Skocz do zawartości
IGNORED

KLUB B&W


brodawid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość spy

(Konto usunięte)

Wie ktos czy mozna CM5 postawic w bliskiej (pare cm od krawedzi) odleglosci od tv plazmowego?

Z tego co wyczytalem nie sa one ekranowane magnetycznie.

 

Przy okazji, wie ktos moze gdzie kupic CM5 w kolorze piano black? W Tophifi nie maja.

 

TIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość spy

(Konto usunięte)

@dariob135

>a widziales cm5 w czarnym kolorze na zywo???

 

No nie widzialem - ciezko je znalezc gdziekolwiek. Na zdjeciach wygladaja oblednie. No i pasowalyby do Pioneera na scianie :)

 

W sumie rosenut bylby chyba tez ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość spy

(Konto usunięte)

@dariob135

>a widziales cm5 w czarnym kolorze na zywo???

 

No wlasnie mi sie udalo zobaczyc i od razu kupilem :)

Nie wiem co ci sie w nich moglo nie podobac - wygladaja jeszcze lepiej niz na zdjeciach.

Jakosc wykonania obledna.

 

Jednak mieli w tophifi tylko, ze w innym sklepie.

Przy okazji polecam tophifi na Andersa w Wawie. Super pomocna i co najwazniejsze zyczliwa i kulturalna obsluga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość spy

(Konto usunięte)

@horak

>Proszę podziel się wrażeniami duetu AA Puccini i CM5. Wzmacniacz słuchałem i zrobił na mnie bardzo

>pozytywne wrażenie ale ciekawi mnie jak wypadł z CM5.

 

CM5 odsluchiwalem z Musical Fidelity M6i(+CD M6) i AA Puccini(+Paganini). M6i to potega, zero problemu z naglosnieniem dosyc duzej powierzchni w sklepie. Natomiast Puccini byl po prostu bardziej muzykalny. Brzmienie bylo cieplejsze. M6i byl bardzo analityczny i przez to troche suchy. W Puccini brakowalo mi troche dynamiki ale mysle, ze do sluchania w domu i na dluzsza mete bedzie mniej meczacy. M6i ma ciut lepsza kontrole basu. Ale ogolnie oba wzmacniacze graja wysmienicie i wybor to juz kwestia osobista.

 

Natomiast wokale wydaja sie duzo ciekawsze (nie mowie, ze wierniej odwzorowane) na Puccini wlasnie.

Pierwszy raz na tym ustawieniu (CM5+Puccini) uslyszalem poprawne (jak dla mnie oczywiscie) brzmienie Tierney Sutton z plyty "Blue in Green". Tutaj VA Haydn z M6i wylozyly sie totalnie.

Genialnie wokale brzmia tez na Blue Note Trip Jazzanova.

 

Zobaczymy jak to wszystko w warunkach domowych zagra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość spy

(Konto usunięte)

Wlasnie testuje CM5 i AA Puccini w warunkach domowych i po raz 1000. przesluchalem cale CD "The Piper At The Gates Of Dawn" (wydanie dwuplytowego) w wersji stereo i musze powiedziec, "odkrylem" nowe dzwieki, ktorych do tej pory nie slyszalem. A Money z TDSOTM (wydanie hybrydowe) zapodane na godz. 1 to po prostu mistrzostwo swiata... A zestaw jeszcze niewygrzany i z "marnym" zrodlem...

Co by to bylo z AA Paganinim albo jakims DSem Linna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączyłem 686 z solo mini aq type4 w biwi i moim zdaniem jest lepiej niż bez biwi, bas nie wzbudza się tak bo w tych monitorach jest go sporo ale nie najlepszej kontroli bo jest dość podbity wyższy i jest to kosztem kontroli (może z innym wzmakiem z konturowym basem było by lepiej) ale po podłączeniu w biwi zrobiło się ciut wyraźniej na górze i średnicy bas lekko się odchudził co ogólnie ogładziło te monitory , jest opinia o tym że tanie aq głośnikowe są suchotnikami ja się z tym nie do końca zgodzę, te kable dość dobrze przekazują detale ze wzmaka na kolumny i wszystkie niedociągnięcia wychodzą u mnie jest też troszkę :) ale nie jest sucho czy jasno o dziwo

pozdr

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.