Skocz do zawartości
IGNORED

KLUB B&W


brodawid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno pytanko , jakie przekrój kabla do CDM 7NT. dodam ,że nie jestem grających kabelków, dlatego pytam 2,5 mm2 czy może 4mm2

 

a może 6mm2 biorąc pod uwage :

http://www.st-andrews.ac.uk/~www_pa/Scots_Guide/audio/Java/twin.html

, czy będą słyszał różnice w "pracy" kolumn?czy na tej samej głośności na wzmacniaczu kolumny będą grały lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam dylemat, czy brac 600 Bowersa, czy szukac innych kolumn np Kefa.

Pare miesiecy temu kupilem na probe Q15 Kefa i porazka w kazdym aspekcie. Niby moge poeksperymentować,

ale Bowersy mam juz sprawdzone i ich brzmienie bardzo mi odpowiada. Najmniejsze jakie sluchalem, to

601, mam nadzieje, ze 600 zagraja podobnie. Tylko pytanie, czy gra warta swieczki?, przekrocze planowany budżet o okolo 250 zeta. A co powiecie na temat kolumn JBL, moge niedrogo kupic prawie nowe

ES20, jeszcze pod uwage bralem Missiony 700 lub MV4. Biore rowniez pod uwage Cantony Quantum503 i Mordaunt Short MS20. Zadnych z nich nie sluchalem, wiec moge opierac sie jedynie na cudzych sugestiach. Oczywiscie pamietajmy, ze kolumienki beda do NADa3020.

Podpowiedzcie co zrobilibyscie w mojej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem tyle cm5 jest to jedna z nowych kolumn seri cm cm5 jest wiekszym bratem cm1, dodaje fotke z reszta rodziny cm, dodam ze maja mowe wykonczenie wystepuja w kolorze black piano.

dodaje takze link gdzie mily pan dodaje co nieco od siebie o nowych braciach z cm

http://uk.cinenow.com/videos/1788-expands-cm-series-cm5-cm9-cedia-expo-denver-2008

post-20936-100006943 1231878696_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAD314 a wczesniej 320 graly z 601, potem z 602, cd tez oczywiscie NAD.

Podoba mi sie polaczenie B&W z NADem, elementy perkusyjne sa twarde, dzwieczne i dobitne, blachy wybrzmiewaja bardzo ladnie lecz nie kują w uszy. Przestrzennosc na wysokim poziomie. Wokale bardzo naturalne, nawet powiedzialbym lekko gorące.

Aktualnie rozpatruje zakup kolumn do NAD3020 i wlasnie zastanawiam sie nad Bowersami DM600s3, ktore to moge nabyc nowe za 670 zł z przesylka i to mnie troche korci:)

Z drugiej strony zalozylem sobie budzet w kwocie 400zł, ale moze oplaca sie dolozyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Miałem w domu przez tydzień takie zestawienie. Nie podzielam Twojego entuzjazmu. Razem to grało sucho, jazgotliwie na wyższej średnicy i za jasno.

 

B&W 603S3 z kolei pokazały klasę przy współpracy z lampowymi monoblokami pana Maćka na "diabełkach". Polecam spróbować np. z najnowszą edycją Amplifona WT40.

 

Z kolei NAD zacnie sobie poczynał napędzając kolumny Minas Anor oraz Mimo (miękkie, jedwabne kopułki!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver

2 Lut 2009, 16:00

 

>Miałem w domu przez tydzień takie zestawienie. Nie podzielam Twojego entuzjazmu. Razem to grało sucho, jazgotliwie na wyższej średnicy i za jasno.<

 

 

myślę,że efekt końcowy zależy w dużej mierze od pomieszczenia.do połączeń używałem Audioquest Type8 i IC Nordost SPM oraz 2xsieciówki Nemesis power wire.cd jak w "o mnie".nie słyszałem wzmaka o którym wcześniej mowa,być może,że gra lepiej z tymi kolumnami? planuję po gwarancji tuning integry,wymianę podzespołów na firmowe-lepsze,bo słyszałem że po zajrzeniu do środka nie ma euforii!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.