Skocz do zawartości
IGNORED

Totem Mite, Staff, odsluchy, schematy


systex

Rekomendowane odpowiedzi

Loszmi

 

Ja mam akurat Solena 2,7 i jest ok cykaja ładnie Lancaster wspominał tez o ruskich olejowych warto z nimi potestować. A te żółte nie wiem nie wypowiadam się. pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już nie gadam, czekamy miesiac.

Kolek, nie kolek, mają dla nas zrobić ok 150 głośników, dla fso robią np. kilkanascie tysięcy.

Zamówienie jako takie przeszło do ProTonsilu jakieś 2-3 tygodznie temu. Potem odcięli im prąd.

Nie mam zamiaru tego tłumaczyć, jak chcesz nr tel do niego "pisz na priva"(moje ulubione na tym forum zdanie;))

Na dzień dzisiejszy nie wygląda to najgorzej, tzn. bywało dużo gorzej jak np. nie mogłem złapać z Tonsilem kontaktu.

bacek, ja? Chyba nawet budda, gdyby zamawiał te głośniki, to pobiegłby wpieniony do Wrzesni i zrobił grandę;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zybel, odebrałem wczoraj skrzyneczki. Solidna robota, miło wziąć w rękę, miło popatrzeć. Znakomity stosunek jakości do ceny. Jestem pod wrażeniem, dziękuję... ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kopółki pieknie grają dzwoneczki super dzwięczne poezja ... ale na razie średnio nisko mi sie nie podoba może z cewką przekombinowałem ?

cewka taśmowa polink: CT1400.85 14 AWG 0.850mH 0.22 Ohm h-37 Fi- 65 co prawda mam nadzieje że jednak głośnik musi pograć z miesiąc ale hmn niepokoję się :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bylaby mozliwosc posluchania tych lub innych totemow gdzies w warszawie?

Nosze sie z zamiarem robienia kolumn ale kompletnie nie wiem jakich - a odsluch wydaje mi sie dobra metoda weryfikacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acoustic, zapewniam, ze z tego co słyszałem midbas to lepsza połowa tych zestawów;)

Niech się troche rozrusza.

Proponuję tydzień na okrągło Metallica S&M:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie chopy Mite potrzebuja min 1 m-c zeby zaczac grac. Na swiezo nie ma co oceniac. Szkoda sobie nerwy psuc. Jakby ktos chcial posluchac to zapraszam do mnie ( Olsztyn ) moje sa juz wygrzane i troche inne od waszych robionych na forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lancaster

 

"Proponuję tydzień na okrągło Metallica S&M:)"

 

Ale jest pewien problem eheh czekam na synka żonia 7 miesiąc i wiesz .... skończy się że wygrzewanie potrwa 2 miesiące a jak "uwielbiam" czekać.

 

Zdrugiej strony może troche demonizuje momentami jest już nieźle(biorąc od uwagę 1 dzień), więc bedę mam nadzieje wypluwał jeszcze swoje pierwsze opinie.

 

Dzieki za słowa otuchy bo jak nie gra to sami wiecie ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sprawa z ProTonsilem wygląda tak:

- zamówienie(fax) poszło w zeszły wtorek

- mam obiecane od szefa produkcji tym razem, że na głośniki nie będzie trzeba czekac dłużej niż miesiac. Powiedzmy, że mu wierzę.

- sorki wszystkich kolegów z ostatniej listy, że nie wysłałem im danych do przelewu. Zrobię to dzis, za ok 2 godziny.

W kazdym razie dziś dostaniecie maile.

Pozdrawiam

Marek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane poszły.

SDS12

fotoarkady

Proszę o kontakt na priva (nie mam maila do was)

 

[email protected]

 

Jeżeli ktoś z listy nie dostal danych do przelewu również prosze o kontakt.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na resztę klonowców ... betatesterów tej konstrukcji :)

 

Chyba nie przez przypadek jest ten BR ścięty w oryginałach. Na szybko ściąłem w tych rurach co mam pod kątem 45 stopni i (o ile to nie placebo :) ) i jest lepiej. Myślę że trzeba bedzie w sprawie bass reflexu jednak opierać się na oryginale. Ta rura jest w stosunku do tottema inna szersza na początku i przed ścięciem miałem wrażenie że jednak dusi gdn'a zreszta po przystawieniu ucha przy basie przy rurze dziwne dzwieki "obce" słyszałem. Po ścięciu jest lepiej. Chyba trzeba też "zadbać o rurę" bo inaczej du ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jakis czas mnie nie bylo - sluzbowy wyjazd.

Podziele sie z Wami odczuciami co do Mietasow, ktore mam juz pewnie z miesiac.

Podczas mojej nieobecnosci sprzetu sluchala siostra - glownie leciala muzyka z tunerka, dzieki czemu mietasy mogly sie wygrzac ile im tam bylo trzeba i kiedy po powrocie odpalilem pink floydow, to jedyne co wyszeptalem, to "ooo kuuu...." i zaczalem sie rozgladac w poszukiwaniu suba...ile z takich pudelek po butach i to dzieciecych wydobywa sie basu, fajnego, sprezystego basu, potem przyszla kolej na Ala diMeole - rewelacyjna srednica i przestrzen, wysokie takie jakie powinny byc, zadnego piasku, zadnego "szyyyszyyy".

Acoustic i reszta, czekajta chlopy miesiac, najlepiej wyjedzta, albo wstawta kolumienki do piwnicy czy na strych, podlaczcie do nich jakies radyjko i niech sie wygrzeja, bo naprawde warto poczekac - te mini kolumny graja wielkim dzwiekiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>sdp

Napisz również jak u Ciebie jest z tą rurką BR ? Równo ścięta czy pod kątem ? Jakie wymiary ?

Dzięki i pozdrawiam oraz życzę mniej wyjazdów służbowych:))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwrotnicy zastosowalem to, co mialem pod reka: Jantzen 2,7uF, cewka powietrzna 0,85mH i rezystory ceramiczne 5W, nie mam niestety czasu na eksperymenta.

Rurke scialem pod katem, tak jak w oryginale, jej wymiary: fi 34.5mm@143mm.

Jesli chodzi o porownanie GDWK 10/80 (bo taka wysotonowke mam) z DT-107, to prezentuja one dwa odmienne brzmienia. Monacor jest delikatniejszy o wiele, bardziej cieply i ma takie cukierkowe brzmienie, Tonsil z kolei jest twarszy, dobitniejszy, blacha brzmi jak blacha, jest jakby bardziej szczegolowy. Nie zgadzam sie z opinia, ze kopulki tonsilowe szeleszcza, nic z tych rzeczy. Monacor nie jest kiepski, podoba mi sie barwa jaka gra, ale po prostu, do mietkowego GDNa nie pasuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.