Skocz do zawartości
IGNORED

Spotkanie w Krakowie - lista obecności


Gość discomaniac71

Rekomendowane odpowiedzi

To jak? Tylko ja i Gosia chcą się wybrać?? Wszyscy już na wakacje pojechali? ;-)

 

adamhiend, lenam, malibu, henrykpiatek, josef, bartosz ze tak z pamieci wymienie? ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie traktuje powaznie ludzi "slyszacych" brzmienie kabli USB...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!! Nooo właśnie...!! :-)..piatek piekny dzień wieczorkiem aby oderwać się od codziennej nudy domowej....czwartek tez nie jest złym dniem....sobota....niedziela???????

tyle mamy dni w tygodniu...:-)

jedźmy i posłuchajmy a potem będziemy na forum wredni w opisach.....

:-)

może troszkę przesadziłam ..ale posłuchać trzeba,..przy tak miłym zaproszeniu....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>misfit

 

Może bym się wybrał, ale kto mi zapewni, że adamahienda nie będzie? Jeszcze mi nie przeszło, preamp wciąż w naprawie ;-)

 

A serio: zaproponujcie coś konretnie, ja jestem "wolny zawód", więc jeśli tylko nie ma trzęsienia ziemi, to chętnie mogę. Zwłaszcza w towarzystwie tak uroczych Dam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zwolennik łagodności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Ale sie rozpanoszyliscie:):):) Discomaniac'a71 nie bedzie bo juz byl:):):) Siedzial ze 2 i pol godziny i wsluchiwal sie z Avatarem. Mapka bedzie jutro - dostane na maila. Zostanmy moze przy dniach powszednich bez sobot i niedziel. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem zdania ze jezeli komus pasuje weekendowy dzień i stronie zapraszającej to czemu nie??? Tym bardziej ze Disco Ty nie jedziesz...Prawda? Są tu osoby co maja wiecej czasu w sob. lub niedziele...hmm..

Tylko te mecze...coś mi się wydaje że dopóki grają to będzie kupkę uzbierać cieżko:-)..A tak prawde mówiąc to nie było prawdziwego odsłuchu od ...2 miesięcy??? Chyba tak... Przesympatyczni i mili Panowie, zbierzcie się i jedźmy......

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o dojazd, proponuję punkt "zborny" w Krakowskim Centrum Konferencyjnym w Tomaszowicach.

Dokładne informacje o drodze dojazdowej znajdują się na stronie: (ewentulane spotkanie przed brama głowną, zaraz obok małej pętelki autobusów)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Na przyszłość lub dla nie zmotoryzowanych dojazd czy to komunikacją miejską (linia 210 oraz 230 z Bronowic Nowych --> Tomaszowice ) lub z ulicy Karmelickiej 26 (parking koło BigFoxa) --> busem relacji Kraków-Ujazd.

 

Dla ewentualnych chętnych w dniu dzisiejszym na odsłuchy, ponieważ dostęp do komputera mam ograniczony dzisiaj do godz. 14, uprzejmie prosze o tel lub sms na numer komórkowy (znaduje się w "o mnie" ) Od godz. 16 znajduje się do Waszej dyspozycji.

 

Pozdrawiamy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

discomaniac71, 22 Cze 2006, 23:20

Żaden kłopot, telefon jest dostępny dla wszystkich w "o mnie". Jedyny "kłopot" to zebranie sie kilka osób w jednym dniu i o jednej godzinie w celu aby gospodarza odsłuchu nie zamęczyć pojedyńczymi wizytami .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy !

 

Jeśli chodzi o tę sobotę tj. 24.06 to odsłuchy moga się odbyć maksymalnie do godz. 14 (od dołu powiedzmy od 9.30) W niedzielę nie ma ograniczeń czasowych.

 

Pozdrawiamy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Soboa? Niedziela? Jeżeli nikt nie pojawi sie z autkiem ja służe pomocą!! Dwa szybkie kursy i jesteśmy wszyscy w Tomaszowicach:-)

TYlko organizacja.....:-(

kiepsko idzie..ale jechać chcę bardzo..posłuchać trzeba!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko do mężczyzn w tym okresie się rozmawia, wiemy to po sobie ;-) w końcu mistrzostwa sa co 4 lata ... a tak poważnie : jak coś ustalicie dajcie znak - sprzed monitora, się do poniedziałku oddelegowywujemy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że milczałem ale dopiero dziś wróciłem do Krakowa.

 

>Gosia

Ja bym się chętnie zabrał z Tobą w niedziele - o dowolnej godzinie (nie jestem miłośnikiem piłki nożnej:)) jak komu pasuje tak ja się dostosuje

 

>Henryk

A może lepiej zrobić audiofilską wycieczkę rowerową. Pogoda taka piękna. Trzeba się zrelaksować:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.