Skocz do zawartości
IGNORED

Spotkanie w Krakowie - lista obecności


Gość discomaniac71

Rekomendowane odpowiedzi

Hello! Ja tam jestem chetny na spotkanie. W ostatecznosci harpie moglbym wziac, ale to troche problem, bo one duże są i samemu to nie wiem czy je zniose do auta ;-) A nie można by wykorzystac czegoś ciekawego z samego studio pro? Do siebie raczej wszystkich nie zaproszę bo małe mieszkanko... no chyba że chętnych też będzie niewiele - wtedy zapraszam ;-) A orientacyjnie to kiedy termin i co by napędzało głośniki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie traktuje powaznie ludzi "slyszacych" brzmienie kabli USB...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Termin do 21.09. Dzwonil do mnie pan Jerzy Herzyk z firmy Harpia Acoustics ktorego znacie i jest chetny zeby udostepnic swoje kolumny. Chcialby jednak zeby odsluch odbyl sie na Rusznikarskiej w Studio Pro. Czy ktos z Was moze mi udostepnic na PW numer komorki do pana Brzezinskiego? Bardzo prosze i pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie są targi multimedialne w Krakowie - obecnie jedyne w Polsce- w dniach 21/22/23 09.2006(czwartek/piątek/sobota).

Bedą pokazy wizualizacji,lasery,dzwięk,sprzedawcy,wykłady o akustyce itd.

Serdecznie zapraszamy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tą godziną i odsłuchem w ogóle? Odbędzie się? Koło której? Ktoś coś wie?:)

No w każdym razie wstępnie ja się tam wybieram na czuja na godz ok. 17-18

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z planem byłem. W Studio Pro byłem po raz pierwszy - i cóż za miłe zaskoczenie po tylu latach (coraz rzadkszego, co prawda) odwiedzania tego typu sklepów. Miejsce godne polecenia. Miejsce mające "to coś" - nawet jeśli nie ma specjalego pokoju odsłuchowego - co może akurat i dobrze, bo bardziej przypomina to może domowe warunki odsłuchowe, a nie akustyczną sterylność specjalnych pomieszczeń. Byłem sam i nie było, jak się spodziewałem, żadnego spotkania. O przepraszam - co prawda nie umówione - ale było bardzo miłe i bardzo ekskluzywne, bo tylko dwuosobowe, spotkanie moje z baaardzo miłym sprzedawcą, którego przy tej okazji miałem okazję poznać. Posłuchałem Audio Physiców i Avalonów - a kto nie był niech żałuje:))))

mci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCI, nie doczytałeś - disco napisał "Termin do 21.09." a nie "Termin to 21.09" :) Natomiast z niewiadomych przyczyn do spotkania nie doszło, bo wczoraj minął już deadline.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie traktuje powaznie ludzi "slyszacych" brzmienie kabli USB...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej zainteresowany forumowymi odsłuchami , tylko że dla mnie możliwe godziny to tak dopiero od godziny 18.

Praca i pózniej dojazd z Myslenic do Krakowa te korki itp...

Z drugiej strony fajnie by było "wydzierżawić" od czasu do czasu jakis salon ze sprzetem i na spokojnie odsłuchać kolumny czy jakąś elektronike.

To przecież była by też swego rodzaju promocja dla sklepu przecież ludzie pisza/czytaja forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócą z wakacji..bedą odsłuchy,,wszyscy muszą dojść do siebie po tych 2 miesiacach bez odsłuchów.:-)

Czy ja mogę zaśmiecić delikatnie wątek i zapytac czy ktoś z forumpowiczówz Krakowa posiada Zeusy Tonsila?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misfit> No i bardzo dobrze się stało, że źle doczytałem bo tak to bym nigdzie nie był i nic nie zobaczył i nie posłuchał. Moja egzystencja na tym świecie byłaby jeszcze uboższa:) a tak, to zmniejszyłem choć ociupinkę rozmiar mej audiofilskiej ignorancji:))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>mci

Ja też słuchałem Avalonów i Audio Physiców tyle że dziś. Najbardziej mi się bodobało jak grały obydwie kolumny naraz.

 

>>>reszta

Zgodnie z moim wcześniejszym wpisem (26 Czerwiec) jestem chętny na zoorganizowanie odsłuchu u mnie. Konkretny Termin jak na razie nieznany - Mam zamiar popracowac trochę nad akustyką pokoju (m.in. wyburzenie pieca kaflowego). Poza tym czekam na granity do mojego własnoręcznie robionego stolika audio i pod kolumny (powinny byc początkiem przyszłego tygodnia).

 

W sumie to przyszły tydzień mam cały wolny. Jak ktoś chce to może wpaśc tak na rozgrzewke przed sezonem:) Ciekaw jestem co na to mój wiecznie marudzący sąsiad mieszkający pod moim drewnianym stropem:0

 

>>>Disco

Ja też jestem chętny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w chacie czy na odsłuchu - co do drugiego nie ma problemu (ino transport potrzebny bo ja tego nosić nie będę :-) )

generalnie myślę, że mógłbym zrobić mikro odsłuch u mnie w chałupie ale wolałbym poczekać na nowego preampa (już prawie miałem ale mnie amerykaniec wykolegował :/ )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

josef - myśmy się już na odsłuchu u Gosi widzieli :) więc chyba będzie trzeba ustalić jakąś taksę stałą za wejście :) może piwko + przkąski?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słucham tylko muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich chętnych na odsłuch do mnie.

Najbliższa sobota 08.10.2006 godz 17 (głośne słuchanie max do 21-22 - ostatnio przez skarge przewrażliwionego sąsiada dostałem ze współlokatorami mandat:( ) ul. Beliny-Prażmowskiego koło Ronda Mogilskiego

 

Akustyka przyzwoita - 25m2 4.3x5.5

 

do przesłuchania ode mnie:

nadc372

goky mp 180 - troche modyfikowane , warto posłuchac

dvd philips 963sa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.