Skocz do zawartości
IGNORED

Lampowy Fan-Klub Amplifona ;-)


krzych
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przykład młodego sflustrowanego człowieka :) Nadal potrafisz tylko spamować ;). Czyżby i młody i do tego tak mało rozumiejący co to spam? Powinieneś też zrozumieć, że nic tobie do moich pytań do innych forumowiczów młodzieńcze, nawet w "twoim" wątku. Jak masz wątpliwości to spytaj moderację. Do bycia gospodarzem wątku też trzeba dorosnąć :).

Jak masz jakiś problem z moim pytaniem do Italusa, to też może moderacja ci pomoże zrozumieć czym się różni twój spam od mojego pytania NA temat i W temacie. Co za młodzież. Jak świat nie zginie przez komputery to zginie przez taką młodzież :).

Edytowane przez jarkog

Szukaj swojego dźwięku ale... nie wciskaj na siłę go innym :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój drogi jarko.

podobnie jak Ty nie rozumiesz określenia "pytanie retoryczne", tak ja nie rozumiem, co oznacza słowo "sflustrowany". wiem natomiast, co znaczy "sfrustrowany" - to mniej więcej taki facet, jak Ty, drogi jarko, o czym świadczy wiele Twoich postów w tym i innych wątkach. Zupełnie nie rozumiem, co w ogóle robisz w tym wątku. Odkąd tu się pojawiłeś powtarzasz tylko jakieś zasłyszane lub gdzieś przeczytane rzeczy, ewentualnie obrażasz tych i owych lub zadajesz bezsensowne pytania o "położenie gały" itd. Mógłbyś w końcu przestać publicznie robić z siebie faceta głupszego, niż jesteś w rzeczywistości. Wiesz tak samo dobrze, jak ja i inni Forowicze, że to słynne już "położenie gały" zależy od tak wielu zmiennych okoliczności, że nie może być w żaden sposób miarodajnym sposobem opisania jakiegokolwiek systemu audio i urządzeń wchodzących w skład takiego systemu. Ale Ty wolisz pieprzyć głupoty, bić pianę i niczym przedszkolak przekomarzać się w stylu, "a wcale że nie, bo to Ty coś tam, coś tam..." itd. Stary chłop, a zachowuje się jak dziecko.

Mam do Ciebie wielką prośbę, drogi jakrog. Proszę Cię - idź sobie z tego wątku i nie śmieć tutaj więcej. Tak, to jest mój wątek i chciałbym w nim widzieć osoby, które wnoszą coś wartościowego. Poczytaj, co powypisywałeś tu w ostatnich czasach i zastanów się nad tym. Moja zdaniem to, co piszesz, to tylko i wyłącznie powtarzane bez sensu zasłyszane bzdury i plotki, intelektualna szmira oraz mniej lub bardziej złośliwe zagrywki. Nie chcę takich osób w moim wątku, powtarzam to jeszcze raz. I jeszcze raz grzecznie i otwarcie proszę, abyś więcej nic tu nie pisał. Proszę uszanuj moją prośbę.

A jeśli chcesz mi odpowiedzieć - pisz na PW, nie śmieć w wątku. Z mojej strony EOT.

 

pzdrw,

k.

 

p.s. A jeśli masz pytanie do kol. italusa o położenie jego gałki - pytaj go na priva, ok?

Edytowane przez krzych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz dudzinski

(Konto usunięte)

Taki prosty przykkład z WT40 w konfiguracji Minas Anor ze stajni Studio 16 hertz :

"GAŁA" w pozycji godzina 11 - maksymalnie co można słuchac

Ta sama aplikacja tylko ze zmienionym wysokotonowcem , z morela ndt29 na esoteca d 260 :

"GAŁA" w pozycji godzina 12:30 - i jeszcze mozna podkręcic i słuchac bez żadnych wyostrzen i kompresji.

Również jest istotny cd-ek - kazdy ma inny prąd wtyjściowy , lampy sterujace , okablowanie , akustyka itd,

Nie ma reguły biorac nawet kilka WT 40 , w której pozycji "GAŁA", zależne jest od całego systemu jaki się ma .

Ale czy to takie istotne z tą "GAŁĄ"?

Edytowane przez tomasz dudzinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziały gały co brały:)

A tak dla rozluźnienia do kolegi Jarkgo aby cokolwiek inni pomyśleli o czymś twórczym...Zdaje się że z Ludkiem porównywaliście brzmienia kolumn i przy okazji lampy AURIS jak ona się ma do Amplifikatora Rozumiem że inne kolumny pomieszczenie itp No i brak bezpośredniego porównania a czas leci Mimo tego może mógłbyś kilka zdań napisać.

 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład młodego sflustrowanego człowieka :) Nadal potrafisz tylko spamować ;). Czyżby i młody i do tego tak mało rozumiejący co to spam? Powinieneś też zrozumieć, że nic tobie do moich pytań do innych forumowiczów młodzieńcze, nawet w "twoim" wątku. Jak masz wątpliwości to spytaj moderację. Do bycia gospodarzem wątku też trzeba dorosnąć :).

Jak masz jakiś problem z moim pytaniem do Italusa, to też może moderacja ci pomoże zrozumieć czym się różni twój spam od mojego pytania NA temat i W temacie. Co za młodzież. Jak świat nie zginie przez komputery to zginie przez taką młodzież :).

Aż chce się rzec Ludwiku Dorn i psie sabo nie podążajcie tą drogą!!!Mylisz się ponownie,Krzychu może cię wywalić z tego wątku w każdej chwili,wystarczy że moderator przeczyta twoje odtwórcze wypociny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój drogi jarko.

podobnie jak Ty nie rozumiesz określenia "pytanie retoryczne", tak ja nie rozumiem, co oznacza słowo "sflustrowany". wiem natomiast, co znaczy "sfrustrowany" - to mniej więcej taki facet, jak Ty, drogi jarko, o czym świadczy wiele Twoich postów w tym i innych wątkach. Zupełnie nie rozumiem, co w ogóle robisz w tym wątku. Odkąd tu się pojawiłeś powtarzasz tylko jakieś zasłyszane lub gdzieś przeczytane rzeczy, ewentualnie obrażasz tych i owych lub zadajesz bezsensowne pytania o "położenie gały" itd. Mógłbyś w końcu przestać publicznie robić z siebie faceta głupszego, niż jesteś w rzeczywistości. Wiesz tak samo dobrze, jak ja i inni Forowicze, że to słynne już "położenie gały" zależy od tak wielu zmiennych okoliczności, że nie może być w żaden sposób miarodajnym sposobem opisania jakiegokolwiek systemu audio i urządzeń wchodzących w skład takiego systemu. Ale Ty wolisz pieprzyć głupoty, bić pianę i niczym przedszkolak przekomarzać się w stylu, "a wcale że nie, bo to Ty coś tam, coś tam..." itd. Stary chłop, a zachowuje się jak dziecko.

Mam do Ciebie wielką prośbę, drogi jakrog. Proszę Cię - idź sobie z tego wątku i nie śmieć tutaj więcej. Tak, to jest mój wątek i chciałbym w nim widzieć osoby, które wnoszą coś wartościowego. Poczytaj, co powypisywałeś tu w ostatnich czasach i zastanów się nad tym. Moja zdaniem to, co piszesz, to tylko i wyłącznie powtarzane bez sensu zasłyszane bzdury i plotki, intelektualna szmira oraz mniej lub bardziej złośliwe zagrywki. Nie chcę takich osób w moim wątku, powtarzam to jeszcze raz. I jeszcze raz grzecznie i otwarcie proszę, abyś więcej nic tu nie pisał. Proszę uszanuj moją prośbę.

A jeśli chcesz mi odpowiedzieć - pisz na PW, nie śmieć w wątku. Z mojej strony EOT.

 

pzdrw,

k.

 

p.s. A jeśli masz pytanie do kol. italusa o położenie jego gałki - pytaj go na priva, ok?

 

 

Witam!

Krzych jakiś ty mądry....

Dobrze, że was jest dwóch bo w Sopocie było ze trzydziestu i sześciu leży w szpitalu...

(dajcie sobie na luz)

pozdrawiam G.

Edytowane przez grzegorzlepek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajmy już spokój tym docinkom. Jacek Kaczmarski kiedyś śpiewał ...że polityka dla mnie to w krysztale pomyje... Zostawmy Sabę, Dorna Muzyka powinna łączyć a nie dzielić.

 

Jarkog czekamy na opinię na temat tych dźwięków aurisa i amplifona... I dajmy spokój tym złośliwym uwagom i przeintelektualizowanym bełkotem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajmy już spokój tym docinkom. Jacek Kaczmarski kiedyś śpiewał ...że polityka dla mnie to w krysztale pomyje... Zostawmy Sabę, Dorna Muzyka powinna łączyć a nie dzielić.

 

Jarkog czekamy na opinię na temat tych dźwięków aurisa i amplifona... I dajmy spokój tym złośliwym uwagom i przeintelektualizowanym bełkotem:)

 

 

szczerze popieram Grzegorz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem bardzo ciekaw porównania Aurisa z Amplifonem.

Może powinniśmy zorganizować takie porównanie w/w wzmacniaczy.

Zastanawiam się czy są i jakie to są wzmacniacze ,które miałyby taką samą lub zbliżoną sygnaturę brzmieniową co Amplifon ale w przeciwieństwie do niego posiadające większą moc oraz inne lampy aniżeli diabełki (cały czas się martwię o dostępność tych lamp za parę lat.Gdyby Rosjanie byli mądrym i gospodarnym narodem ,to sami by opracowali porządny wzmacniacz na 6s33s i nadal by produkowali diabełki ,skoro jest na nie zbyt)

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaufaj przepastnym Rosyjskim magazynom:) Te lampy z czasem będą drożeć jednak dostępność i popularność a przede wszystkim ilość pozwala spać spokojnie. To jedne z bardziej popularnych lamp Na ebay-u można spokojnie dostać jeszcze oryginalnie zapakowane (nówka nie śmigana) Uważam że więcej problemów nastręcza uzyskanie oryginalnych lamp do chińskich lampowców typu np: Yaquin Chociaż jakość ich jest delikatnie rzecz ujmując srednia.Nie mówie o KT88 Więcej MaGgiwer mógłby się wypowiedzieć Z tego co czytałem szybko wymienia lub proponuje zamianę ich na odpowiedniki Chińczycy bez sentymentu zmienią lampę czy produkcję tych wzmaków jeśli przestanie się im opłacać ruscy natomiast już naprodukowali do diabła diabłów. Przepastne magazyny i już:)

 

Jargo czy ty jeszcze możesz pisać tu...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaufaj przepastnym Rosyjskim magazynom:) Te lampy z czasem będą drożeć jednak dostępność i popularność a przede wszystkim ilość pozwala spać spokojnie. To jedne z bardziej popularnych lamp Na ebay-u można spokojnie dostać jeszcze oryginalnie zapakowane (nówka nie śmigana) Uważam że więcej problemów nastręcza uzyskanie oryginalnych lamp do chińskich lampowców typu np: Yaquin Chociaż jakość ich jest delikatnie rzecz ujmując srednia.Nie mówie o KT88 Więcej MaGgiwer mógłby się wypowiedzieć Z tego co czytałem szybko wymienia lub proponuje zamianę ich na odpowiedniki Chińczycy bez sentymentu zmienią lampę czy produkcję tych wzmaków jeśli przestanie się im opłacać ruscy natomiast już naprodukowali do diabła diabłów. Przepastne magazyny i już:)

 

Jargo czy ty jeszcze możesz pisać tu...?

Dzięki za pocieszenie !!!!Z tegi co wiem to lampy KT 88 (6550)są cały czas produkowane przez Sovtek-a ,Electroharmonics-a ,chyba przez JJ

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sie zapisac do klubu z moim WL 70 jak narazie jest ok ale muszy wymienic ECC82 JJ na jakies lepsze bo ponoc te sa bardzo cienkie. mysle na Sylvana lub Rytheon :) mam nadzije ze roznica bedzie slyszalna:) jak narazie barakuje troche kontroli basu ;/

 

Kupiłeś tego: http://allegro.pl/amplifon-wl-70-i1452227541.html ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Czy miał ktoś z "szanownych" lampy mocy 6080 WC Philips ECG zamiast 6N13S w Amplifonie WT-30? Czy ma to sens, występują jakieś różnice w brzmieniu, a może jednak nie warto kombinować? Stanąłem przed faktem wymiany lamp mocy (jedna dogorywa) i zastanawiałem się czy nie spróbować tym razem właśnie z tymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kromak,

spróbuj tych JAN Philips 6080, moim zdaniem warto, choćby ze względu na większą trwałość tych lamp, niż 6N13S; dźwiękowo też jest inaczej, bardziej w kierunku WT40, wzmak będzie brzmiał szybciej, bardziej zdecydowanie, "rockowo" ;-) pisałem już gdzieś wcześniej o tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.