Skocz do zawartości
IGNORED

Totem Mite, Staff, odsluchy, schematy


systex

Rekomendowane odpowiedzi

PiMi

Millsy i Soleny z szybkiego zamówienia u Petera

 

No pierwsze testy mietków były nie jest źle ale dobrze na razie też nie. W każdym razie grają - teraz musze wymyślić jak zwrotke ładnie w środku ułożyć bo na razie meksyk. No i z br powalczyć zastanawiam się jak przyciąć, bo rura troche inna niż w oryginale :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, udało mi się przebić do Działu Sprzedaży Tonsilu.

Produkcja ruszyła. Nie będę wam kolorował, ze mamy sznsę na pierwsze zamówienia jakie będą realizowane:(

Ale teraz przynajmniej wiadomo, że może któregoś dnia uda się wcisnąć te nasze maleństwa:)

Od razu podpowiedziałem, ze najlepiej, gdyby je wykonali razem z patrią głośników dla Totema;)

Musze powiedzieć, że humor mam lepszy.

Co jakiś czas będę się kontaktował i podpytywał. Jeżeli ktoś chce ten nr. telefonu. Piszcie na priva.

Może jak zadzwoni kilka osób, to będzie prędzej?

Następnym razem(piątek) poproszę o numer tel. prezesa(teraz rozmawiam z Kierowniczką Dzialu Sprzedaży).

To chyba od niego zależy co idzie do produkcji. A my tu czekamy już chyba 4miesiące?

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AcoustiC

 

u mnie też kiepsko grały na poczatku

 

jak poszły do wykończenia to po ponownym złożeniu nie dawałem rezystora i GDWK dałem w zgodnej polaryzacji. i po kilkunastu dnaich grania bardzo przyjemnie sobie mruczą. Też czekam z docinaniem rury, Aż ktoś zrobi to z pomiarami.

pozdrawiam.

P.S.

staffy wyjeżdżają jutro.

z.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zybel

No podłączyłem ze zmieniona polaryzacja( tak jak na rysunku schemacie Lancastera) - dam ima pare dni i zobacze w zgodnej. Ogólnie brzmią przyjemnie i wysokie tez są dzwięczne tyle że na razie jakiś taki koc mam na dzwieku ale nowe głośniki i elementy i miesiąc mogą sie docierać ... a ja niecierpliwy jestem ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lancaster

 

No i skusiłeś mnie tymi swoimi opowieściami. Powoli dogaduję się z Zybelem w sprawie skrzynek do stuffów.

Na czymś trzeba słuchać a będę mógł się wtedy spokojnie porozglądać za czymś lepszym.

 

Da radę podpiąć się do was na zamówienie głośników i zwrotki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. jakiej wielkosci sa skrzyneczki clona Mite? Wlasnie sie zastanawiam czy cos takiego sobie nie sklecic do biura...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foxbat:

 

Nie jest powiedziane że na jakieś Regisaudio się nie zdecyduję dopiero zaczynam czegoś szukać. Narazie boli mnie to że nie mam na czym słuchać wogóle (głośniki które mam nie zasługują na takie miano). Więc takie Mite na jakiś roczek powinny wystarczyć. Moje przyszłe warunki lokalowe nie dokońca na dzień dzisiejszy są mi znane więc w trochę droższe sprawy nie będę się odrazu pchał. Poza tym mało osłuchanym człowiekiem jestem trzeba posłuchać jeszcze i innych konstrukcji, o sklepy też zawadzę. A nawet jak się już na coś zdecyduję to potem też jeszcze inne konstrukcje sprawdzę, żeby się upewnić że mam rację.

 

A jeśli chodzi o Regisaudio to podobały mi się przez innych mniej preferowane Minasy z Vifa M18WH. Miały rewelacyjnie plastyczną scenę, trochę wąską (może dlatego że głośniki ze względu na wielkość pokoju stały przy brzegach) ale za to głęboką. W jazzowych kawałkach spokojnie mógł bym poumieszczać manekiny w miejscach w którcy stali wszyscy muzycy. Czułem się jak w klubie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bacek, no to gut... Ja tez teraz sie wlasnie zastanawiam nad clonem Mite... Zobaczymy jak zakoncza sie boje Lancastera z Tonsilem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że czas działa na korzyść kloników jest troche lepiej zobaczymy za tydzień. Dodatkowo podłączenie w bi wire też nieco pomogło ... jeszcze nie jest wspaniale ale lepiej niż wczoraj ... trzeba kolce jeszcze dobrać jakieś do maluchów :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-6291-100001423 1170293048_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zybel, 23 Maj 2006, 12:50

>staffy wyjeżdżają jutro.

 

Te kurierem? Jeśli tak to mam kilka pytań:

-Potwierdzać adres przesyłk, czy wystarczy ten z przelewui?

-Czy wiesz może ile będzie kosztowała paczka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bacek, z mojej strony nie ma klopotu.

Odpowiem tak jak wszystkim innym:

Jeżeli Tonsil będzie robil te głośniki to powinni załapać sie wszyscy chętni.

W tej sprawie pisało do mnie ok 4-5 osób, zrezygnowały 3 osoby.

Dzięki za cierpliwość, większe zamówienie będzie łatwiej przeforsowac.

W piątek obiecuję porozmawiać z osobą, ktora odpowiada za kolejność realizacji zleceń.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lancaster, 23 Maj 2006, 22:45

 

a czy mozna komplet parowanych do mite , czyli rowniez wysokotonowe nie tylko niskosrednio?

co prawda zakupilem wysokie ale chyba nieparowane , wiec jak ma by juz zupelnie cacy

to niech komplet bedzie parowany:-?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za gówniany internet, co wywołam stronę to zrywa połączenie

jeżeli chodzi o BR to u mnie siedzi monakor średnica 3,5 cm i długi na 12cm.Kondensator to ruskie olejaki, jentza niedało się słuchać (waliło górą że hej ) .U mnie zagrały od razu dzwiękiem jaki w zasadzie pozostał i nie było żadnych niespodzianek dzwiękowych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie myśle że nie będzie źle po wywaleniu zworki z blaszki i podłączeniu w bi bedrocka , na rezystorze Mills 3, Solenie 2,7 i cewce z polinka taśmowej zaczęło to grać. Przestrzeń głębia lokalizacja raczej klonowcy nie będą marudzić myśle że warto jak na nieparowanych jest dobrze :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotoarkady, koszt pomiarów to 5zł/szt. Niezależnie od rodzaju głośnika. Mam nadzieję, ze Pro Tonsilowi sie coś nie pozmienia w tym temacie po tej restrukturyzacji.

Z tego co widzę, masz głośniki które zamawiał pkrecz? Ale tylko GDN-y?(mierzone)

W razie czego śledź ten wątek, jak tylko cokolwiek dogadam w ProTonsilu będzie można domówić te kopułki do kompletu.

Im więcej głośników, tym więcej możliwości ładnego ich sparowania. Może mi to zająć chwilę, bo chcę je dobrać możliwie podobne.

Narazie żadnych wplat w tym temacie nie przyjmuję. A deklaracje zakupu traktuję jak info.

Jak tylko ProTonsil cokolwiek zadeklaruje - uzupełnimy listę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio myślałem o klonach Totem Staff. Głośniczki też by się znalazły. Ale jak poczytałem o patentach w postaci odgrod i jakiś deseczkach podziurkowanych jak szwajcarski ser to jakoś mi się odechciało :)))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.