Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  4 członków

Duntech Klub
IGNORED

Klub czcicieli marki Duntech


Genesis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako prawdopodobnie jedyny w Polsce posiadacz kolumn tego producenta niniejszym zakładam swój własny klub, do które będę często zaglądał i dzielił się ze sobą wrażeniami. Uważam, że jest to inicjatywa ze wszechmiar pożyteczna, by nie powiedzieć wyczekiwana z utęsknieniem przez szerokie rzesze wielbicieli rzeczonej marki (JA). Tak więc pierwszy wpis brzmi następująco: JEST CUDNIE! Poklepawszy się po plecach i uścisnąwszy sobie prawicę wracam do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 11 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Genesis

Ciężko być takim samotnym użytkownikiem znakomitych kolumn ;-)) Wrzuć jakieś fotki bo zginęły z Twojego wątku wcześniejszego.Ja chyba też jestem jedynym w Polsce użytkownikiem pre MF MXL więc Ciebie rozumiem. Jeśli mogę doradzić to kup na wszelki wypadek kopułki, bo czasem siadały w tych kolumnach, jeśli dostarczało się zbyt dużo mocy na granicy clipingu, tak na wszelki wypadek.

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.