Skocz do zawartości
IGNORED

KLUB AUDIOFILA -BYDGOSZCZ


kijek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki wszystkim, że nie wkleiłem fot, ale coś się powaliło u mnie z Gimpem i nie mogę zmniejszyć fot do wymganych rozmiarów, reinstalowałem program ale nadal jest lipa, nie chce w ogóle otwierać plików. Nie mm czasu żeby teraz jeszcze raz zinstalować windę, przeszukam dysk, może będę miał jkieś starsze foty w rozmirze wymganym przez to forum, jeśli nie to wklepię foty dopiero jakoś w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

ARGOS, 26 Kwi 2008, 21:46>

Następne spotkanie - proponuję połowę czerwca. Powinienem do tego czasu mieć ukończone wysokoefektywne kolumny, posłuchamy sobie tego z Januszową lampką SET. >>>>

Rzucajcie ludzie kolejne propozycje - kto co ma i może przynieść lub nie może (wtedy spróbujemy zorganizować jakiś inny transport).

 

Witajcie, czy czerwiec nadal aktualny? Byłoby miło zrobić ponownie najazd Hunów na domostwo Argosa.

Ja piszę się z tubkami triangli (pod Januszową lampkę). Repartuar tym razem może być lżejszy (Herbie Hancock, jakieś "unplugged'-y). Z porcupine tree jednak nie rezygnuję ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jest, ale ostatnio nie ma czasu na pisanie. Sprawa z wysokoefektywniakami przeciągnie sie jeszcze jakiś czas. Jest kilka problemów do rozwiązania, a czasu brak, trudno powiedzieć kiedy to ustrojstwo będzie można pokazać, będę jedak informował o wszystkim na bieżąco. W chwili obecnej są rozebrane i walczę w wolych chwilch z wykoczeniówką, ogólny zarys projektu jest zatwierdzony i mozna go cigąc w takiej postci jak jest dalej, ale po wykończeniu (które się przeciga juz dłuższy czas z uwagi na bardziej "codzienne" zobowiąznia) zostaje jeszcze do rozgryzienia jeden dość poważny problem. Z czerwca więc raczej nici, ale pocztek lipca póki co jest jeszcze realny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foxy - nie, nie, tym razem będzie ujeżdzany zupełnie inne zestawienie, będzie 5 watowa lampka i kolumny wysokoefektywne. Baltlb do tego zestawienia absolutnie nie pasuje ponad to ostatnie spotknie pokazało, że nie ma co przesadzać z ilości sprzętu na jeden raz, niby tego osttnio nie było wiele a i tak kabli Albedo Blue nie zdzyliśmy wpiąć. Proponuję , żeby ktoś przytargał jakis odtwarzacz i żeby jeszcze rz przytchaćBlue, których osttnio nie dło rady przetestować.

 

P.S. o fotch pamiętam, tylko jeszcze nie miałem czasu przeinstalować systemu na kompie, wszystko co mam jest z duże i nie mam jak tego przeskalować, w tym tygodniu raczej też nie zdązę, młynek który mam potrwa jeszcze do końc tygodnia, później będą miał trochę luzu, liczę ze podgonie zarówno temat fot jk i wysokoefektywnych kolumn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, jeśli chodzi o CD to mogę się zpytć znajomego czy by nie przyniósł Pionka PD-S904. Gra brdzo ciekwym dźwiękiem, ładną barwą, dobra jest też rozdzielczość, nie jest tylko zbyt dynamiczny, ale w zestawieniu ze wzmacniaczem SET i wydajnymi kolumnami moze być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to kżdy chętny jest mile widziany, to nie jest żaden snobistyczny klub umarłych poetów,a ja w żdnym rzie nie czuje się tutaj szefem, jk już sprzęcik będzie gotowy to skrzykniemy się n tkich samych zsdach jak ostatnio, ustalimy jakiś termin który odpowiada jk największej ilosci osób i ciach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak analogowo i muzykalnie to robtango ma daca na tda 1543 http://www.audiostereo.pl/ogloszenia.html?id=26323

sluchalem tego u jednego z forumowiczow z 'napedem' studera,

roznica z i bez tego przetwornika byla naprawde spora na plus daca. Pogadaj, popytaj, moze akurat okaze sie dobrym strzalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcez DIY to polecam Thetę Basic Pro II. Nie ma ona super rozdzielczosci (co nie znaczy, że jest źle pod tym względem) ale klimat barwa i stereo na bardzo wysokim poziomie. Obawiam się tylko o tego CA 640, ja nie słyszaałem jeszcze żeby Azury grały źle, natarczywie, szorstko, ale za mało znam ten sprzęt, żeby całkowicie za niego zaręczyć, możliwe, że jak się nie trafi z zestawieniem to robi się faktycznie nieciekawie, na pewno zalecam dokładne odsłuchanie zestawienia przed zakupem czegokolwiek.

 

Z nowych rzeczy to nic nie doradzę, w tej cenie wszystko gra jak dla mnie tak sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.