Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki rower wybrać?


qrczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

>PrzemekElektro,

 

ja w Warszawie jezdze (jak musze) - Kabaty, Kampinos, Chojnowski Park Krajobrazowy, Mazowiecki Park Krajobrazowy, twierdza Modlin, forty Bema, wysypisko Siekierki (mozna niezle pozjezdzac), Agrykola jest tam pare ciekawych miejscowek, za SGGW jak ktos lubi to sa takie hopy, ze od patrzenia boli ;), gorka Kazurka na Ursynowie (trzeba byc juz objezdzonym w np 4cross inaczej karetka, z reszta i tak jest tam prawie codziennie), kopa Cwela na Ursynowie, inne miejsca typu murki, schodki czyli street. Rzeczywiscie nie ma tego wiele, a i widoki takie sobie dlatego jak mam chwile pakuje brykacza na blachosmroda i najblizej albo Jura albo Gory Swietokrzyskie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabaty to wycieczka na 30 minut. Kazurówka jeśli nie przejdzie remontu to faktycznie tylko karetka. Kopa - a co jest tam ciekawego?

Przy SGGW, za hopami jak się jedzie w strone Arbuzowej, to tam gdzieś po lewej stronie jest całkiem fajne miejsce. Jest coś na kształt litery U. Zbocza nie wiem ile mają stopni, ale są k**ewsko strome :) Przez pierwszą godzie jest niezła zabawa.

Jeszcze przy wacie w lesie jest kilka małych górek i hopek.

A tych siekierek to nie znałem, musze się tam wybrać :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie zjezdza z kopy od strony "trybunek" jest tak sciezka w poprzek kopy. sluchaj mozesz poleciec, zalezy od braku strachu nawet i 10m w powietrzu, nisko ale daleko i szybko.

 

mazowiecki tez polecam sa tam fajne tory z desek.

 

siekierki polecam ale to kawalek jazdy i zabawa na godzine, pozniej zjezdzanie sie nudzi. jest tam tez jedna duza hopa w polowie zbocza, ja jej nie cwiczylem ale moze w tym sezonie?

 

z gruntu k**ewsko stromych zbocz polecam po prostu wykopy w ziemi pod budowe blokow, wykopane przez kopare ale lekko juz zapuszczone. maja pare metrow w dol i sa prawie pionowe :) (trzeba zadbac by na samym dole bylo lekkie odchylenie od pionu ;)). zjezdzalem z kumplem w wilanowie. wow, jest to przezycie, jak o tym pomysle to mam mrowienie w stopach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki. Nie mam czasu sledzic watku ale mam taka ogolna konkluzje :)

Jezdzimy na rowerach... rowery sa gorskie .... a k... mieszkamy na najbardziej plaskiej czesci tego kraju... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

larson3,

celna uwaga, mieszkamy na nalesniku. dlatego wymyslamy rozne zastepstwa, wykopy, schody, porecze, hopy itp itd. widoki nie te ale emocje i adrenalinka niczego sobie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, widzę, że moje strony się pojawiły :) Też jeżdzę w Izery na stronę czeską - jest taka ładna trasa (zjazd w lewo zaraz za granicą w Jakuszycach). Naprawdę miło się jeździ. Chociaż w Polsce jak wyszedł ten przewodnik 12 tras rowerowych, to przerobione mam 9, oczywiście niektóre po kilka razy. Na czym jeżdzę? Fuji Boulevard z wymienionymi:

-kaseta

-tylna obręcz

-szprychy

-przerzutka tył

-klamkomanetki

-pedały

No i oczywiście rogi. Może wszyscy z forum niech naklejają na rowerkach jakieś naklejki typu: "Audio", "Stereo" itp. jako znak rozpoznawczy. Kto wie, może się spotkamy....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem raczej początkującym rowerzystą, ale mocno nakręciły mnie te fotki z górskich tras. Czy możecie polecić jekieś wydawnictwa typu mapy, przewodniki itp. z trasami rowerowymi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompass

a w EMPIKU znajdziesz ksiazeczki z trasami dla rowerzystow. jest taka jedna stara seria, sklada sie z kilkunastu przewodnikow z mapkami i opisami tras (dlugosc, skala trudnosci) nie pamietam nazwy, maly format, opisy tras na wkladkach z rysunkiem profilu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam focusy bo firma, ktora najpierw handlowala GT na Ursynowie (moja ulubiona marka kiedys) teraz sprzedaje Focus. To naprawde dobre rowery. Ja uzywam tarczowek hydraulicznych ale i ostrzej jezdze. na szczekowych mozna po szosie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam ja wygrzebie moje natatki chwila..........

21.07.2004 zrobilem 200.64km ze srednia 24.2km/h w 8h:21min:50sek Vmax 46.7km/h na goralu Giant XTC SE4 oponki 2.2" akurat ta wycieczka to byl spontan :) srednia caly czas rosla zrobilibysmy wiecej ale juz ciemno sie zrobilo okolo 30% trasy w lesie reszta szosa. Najlepsze ze do dzisiaj (prawie dwa lata) mam slad na plecach od opazenia slonecznego (jechalem w samych spodenkach na szelkach) to byl moj najdalszy wypad, inny tez calkiem niezly

16.05.2004 159.74km srednia 25.77km/h czas 6.17:48 Vmax 48.4 pulsometr -> 6h09min :130

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwe300,

 

a myslelem, ze audifile to to chuchraki i astmatyki :) no niezle, biore swoj rowerek za kierownice i ciagnac po ziemi ide potulnie spac ;)

gratuluje ale czemu teraz na kanapie, ze zapytam?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem, tor do 4crossa macie super. warszawska kazurka wymieka. planuje wypad w czerwcu na windsurfing nad zatoke to wezme brykacza i wpadne do Gdyni, dam wczesniej znac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>netboy Ty zyjesz! ;)

poza tym torem to gdzie jezdzicie? zastanawiam sie nad kupnem drugiego 2kolowca i jakimis wycieczkami latem, chetnie sie dowiem gdzie warto jezdzic. trasa wiadoma - gdansk-sopot z piwem-paliwem to co innego, chodzi raczej o dalsze wypady (moze do Wiezycy? ktos nawet nocami tam jezdzi jakims szlakiem...)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.