Jump to content
Vinyl_pl

Wasze ustroje.

Recommended Posts

>Arek

Kulawy owszem ma i mógłbym zostawić w rozliczeniu NAD-a. Problem w tym, że Kulawy wycenił moją 340 na 1000 zł. Wiem, że cwaniak popchnie ją później za 1400 a mi będzie wmawiałm, że dołożył. Jestem ciekaw, czy ktoś z forumowiczów nie sprzedaje w najbliższym czasie Vincenta. Wiem, że maciekw ma ten model i szykował się do wymiany - maciekw odezwij się na priva!

hubi, porozmawiaj z tym gosciem w sprawie vincenta:

gg1529210

podaje tylko kontakt, nic z nim wspolnego nie mam wiec nie wiem na ile rzetelny i co w tym wzmaku siedzi.

aha, u kulawego stoją 2 srebrne vincenty, zdaje sie jakis cd i wzmak. Bylem 7 listopada, wiec info moze byc nieaktualne

xavian

System przed przebudowa. Musze jeszcze przerobic stolik zeby zmiescil sie NAD S300, kondycjjoner, wzmak sluchawkowy Forum608.

[obrazekLUKASZ-54652_1.jpg] [obrazekLUKASZ-54652_2.jpg]

post-52-100006847 1170253967_thumb.jpg

post-52-100006848 1170253966_thumb.jpg

Ostatnio byly duze zmany ale system gra jeszcze lepiej.Brakuje mi dobrego CD , z DVD Sony narazie przezyje - na szczescie czyta SACD.

>Harvi

mam nadzieje ze jestes zadowolony bo ja mam tylko wielki otwor w szafce po NAD s 300 a nowy wzmak jakos tam nie pasuje.

[obrazekLUKASZ-54708_1.jpg]

post-495-100006846 1170253968_thumb.jpg

• Like 1

Na razie kolumienki, jeszcze z YBA Integre obok.

Teraz sa zdecydowanie bardziej odsuniete od scian.

[obrazekLUKASZ-54793_1.jpg]

post-352-100006844 1170253971_thumb.jpg

==> Arturw

Zadowolony jestem tylko nie wiem jeszcze jak bardzo bo nie dotarlem do domu. Ale ma nadzije, ze za dwa tygodnie bede juz na miejscu delektowal sie dziwkeim.

Do arturw .

Napisz mi proszę się ma twój krel( 300 il jeżeli dobrze widzę ) do poprzedniego wzmacniacza czyli nad s 300 ?

Dźwiękowo oczywiście !

Po wlaczeniu KRELL-a zamiast NAD-a pojawila sie jeszcze obszerniejsza scena ,odleglosci pomiedzy instrumentami sie zwiekrzyly,wokal poszedl do przodu, pomruki basu bardziej kontrolowane, ogolnie dzwiek bardziej selektywny no ale cena x2

Zdaje się, że jakość dźwięku (przynajmniej mojego D-1122) z radia jest całkiem dobra jak na tuner DVB. Niestety telewizor mam w innym pokoju niż zestaw audio więc Force jest podłączony dłuuuugim (ok12m) interkonektem, nie mialem okazji sprawdzić na krótszym interkonekcie, bo musiałbym przełożyć kabel SAT...

obiecałem - dodaję porządniejsze fotografie moich trumienek:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nie mam zdrowia tego kompresować ;)

do dla tego mówię, że nie mam miejsca na TT. na przemeblowanie przyjdzie z roczek-dwa poczekać...

fadeover, to MÓJ prosiaczek!!!! ;) Ach, i jest to oczywiście DAC, nie bufor.

A jest on w systemie tylko przejściowo, nie porównywałem z innymi CD czy DACami, to plan na przyszły miesiąc.

Kupując go miałem nadzieję, że ta prowizorka potrwa krócej, ale wiesz, jak to z prowizorkami :)

Wiem wiem. Ja zrobilem wzmacniacz i myślałem ,że zrobię go szybko - mam nawet obudowę, ale poskładać to wszystko do kupy to ja planuję dopiero na luty ( nie wiem którego roku ) :-)

A i jeszcze coś a propos ! . Znajomy - świetny "cyfrowiec" ma zamiar zaprojektować i zbudować jakis odjazdowy przetwornik na bazie procesora sygnałowego więc ostrzę zęby - jak wyjdzie coś dobrego , to nie omieszkam poinformować.

romekp>

Mówił,że właśnie trawi płytkę testową i będzie robił doświadczenia na kilku rozwiązaniach przy jednoczesnym odsłuchu oczywiście.

"z pewną taką nieśmiałością"

[obrazekLUKASZ-73701_1.jpg] [obrazekLUKASZ-73701_2.jpg]

post-1082-100006586 1170254362_thumb.jpg

post-1082-100006587 1170254361_thumb.jpg

Guest Jazz MD

Zdecydowanie moja ulubiona zakladka na forum! Bardzo lubie ogladac te wnetrza.