Skocz do zawartości
IGNORED

Spotkanie w Krakowie - lista obecności


Gość discomaniac71

Rekomendowane odpowiedzi

>Zapraszam wszystkich chętnych na odsłuch do mnie.

>Najbliższa sobota 08.10.2006 godz 17 (głośne słuchanie max do 21-22 - ostatnio przez skarge

>przewrażliwionego sąsiada dostałem ze współlokatorami mandat:( ) ul. Beliny-Prażmowskiego koło Ronda

>Mogilskiego

 

Z wielką przyjemnością stawię się na w/w spotkaniu.

Podaj dokładny adres na PW.Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo chętnie ale jak na złość ta sobota to kocert THE COOKS..ja za nimi przepadam a mają koncert w Starych Koniach od 20,15..nijak nie zdąże...

Zawsze jest opcja ponownego odsłuchu u Bartosza ( licze że nie ostatni ten co będzie teraz.. ! ) albo u mnie ( nie pisze że zapraszam bo to jest aktualne cały czas..winda i wszelkie wygody :-) )...transportem też moge dopomóc w razie potrzeby. Ale ta sobota odpada..co żałuje niezmiernie. Uwielbiam bluesa na żywo a The Cooks gra znakomicie..Może ktoś sie skusi i wybierze..:-)

Co prawda nie mam super stolika w granicie ( jaki posiada Bartosz - własnej roboty a więc na pewno jest super! )

ale wszysto można dowieźć...i nie mam wrednych sąsiadów-można słuchać na max jak się długo chce.

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba, że Bartosz byłby skłonny rozpocząć odsłuchy wcześniej np. koło południa - pewnie nawet sąsiadom było by to na rękę ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina 17 to ogólne stwierdzenie. Przychodzcie kiedy chcecie - mam całą sobote wolną. Byleby nie draznic sąsiada po 22. Moze 14-15 dla wcześniej przychodzących.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to spróbuje się skontaktować z micmarem tak żeby przywieźć kaloryfer koło 14 - też wolałbym nie siedzieć za długo

 

Bartosz - jak masz zakończone kable głośnikowe? - bo krell akceptuje albo widły albo grube gołe druty "na owijke" - bananów nie da się podłączyć...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz985, 5 Paź 2006, 12:34

>Godzina 17 to ogólne stwierdzenie. Przychodzcie kiedy chcecie - mam całą sobote wolną. Byleby nie

>draznic sąsiada po 22. Moze 14-15 dla wcześniej przychodzących.

 

Ooo! To może w takim razie też się wyrobie i zaglądnę na chwilę... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie traktuje powaznie ludzi "slyszacych" brzmienie kabli USB...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniejsza lokalizacja odsłuchu - ul. B-Prażmowskiego 300-400m od Ronda Mogilskiego po prawej stronie tuż za nowo otynkowaną pomarańczową kamienicą i tabliczką "Notariusz".

 

Lepiej zapisac sobie mój numer komórki bo domofonu mogę(możemy) nie usłyszec

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare fotek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-12166-100005190 1170301971_thumb.jpg

post-12166-100005191 1170301970_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bartosz985 za zorganizowanie odsłuchu. Było miło i ciekawie. Podziękowania dla Josefa za przytaszczenie Krella - ciekawe jak wiele w systemie może zdziałać dobry wzmacniacz. To pierwszy Krell który mi się wreszcie spodobał:) Dzięki audioexpertowi była też okazja posłuchania ciekawych płyt: odkurzone realizacje sprzed niemalże pół wieku okazały się odjazdowe brzmieniowo i przyćmiły współczesne. Ciekawe okazały się kolumny - było słychać udany tuning na basie mimo, że nie słyszałem tych kolumn przed tuningiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz985

Serdeczne dzięki za zorganizowanie prezentacji i odsłuchu.Dołączam się do podziękowań dla Jozefa.

Podzielam też zdanie mci,że było miło i ciekawie.

Życzę powodzenia Bartosz985 w dalszym tuningu kolumn-zrobiły na mnie pozytywne wrażenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to była moja druga wizyta u Bartosza - szkoda, że tak odległa bo mam wyraźnego porównania kolumn przed i po wytłumieniu - ale faktycznie bas nie dudnił i o dziwo nie było słychać rezonansów pokoju na niskich częstotliwościach - niezła sprawa

 

i coś o kabelkach - robiliśmy kilka podmian (między źródłem a pre oraz pre i końcówką) i co? zmiany były (niewielkie bo niewielkie a zauważalne) - co ciekawe praktycznie każdy z przyniesionych kabelków DIY (nawet pseudo XLO za 50gr jak to określił Bartosz) spokojnie pokonał AQ Copperheada, he he he

 

i coś o muzyce - płyty przyniesione przez audioexperta pokazały, że w starych nagraniach coś jest - nie są może idealne technicznie (szumik, trzask się zdarza) ale mają "magię" - dźwięk nasycony, naturalnie przysfajalny czego brakuje 90% współczesnych produkcji

 

p.s.

jak rozprawisz się jeszcze ze średnicą to pewnie będzie kolejny krok na przód - wtedy znów chętnie wpadniemy :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dwie fotki

1) system w całości - gratulacje fajnego kamiennego stoliczka :-)

2) zabawa w kabelki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-29-100005136 1170302038_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Josef (i micmar-transport) - wielkie dzięki za przytaszczenie Krella . Dzwięk wydobywający się z tej końcówki bardzo mi się podobał. Wreszcie polubiłem klasę A

 

Audioexpert - coż innego należałoby się po nim spodziewac, przecież on ma same swietne płyty

 

mci - bardzo ciekawy IC

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Panowie rozmawialem dzis z Gosia i razem uwazamy ze dosc tego lenistwa! Spadl snieg a to znaczy ze czas zaczac regularne odsluchy. Zanim jednak pan Andrzej Stelmach przywiezie mi najnowszego DACa (oczywiscie podziele sie nim z Wami na wspolnym spotkaniu) warto byloby cos zapoczatkowac. Byla inicjatywa ze strony audiowxperta ale jakos na razie cisza. Moze adamhiend zaprezentowalby cos nowego? Warto tez chyba posluchac nowego nabytku josefa ktorego mozecie podziwiac na zdjeciu powyzej. Bylem u Waldka i na pewno jest czego posluchac. Czekam wiec na propozycje odsluchow. W zwiazku z nowa praca preferuje weekend. Najlepiej sobota. Obiecalem sobie ze bede stale odswiezal ten watek. Dosc lenistwa!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o propozycje audioexperta i odsłuch w StudioPro to chętnie - ale jak wiemy w tygodniu niektórzy mogą się nie wyrobić (praca, praca, praca....) a w sobotę pewnie nie pasuje audioexpertowi....

 

jak będę cztery kółka to mogę zabrać co chcecie (w granicach rozsądku - wanny nie wezmę ;-) )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

disco, jestem za, tym razem chciałbym skonfrontować mojego denona z NOWYM przetwornikiem Pana Andrzeja Stelmacha, bo ze starym... no kiepsko wypadł :-) Chciałbym też ponowić sparing z audiotechniką Adamhiend-a

Gdzie będą odbywały się spotkania? Monarchia, czy może jakieś nowe miejsca? Weekend jest najlepszy!!! Pamiętaj że dla mnie dojechać do Krakowa to 2,5-3h drogi :-(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.