Skocz do zawartości
IGNORED

KLUB AUDIOFILA -BYDGOSZCZ


kijek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie nie będzie przez pierwsze 3 tygodnie sierpnia. Do tej pory jakby co to jestem w zasadzie na miejscu nie licząc przeprowadzki do Fordonu. :) Więc gdyby coś to prawdopodbnie udałoby mi się chwilę wygospodarować, żeby na jakiś odsłuch kolejny sie znów załapać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam po wakacjach. No to jedziemy...

 

Najpierw Qrczak - masz szlaban na przynoszenie do mnie rzeczy większych niż odtwarzacz czy wzmacniacz. Rega zapuściła już u mnie korzenie, a ja się o nią już potykmam. Nie zrozum mnie źle nadal cię lubię, ale ryzykownie że Eposy zostaną u mnie na kolejnyt kwartał to nnie wchodzi w rachubę... Swoją drogą skąd masz do mnie tyle zaufania - a gdybym tak sprzedał komu ten cedek ;-)

 

Cyrus to b. ciekawe urządzenie i na 99% będziemy mieli goscia z Kalisza, który już dawno chciał tego posłuchać.

 

foxymf - masz może jakiś ciekawy przetwornik na USB albo chociaż wyjście koaksjalne na dźwiękówce? Wspominaleś o tym, z sluchasz z kompa, prędzej czy później czeka to nas wszystkich (nie ma szans, żeby płyta CD się utrzymała kiedy z kompa można wypuścić bity bez zadnych strat) fajnie byłoby sprawdzić na ile na dzien dzisiejszy komp jest w stanie zastąpić CD.

 

I to by było na tyle, ostatnio też nie udało się przesłuchać więcej niż 2 urządzenia, nie będziemy więc i tam raczem ściągać niczego więcej.

 

 

Co do kolumn wysokoefektywnych - zorgnizujemy kolejne spotkanie. Na chwilę obecną niestety zobowiązłem się do utrzymania projektu w tajemnicy, chodzi o to, ze ja tutaj jestem tylo konstruktorem, natomiast ani pomysł nie jest mój, ani nie bedę odpowiadał za marketing w pełnym tego słowa znaczeniu, osoba, która będzie się tym zajmować zażyczyła sobie zeby chwilowo tego NIE POKAZYWAĆ. Ale co się odwlecze, to nie uciecze.

 

Terminy - no własnie, piszcie jak stoicie z czasem, ja akurat mogę kuć żelazo póki gorące, pasuje mi każda obota oprócz 20 i 27-mego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dźwiękówki - mam normalne wyjście interkonektem z dźwiękówki do wzmacniacza. Natomiast problemem jest jedynie to, że na pewno nie przytargam całego kompa - ze względu na jego ogromną masę :) - ale kartę dźwiękową mogę przywieźć ...

Co do terminu - odpowiadałby mi jakiś weekend (nawet pierwszy) w październiku - bo 20 i 27 mam zajęty niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja akurat 20 i 27 też mam zajęty. Październik też może być.

 

Kartę dźwiękową to sobie odpuścmy, miałem na myśli ocenę mozliwości kompajko napędu, skoro nie ma takiej mozliwości to poczekamy aż będzie. W tej sytuacji wywołujemy do tablicy kolegę co osttnio przytachał kable Albedo Blue i nie zdążyliśmy ich przetestować - dałoby radę je przynieść jeszcze raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

dopiero teraz przeczytalem caly topic, myslalem ze jest to olbrzymia grupa ludzi, wiec postanowilem zagaic anonimowo... ale sie okazuje ze to dosc kameralne towarzystwo... ktore skrzyknelo sie stosunkowo niedawno...

 

To moze teraz grzecznie sie przedstawie - Artur - 30lat... Nie jestem audiofilem, nie sadze zebym kiedykowiek nim zostal, mimo ze tematem dobrego grania sie interesuje. Fundusze niewielkie wiec i brak wiekszych mozliwosci rozbudowy sprzetu... Czasu malo bo byla ciezka praca nad zbudowaniem gniazda... wiec poszlo to zamilowanie do dobrego dzwieku na drugi plan, teraz wraca...

 

W "o mnie" zobaczycie co posiadam...

 

Chcialbym zmienic swojego techa na rotela ra-980bx, ale byc moze zatrzymam sie na ra-971mk2. Co sadzicie o tym sprzecie?

 

Rowniez chcialem zmienic zrodlo, bo pozbylem sie niepotrzebnie ps770d i zostalem przy dvd-s35 panasonica (grr). Na pytanie o pomoc przy doborze cd zaproponowano bym wszedl w DAC i bym zostal przy tym dvd. Moze maja racje sobie pomyslalem ale niestety - nie jestem elektronikiem, sam tego nie zrobie... myslalem o przerobce - dorzuceniu dac lampucera, by sprawdzic czy rzeczywiscie forumowicze maja racje. Moglby ktos mi w tym pomoc. Moze ktos to ma, i bysmy zrobili eksperyment. Albo bym takie cos kupil na allegro i eksperymentalnie moglibysmy rozbebeszyc tego s-35.

 

Ewentualnie - zostal mi do kupienia DAC zewn baresforda ale to juz drozszy temat.

 

Czekam na odzew, bo cicho na tym forum bydgoskim, poszukuje tez na ludzi/sklepy ktorzy mieliby dobry sprzet stereo.

 

pozdrawiam... szykuje sie jakies spotkanie... znalazloby sie miejsce dla przybysza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no, kolego. Spotkanie to w sume jak widać się chyba nie szykuje, wychodzi na to, że w tym mieście mozna zorganizować coś max raz na rok. A miejsce to i owszem by się znalazło, tyle, ze musi być ogólna chęć do pociągnięcia tematu.

 

Co do samego tematu - zapomnij o Rotelach, chyba że chcesz zamienić siekierkę na kijek, jeśli funduszy brak to poszukaj w second handzie, jeśli nie wiesz za co się chwycić to uderz do mnie na PW, ja akurat jestem wielkim zwolennikiem smietnikowego hi-fi, sporo takich klocków miałem i zaadniczo nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i badz tu madry... pewnie sansui by przeszedl ;) ale rotel - juz nie, choc sa osoby na forum wychwalajace ten sprzet...

 

nie wiem sam czym mam sie zainteresowac... technicsa sprzedalem, i leza kable od glosnikow niepodlaczone do niczego... zaproponowano mi sony...

 

do tego ta bryndza w bydgoszczy... chyba oprocz minima nie ma nigdzie sklepu gdzie mozna posluchac... wiec pozostaje w ciemno zakup... z neta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Bonart1 -" do tego ta bryndza w bydgoszczy... chyba oprocz minima nie ma nigdzie sklepu gdzie mozna posluchac... wiec pozostaje w ciemno zakup... z neta..."

 

W Bydgoszczy od jakiegoś czasu istnieje miły punkcik przy ul. Pięknej 13 - firma Audio-Connect, na Ip obok MR-Sat-u.

Polecam !!!. Miła, fachowa obsługa. Można posłuchać i pogadać. Oferują niszowy sprzęcik.

O jakości należy przekonać się samemu. Proponuję odwiedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Cześć :) Miałem kiedyś podobne plany, ale je zarzuciłem. Stwierdziłem że lampa jest zbędna. W najlepszym, a co za tym idzie najlepiej grającym sprzęcie wcale nie musi być lamp. Przynajmniej mi się tak zdaje. A najlepiej już starać się pominąć przedwzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.