Skocz do zawartości
IGNORED

Spotkanie w Krakowie - lista obecności


Gość discomaniac71

Rekomendowane odpowiedzi

No to widzę , że po moim wyjściu dopiero impreza się rozkręciła :)

Ech żałujęniestety że nie mogłem zostać dłużej, bo zapowiadało się ciekawie, coraz ciekawiej - no ale może następnym razem się uda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słucham tylko muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako że miałem najdalej do domu, to i dotarłem najpóźniej, najpóźniej też wstałem.

Na początek wielkie podziękowania dla Gośki za udostępnienie lokalu (śliczne mieszkanko w bardzo fajnym miejscu), a nade wszystko za wytworzenie przemiłej atmosfery.

Na tematy sprzętowe nie będę się wypowiadał, niech to uczynią inni.

Mac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie wtrącenie zupełnie nie na temat, ale przedmiotowo związane z planowanymi odsłuchami u nas. Otóż zdaje się że 14.06 czyli w środę Polska gra z Niemcami. Idąc więc na przeciw osobom które z tej racji chciałyby przełozyć sobie odsłuch z przyjemnoscią udostepnimy system również 15.06 czyli w czwartek. Obydwa terminy zatem do wyboru do koloru dla potencjalnych chętnych. Pozdrawiamy !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przedstawilem sie - przeporaszam jestem tu nowy. Mam na imie Tomasz. Rozmawialem telefonicznie z doscomaniac71 i przedstawil mi sprawe. Wybacz ze mowie po imieniu choc sie nie znamy. Akurat ten odsluch bardzo mnie interesuje. Mam jeszcze pytanie: czy mozna posluchac Lektora Prime w Ancient Audio?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

zgadza sie - rozmawialem z Baldem telefonicznie - calkiem mily gosc i mam nadzieje ze zadomowi sie na odsluchach:):):)

mysle ze wielu z nas chce zobaczyc mecz i wielu z nas wyjezdza na dlugi wekend dlatego apeluje jednak o przeniesienie odsluchu - byc moze wtorek to dobry termin... ale wtedy w poniedzialek musialbym udac sie do S&L i zaklepac sprawe... josef jedziesz ze mna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś na razie nie ma wpisów po wczorajszym odsłuchu u Gosi - Gosiu, dzięki za zaproszenie, organizację spotkania i wspaniałe ugoszczenie!:) Trochę się wacham z tym wpisem, bo musiałem opuscić miłe towarzystwo wcześniej i nie byłem do końca. Na pewno było warto przyjść. Teraz już rozumiem dotychczasowe rozterki Gosi z poszukiwaniem wzmacniacza do jej kolumn:) Kolumny mają potencjał i to słychać, ale rzecywiście trudno je wysterować (jakbym nie usłyszał, to bym nie uwierzył;)

 

Btw.: Discomaniak - może namówiłbyś swojego kumpla, żeby do Gosi przyniósł Krela?:) To byłoby może wyzwanie dla Krela?

 

Sam, jako fan lamp, z żalem musiałem przyznać, że monobloki pana Maćka nie wystarczały żeby obudzić bas w Paradigmach. Ale słychać było ich klasę (i widać - bo też przyjemnie było popatrzeć)! Klasę dźwięku słychać było zwłaszcza, jak się dla porównania przełączało na Rotela - b.dobry przecież wzmak. Ciekawe były budżetowe podłogówki McGyvera, a zwłaszcza ich bas. Ciekawe było też jak McGyver (jak na prawdziwego McGyvera przystało) z jednego rękawa wyciągnął lutownicę, z drugiego wkrętarkę i w 3 minuty lepiej dopasował dźwięk kolumn do pomieszczenia - jak wiadomo, trudnego akustycznie. O ile pamiętam wprowadzona w zwrotnicy różnica była coś około 1 Ohma - na oko mała, na ucho zaskakująco duża. Najbardziej mi szkoda, że nie mogłem już doczekać rozgrzania się tranzystoroewej A-klasowej końcówki pana Waldemara. Ale może ktoś coś o tym jeszcze opowie, please?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich !

 

Oczywiscie może spotkanie odbyc się też we wtorek tj 13.06 Może tez odbyć się w środę 14.06 w czwartek 15.06

Oczywiscie namiary na nas są w "o mnie" - gdyby ktoś chciał również indywidualnie się zapoznać z kolumnami, systemem czy w spokoju porozmawiać. Dwie godzinki zawsze się uda wygospodarować. O tym nie musze chyba przypominac, bo to od dawien dawna jest wiadome.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe spotkanie szykuje się w S&L, pytanie czy musi się to odbywać koniecznie w tygodniu? Ja mam bardzo daleko i w tygodniu raczej jest to niemożliwe abym dotarł. Zwłaszcza że prace kończę 18-19...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mci:

To ja chciałam wszystkim przybylym podziekwac. Bardzo się ciesze że moge poznac tyle przemilych osob z forum! Opis mci oddaje moje odczucia, fakt lampy nie polubiły Paradigmów:-) , Rotelki radzą sobie nieźle z nimi ale Soundcrac ...musze tu powiedzieć czemu nie zagrał jak grał u mnie już kiedyś.. Pan Waldemar zmieniał klocka pod klienta u którego byl wczesniej..a że inne kolumny i o wiele mniejsza przestrzen do naglosnienia to po przerobce zagral słabiej u mnie jak ostatnio. Nie mial mocy aby obudzic Paradigmy 11:-( a szkoda ...

Disco jezeli masz taką moliwosc aby ściągnąc do mnie Krella to bede niezmiernia wdzieczna!! W przyszlym tygodniu powinien byc u mnie na 2 di soundcrac ale juz zmieniony pod moje kolumienki:-)..zapraszam jezeli ktos ma ochote posluchac i zobaczyc jak Paradigmy Monitory 11 v.4 są uparte i trudne do napedzenia:-)

Kolumny Mcgyvera pieknie zagraly!! Wspanialy bas i te lampy...Cudne jezeli chodzi o wygląd ( w tym wypadku moge się przyznać ze te lampy zrobily wrazenie na mnie nie tylko tym jak zagraly z kolumnami Mcgyvera ale tez jak wyglądaly! )

Jeszcze słowo o souncracu Pana Waldemara, na sam koniec jak juz sie pogrzal, potem postal i znowu zagral...zagral jeszce inaczej....prawie jak kiedys:-)...

Bardzo dziekuje nowo przybyłym, bylo mi bardzo miło poznać i żaluje że niektórzy uciekli tak szybko..Ale ja podtrzymuje moje zaproszenie i jezeli tylko beda chętni na odsuch to zapraszam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!

 

Przepraszamy za zamieszanie, ale dowiedziałem się własnie że we wtorek tj 13.06 spotkanie się nie bedzie mogło jednak odbyć z powodu pilnego wyjazdu o ktorym dowiedziałem się 15 min temu.

 

Nasza propzycja zatem brzmi: na spotkanie grupowe w związku z wykluczeniem wtorku 13.06 zapraszamy: w dwie środy do wyboru tj 14.06 oraz 21.06 w godz od 16 do nawet późnych godzin nocnych. Mozliwe spotkanie też dla osób które nie wyjezdzaja na długi weekend lub nie pasuje im ze względu na macz środa 14.06, w czwartek tj 15.06 od godz. 16 ... W celu dogrania szczegółów Discomaniaka oczywiscie zapraszam w poniedziałek,jak coś wspomniał.

 

do --> opteron:

 

Wystarczy napisać, zadzwonic skontaktowac się z nami i możemy się umówic także w weekned, oczywiscie że nie musi to być w tygodniu ... dla tych którym w tygodniu nie pasuje.

 

To tyle z czysto organizacyjno informacyjnych wiadomości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem wymaga sie pilnie dowiedziec o watkach sponsorowanych.... Ale coz... Juz jednemu konstruktorowi Lukar odmowil :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bald:

Jeżeli interesuje cię odsłuch Lektora Prime, to najlepiej skontaktować się z p. Waszczyszynem i umówić na odsłuch. Numer znajdziesz na stronie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls>

już raz próbowałem odpowiedzieć ale gdzieś to zniknęło?

 

McGyver nie mierzył - chyba, że może miał gdzieś w trzecim rękawie albo długopisie jakiś mikro-miernik ala Bond, James Bond?;) ale nie widziałem

Nie zalewam (się staram przynajmniej)

Znowu zrobić rozpierduchę? - a już zdążyłem gdzieś zrobić??:o

Nalot dywanowy nickowy -bez faz ,dipoli,strzałek i zer? - nie za bardzo łapię? Ale pewnie m.in. chodzi ci o to, że myślisz, że ja to nie ja?!? hihi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to parę fotek ze spotkania

 

system główny w dużym pokoju....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-29-100000316 1170294605_thumb.jpg

post-29-100000317 1170294603_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmacniaczyki DIY...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-29-100000313 1170294610_thumb.jpg

post-29-100000314 1170294608_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sypialnia....

 

i tuning na żywo :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-29-100000311 1170294613_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.