Jump to content
IGNORED

talerz a kablówka

hniew

Recommended Posts

Pytanie może naiwne, ale nie jestem w tym mocny. Mam kalówkę lecz myśle o talerzu (cyfra + lub inny) z uwagi na transmisje sportowe. I ciekaw jestem jak wygląda jakość obrazu w kablu i talerzu. Proszę o pare zdań w tej sprawie.

... wlasnie zmienilem cyfre+ na kabel - powod ? zeby wykozystac cyfre trzeba miec full abonamencik - 116 zl na miesiac. to za duzo - wole wypozyczalnie DVD, ale fakt faktem ZADEN KABEL nie zastapi cyfrowej wizji ... jest poprostu super ( mam 29 cali 100 Hz - wiec widac roznice ). Nie jestem fanem transmisji sportowych - ale czy do tego trzeba jakosci cefrowej ? no chyba ze ktos ... woli "polsat sport" :P ... rada - chcesz zobaczyc jak powinna wygladac telewizja - spraw sobie CYFRE, chcesz poogladac filmy - kup czytnik DVD i zaprzyjaznij sie z osiedlowa wypozyczalnia ... a w radio sa chyba ciekawsze programy ;)

Aby oglądac sport na satelicie nie ma potrzeby płacenia 116 zł za miesiąc . Wstarczy kupić talerz+tuner FTA ( odbierający cyfrowo n i e k o d o w a n e stacje ) i nastawiając na Astrę 19E + Hot Birda 13 E oglądac Eurosport oraz DSF w jęz niemieckim. 2 programy stricte sportowe. Transmisje skoków narciarskich na RTL sa o niebo lepsze od tych robionych przez TVP. Bundesliga - skróty meczów I i II ligi na SAT1,ZDF,RTL-LM, poza tym Laola - magazyn lig zagranicznych - liga włoska,angielska itd o innych sportach nie wspominam bo nie mam czasu tyle oglądać .

Poza tym jakies 40 innych niekodowanych niemickich progrtamów TV z masą premier filmowych . O radiowych programach nie wspomnę . Z polskich nadawanych cyfrowo w wersji niekodowanej dostępne są TVN,TN7,Polsat,Posat2, Polonia1 i może jakies Tele5. Moja konfiguracja to minimalny pakiet kablówki za 6 zł z TVP1,TVP2,TVP3,TVP4 Polsatem i cos tam jeszcze . Tak więc należy sprostowac ,że trzeba zapłacić min 86 zł za pakiet umożliwiający oglądanie C+ ale tak naprawdę Canal+ ma wyłącznosc na polska lige piłkarską i to jest jedyny produkt którego nie mają inni nadawcy nadający często swoje programy w systemie niekodowanym. Jakosc obrazu i dzwieku kablówki nie umywa się do satelity cyfrowej .

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.