Skocz do zawartości
IGNORED

Spotkanie w Krakowie - lista obecności


Gość discomaniac71

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Arek__45

(Konto usunięte)

Szkoda......taki styl spotkan, opisy sprzetu a potem ...sprzedaz ...nigdy nie kupuje sprzetu z zamiarem odsprzedazy....naprawde nie szkoda....niech sie przelamia i podejscie....i bedzie ok

 

..trzeba jasno okreslic swoja definicje dzwieku i nie zbaczac z drogi....bezdroza prowadza na manowce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdzie się ktoś jak ta żabka

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

/../ I wcale nie kumała

w jak wielkie się gówno wplątała.

I szła zamyślona dalej

środkiem stygnących alej./../

 

- To już wersja hardcore łopatologiczna, wiem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Jest parę cnotliwych osób na forum, które mają misję śledzenia i dopiekania takim osobą.

Robert

Ps. Przepraszam że wypowiadam się w "Krakowskich", ale tutaj wypłynął po raz kolejny ten temat. Disco jeśli przeszkadza Ci ten wpis, przeniosę go.

 

 

Wpis mi nie przeszkadza. Przeszkadza mi na pewno ortografia moderatora;-)

 

 

 

Pisząc krótko i na temat: właściciel Edytona podobnie jak wszyscy inni powinien napisać do mnie na PW lub zrobić wpis w wątku krakowskim z zapytaniem czy odsłuch mógłby się odbyć i czy jesteśmy zainteresowani. Wtedy po konsultacjach z rochem i innymi członkami grupy wspólnie podjęlibyśmy decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

 

 

 

 

Pisząc krótko i na temat: właściciel Edytona podobnie jak wszyscy inni powinien napisać do mnie na PW lub zrobić wpis w wątku krakowskim z zapytaniem czy odsłuch mógłby się odbyć i czy jesteśmy zainteresowani. Wtedy po konsultacjach z rochem i innymi członkami grupy wspólnie podjęlibyśmy decyzję.

 

Tak, wiem i w dużej mierze przyznaje rację. Mi chodziło o coś innego, a że wypaliłem w tym wątku i nie do końca szczęśliwie, to przypadek. Akurat przelała się czara goryczy...

Zostawmy to już, w zasadzie nie chciałem się odzywać, ale skoro zostałem wywołany...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeszcze raz ubolewam nad tym, ze taka dyskusja zawrzala, bo przeciez to ma byc wszystko dla przyjemnosci a nie podnoszenia sobie cisnienia...

 

Po drugie to ja, Bartlomiej, chcialem takiego spotkania i pisalem na PW do wszystkich tutaj wymienionych, (Bo posiadam ten sprzet w domu), a nie wlasciciel Edytona, ktory to mieszka daleko od nas i ni jak mi nie jest po drodze do Swidnika, a tak mialo by to sens zeby go sciagac do siebie.

 

Tak jak ktos napisal, nieczesto ma sie okacje porozmawiac z konstruktorem sprzetu, a on przeciez i robi glosniki i paczuszki i wzmaki.

 

Jak juz pisalem chlone dopiero wiedze o sprzecie i duzo czytam, ale nie wszystko da sie dowiedziec z sieci, no i trzeba wiedziec o co dokladnie pytac heh.

 

Tak na marginiesie to uwazam ze moj zestaw calkiem niezle gra i jesli ktos mial by ochete to sprawdzic zapraszam do siebie, mieszkam na woli justowskiej w krakowie.

 

Prosze panowie... bo czuje sie winny ze rozne epitety padaja na forum jak by nie bylo z mojego troche powodu.

Dalem propozycje, zostala odrzucona, chyba lepiej do tego nie wracac.

Ale jeszcze raz podkreslam, bo chyba nie zostalem dobrze zrozumiany, to byla moja prywatna inicjatywa.

 

Acha. Dziekuje panom z "branży" za slowa otuchy, to bylo bardzo mile i podnioslo na duchu.

 

 

Pozdrawiam

 

Bartlomiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, że będą w Polsce.

A swoja drogą - jak ci się podobał koncert Pluhar ? Jakoś mało czasu mieliśmy aby zamienić choćby parę słów po koncercie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słucham tylko muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koobal, wybacz, że dopiero teraz odpisuję - urwanie w robocie.

 

Koncert cudny. Dawno mnie tak dłonie od klaskania nie bolały...:)

Fantastyczny nastrój na scenie, czuć i widać było, że muzykom wielką radość sprawiało granie, że to nie tylko kolejny występ do odbębnienia... Ostatnio takie wrażenie miałem niestety na początku lat 90-tych na koncercie A. Vollenweider'a w Kongresówce. Tam też świetnie bawili się na scenie:)

Swoją drogą:

Na koncercie L'arpeggiaty siedziałem na balkonie. Dobrze, że widziałem kontrabas, bo raczej trudno było go usłyszeć...

Natomiast głos J.P.Marchetti'ego był mocno zapiaszczony - też tak go słyszałeś?

 

pzdr

 

Wojciech

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko słychać było idealnie, grało równo wręcz z cudowną aurą. Kontrabas był cichy (ale przecież taki on jest gdy samotnie gra w dużej sali) lecz wyraźnie słyszalny. Siedziałem w połowie sali na dole (15 rząd).

Co do samego koncertu i ja mam wrażenie, że jak to się mówi "przyżarło", i widownia, a tym bardziej Pluhar i cały zespół to poczuł, dla tego tyle bisów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słucham tylko muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast głos J.P.Marchetti'ego był mocno zapiaszczony

Na drugi raz przyjdź ze swoimi kabelkami, będzie dobrze - :DD

 

Palton - wiesz to jest właśnie tak, że jak na początku nie ma sensownego pomysłu, ba! jakiejkolwiek sensownej wizji, a do tego jeszcze dochodzi źle pojęte kolesiostwo to na końcu jest czara goryczy. To jest tylko logicznym wynikiem podjętych decyzji. Forum leży i kwiczy, a ci co z definicji traktowali forum instrumentalnie to raczej niespecjalnie na tym zyskują. Na Twoim miejscu skasowałbym swoje wpisy z tej strony.

 

---

btw. Czy tutaj jest ktoś żywy? O to chciałem zapytać, tylko niechcący przeczytałem niezbyt mądrą wypowiedź moderatora. Delikatnie to ujmując..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'gagacek'

Na drugi raz przyjdź ze swoimi kabelkami, będzie dobrze - :DD

 

--

btw. Czy tutaj jest ktoś żywy? O to chciałem zapytać, tylko niechcący przeczytałem niezbyt mądrą wypowiedź moderatora. Delikatnie to ujmując..

 

 

Mnię chodziło o porównanie co Łon słyszał siedząc na dole, a ja na górze, sie czepiasz:)

 

-obecny

 

pzdr

 

W

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
Gość rochu

(Konto usunięte)

Zapraszam.

Najbliższa sobota, tak od 17-tej w górę.

Spotkanie raczej towarzyskie, chociaż stoi u mnie bardzo przyjemny włoski SET na lampach 845 i mam obiecanego słuchawkowca Woo Audio 3.

Można będzie także porównać co z ze Squeezeboxa potrafi zrobić zasilacz liniowy z prawdziwego zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można będzie także porównać co z ze Squeezeboxa potrafi zrobić zasilacz liniowy z prawdziwego zdarzenia.

A na jakich kolumnach ? ;-)

 

pozdrawiam !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze to zależy od nastrojów ;) może być linia transmisyjna na focalach, mogą być tannoye, może być ess (pewnie jeszcze coś by się dało wygrzebać). Także, niemodne - teraz 7.1 albo jakieś inne do Hip-Hopu są Hi-Endem. A jeszce jak powiem, że będziemy sluchać muzyki dawnej - to już zupełnie wypadamy passé.

 

absinthe3 - a przyjedziesz samochodem (bo wiesz... czasami warto się napić - wody mineralnej)?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słucham tylko muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

absinthe3 - a przyjedziesz samochodem (bo wiesz... czasami warto się napić - wody mineralnej)?

Jak mnie przyjmiecie to przywiozę absinthe3'a ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Piotrze to zależy od nastrojów ;) może być linia transmisyjna na focalach, mogą być tannoye, może być ess (pewnie jeszcze coś by się dało wygrzebać).

 

Zapomniałeś o nieśmiertelnych Vienna Acoustics ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

 

Można będzie także porównać co z ze Squeezeboxa potrafi zrobić zasilacz liniowy z prawdziwego zdarzenia.

 

Zamówiłem taki sam ;). Zanim przyjdzie, jestem ciekaw opinii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobaalu,

 

 

sprawy tak mi się dobrze poukładały, że jednak mogę przyjechać. Przypominam, że teraz moja kolej na drajwera:), no i mogię Ci pomóc przydźwigać twoje Śliczności na accutonach...

 

pzdr

 

W

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.