałem, bo po takich tekstach to aż sie człowiekowi chce udostepnić treśc takiej rozmowy.

qrwa, erystyka jeba.a.

Sprawdźcie jak w tym roku przypadała Wielkanoc, zaraz po Wielkanocy dostałem info, ze zamówienie przechodzi z Tonsilu do ProTonsilu i odbyłem pierwsza rozmowe z szefową działu sprzedaży PT. W której mnie poinformowała, że mam "zadzwonic za tydzień". Więc niech facet nie opowiada, ze ma czas(na co? na ściemnianie?) Telefon do niego dostałem chyba za czwartym, albo piątym podejściem/prośba o kontakt z osobą, ktora decyduje o tym co kiedy idzie na produkcję. I to z wielką nieśmiałościa go dostałem, tak jakby był tajny.

W każdym razie tego telefonu nie rozdawali ot tak, po pierwszej prośbie słyszałem tylko "przykro mi, ale nie mogę"

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ja sie tak zastanawiam:

 

to co oni wogule produkuja teraz w tych firmach jesli zawalaja zamowienia na przetworniki?truskawki?arbuzy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janek dolas, dobre pytanie, bo widzisz z tego co rozmawiam z nimi to roboty mają od cholery, przerobić się nie da. Mniejsze zamówienia czekają po kilka miesięcy, a obsługują tylko 10....20tysięczniki.

Przy takich zamówieniach Tonsil padl?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh no może i produkują truskawy ;))

 

>>Lancaster

>Jakie szczegóły? Że ze mną rozmawiał? Że ustaliliśmy termin na koniec czerwca? Że zamówienie dostali

>po świetach wielkanocnych(oni, bo w Tonsilu leżało chyba od końca lutego)? Że na początku czerwca

>facet sobie wymyslił(dla zwłoki-mowiłem, ze sie z tego usmiałem), że mam mu dosłać drugie

>zamówienie, co też i zrobiłem?

 

Imię nazwisko, nazwa firmy (o to chyba z 10 razy się pytał....) kiedy zostało złożone zamówienie DO PROTONSILU bo jak wcześniej pisałem to ich nie obchodzi że 4 miesiące temu w Tonsilu --> zamówienie PONOWNIE musiało być złożone tym raze w PROTONSILU!! (pokłócili się czy jak..?) no i kiedy zostało to zmówienie złożone, a ile sztuk, a kiedy z nim rozmawiałeś.... a jeszcze raz imie i nazwisko... (sranie w banie) etc etc dużo było tych pytań i odniosłem wrażenie że to On się mnie więcej pytał niż ja ;)...

 

Nie było mowy o żadnym miesiącu na wykonanie zlecenia... najpierw się pytał na kiedy było ustalone, a jak zacząłem naciskać to się pytał kiedy złożyłem ponowne zamówienie w PROTONSILU.. (strzał-->miesiąc temu...) - odpowiedź Prezesa - 2 tygodnie temu (ja nie wiem kiedy składałeś zamówienie w ProT..., dalsze naciskania zaowocowały gadką w stylu... to mamy jeszcze miesiąc, bo czas realizacji zamówienia wynosi 6 tyg., etc etc... W międzyczasie przebąkiwał dając do zrozumienia że może do końca czerwca się wyrobią (to takie chyba mini wtrącenia odnośnie tych jeszcze 4tyg...) w co szczerze wątpię...

 

 

DO ZAMAWIAJĄCYCH !!

 

musimy naciskać bo widzę że nic z tego nie będzie. Ja będę dzwonił raz w tygodniu do babki.. następnym razem jak zadzwonię do Szefuńcia, to mu już nie podaruję... Myślę że przy takiej ilości zamawiających jak każdy z nas zadzwoni 1 raz w tygodniu to będą nas pamiętali, a poza tym dajmy trochę odpocząć Lancasterowi, bo rzeczywiście wygląda to tak jakby Jemu tylko na tym zamówieniu zależało, a myślę że każdy chcaiłby już potrzymać w rączce głośniczki. NIE DAJMY SIĘ PRZEMIELIĆ. RAZ W TYGODNIU DZOWNIMY I UPOMINAMY SIĘ O NASZE GŁOŚNIKI!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saczek, szef produkcji najpierw udaje, ze nie wie kto, kiedy i jakie zamówienie skladał, a potem nagle wie, ze nie miesiac tylko 2 tygodnie temu? Gość jest wybitny:)))) On doskonale wiedział od początku w jakiej sprawie dzwonileś. Jak tylko powiedzialeś o jakie głośniki chodzi, bądx pewien;)

Kiedy zaraz po wielkanocy rozmawiałem z kierowniczka działu sprzedaży-jego koleżanką/podwładną, to słowem nie pisnęła, że mam takie zamówienie złożyć, bo zmówienie z Tonsilu traktowała jako bieżące-pilne.

Dlatego, kiedy facet powiedział mi w rozmowie telefonicznej, że mam napisać je jeszcze raz to najpierw powiedziałem coś w stylu: "chyba Pan żartuje?", a potem stwierdziłem, ze a co mi tam i napisałem jeszcze raz. Tak jak mówie na koniec naszej rozmowy ustaliliśmy, że głośniki będą na 100% na koniec czerwca. tak jak wam pisałem, a zależło mi na ustaleniu 100% daty odbioru, bo takich 99,9% miałem już chyba kilkanaście.

Rozumiem, ze facet z racji pełnienia takiej a nie innej funkcji obstaje przy swoim. Ale to jest tylko jego bajka(więdej szacunku miałby u mnie gdyby normalnie oddzwonil, ze coś tam jeszcze wypadło i termin znów się przesunie)

Nie to ustalaliśmy...zresztą nie ma to teraz wielkiego znaczenia. Ważne, zeby te głośniki w polowie lipca jednak byly fizycznie gotowe do odbioru.

Pozdrawiam

PS. Nie wiem czy jest sens, zebyście wydawali kasę na telefony bo z tego co widze przyjęli taktykę rozpoczynania rozmowy od początku, a nie kontynuacji. Ale jak tam chcecie...od czasu do czasu chyba dobrze bedzie jak zadzwonicie, nawet jak nic nowego z tego nie wyniknie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie, jak już macie dzwonic...to wam doślę na PW dane kto zamawiał, kiedy i co.

Tylko jutro z rana, albo dziś późnym wieczorem, bo musze poszukac w szpargałach potwierdzeń tych faxów.

A teraz rower:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko Lancaster.... a ja i tak będę dzwonił ;]

 

poczekam uprzejmie do 15 lipca, potem pogadam bardziej dosadnie...pieprzyć się z cwelem nie będę...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.