Jump to content
IGNORED

Referencje dla firm audio

Therion

Recommended Posts

Jako, że niedawno spotkało mnie wiele dobrego ze strony jednej z firm w której kupiłem swój sprzęt, postanowiłem założyć ten wątek.

Nagradzajmy w nim dobrą opinią tych sprzedawców i firmy, które wyróźniają się wysoką kulturą, troską o klienta, wiedzą i życzliwością ( w tym również posprzedażową!) i karćmy te, które traktują nas klientów, jak najgorsze zło. Może za jakiś czas powstanie ranking sklepow?

Ostrzegam, że "autopochwały", jeżeli takie się zdarzą, zostaną natychmiast rozpoznane i surowo zganione.

Korzystając z pierwszeństwa, chciałbym serdecznie podziękować Szefowi firmy Audio System, właścicielowi sklepu Hi-Fi Reference w Warszawie, jak i jego sprzedawcom, za niesamowitą, niespotykaną wręcz życzliwość, dotyczącą obsługi posprzedażnej a dokładnie naprawy pogwarancyjnej. Kupiłem u nich swoje Mission M35i i po jakimś czasie jedna z kolumn zaczęła niedomagać. Już sie nastawiłem na kilkutygoniową naprawę serwisową, gdy tymczasem firma wykazała się tak ogromnym zrozumieniem, życzliwością i pomocą, że jeszcze tego samego dnia wróciłem do domu ze sprawnymi kolumnami. Ale to nie wszystko! Kilka tygodni po tamtym wydarzeniu znowu z jedną z kolumn coś się zaczęło dziać i... znowu spotkało mnie to samo! Życzliwość, przychylność i chęć pomocy. Dlatego postanowiłem, że tego tak nie zostawię i nagrodzę tych Panów przynajmniej w ten, skromny sposób. Tym bardziej, że ta druga "usterka" była tylko moim urojeniem i wogóle nie musiałem kolumn ruszać z miejsca. Brawo Panowie i stukrotne podziękowania! Inni moga Was brać za wzór! Serdecznie pozdrawiam!

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Ostrzegam, że "autopochwały", jeżeli takie się zdarzą, zostaną natychmiast rozpoznane i surowo zganione"

bardzo mi się podoba to zdanie :)

Hidden Content

>Desant

Bo wiem, że na forum jest kilku sprzedawców.

A tak na drugą nożkę - jednym z najgorszych sklepów z jakim miałem do czynienia był Audiofil w Białymstoku (już tam nie bywam). Ilekroć tam nie zaszedłem, to sprzedawcy zawsze mieli "zespół napięcia przedmiesiączkowego" i humor taki, że nie podchodź. A już najgorzej, jak się ich o coś spytało. Krzyżowli znacząco ramiona i wydymali wargi. Później doszedłem do wniosku, że pewnie dlatego, że komplenie nie mieli pojęcia o tym co sprzedają i nie chcieli się skompromitować jakimś głupim komentarzem. Pozdrowienia z Warszawy Panowie. Róbcie tak dalej a zostaniecie z tym co macie na półkach na zawsze.

Hidden Content

Ja również spotkałem się z miłą, życzliwą obsługą w Audio - systemie w W-wie na Waliców :) Pojechałem tam specialnie z Łodzi na odsłuch vincenta i nie żałuję! :)) Polecam!

Hidden Content

Mozna całe zycie wychodzic z inicjatywa pomocy klientowi, zaangażowania w jego problem,, tylko czasem taki klient albo tego nie doceni albo wrecz przeciwnie, wykaze sie wrogoscia..... wymien takiemu spalony syczek w kolumnie to potem uslyszysz zrobil to bo pewnie ma przebitke xxx procent a moglem wyslac do serwisu... w pewnym momencie absurd. Sklep w ktorym wspolczynnik zadowolonych z obslugi klientow przekracza 7)% to sklep niemal idealny. niewierzycie,, to moge skrytykowac np wasz ulubony sklep bo nie maja kawy lacvazza i likieru do lodów.... tak tak ludziom albo sie miesza we łbach z euforii i entuzjazmu albo z goryczu i cynizmu... nie wiem juz sam ale zadna skrajnosc nie popłaca.

Pozdrawiam człowiek z branży audio, z tej innej stony niz wy kochani klienci..

Hidden Content

miało być 70% ok

Hidden Content

nemesis

>Mozna całe zycie wychodzic z inicjatywa pomocy klientowi, zaangażowania w jego problem,, tylko

>czasem taki klient albo tego nie doceni albo wrecz przeciwnie, wykaze sie wrogoscia.....

No to masz dowód, że są klienci, którzy to doceniają. A zatem warto sie starać. Ja jestem pod wrażeniem, czemu mam nadzieję dałem dowód.

Od lat zajmuję się marketingiem i sprzedażą (choć w zupełnie innej branży) i sam spotykam niejednokrotnie postawy bardzo roszczeniowe. Ale są chwile, ktore przywracają radośc wykonywania tego zawodu. Dla ludzi z tamtej firmy, być może mój wpis będzie właśnie taką chwilą, ktora wynagradza wysiłek. Chciałbym, bo w pełni sobie na to zasłużyli.

Hidden Content

Therion, 24 Lis 2008, 18:18

>Nagradzajmy w nim dobrą opinią tych sprzedawców i firmy, które wyróźniają się wysoką kulturą, troską

>o klienta, wiedzą i życzliwością ( w tym również posprzedażową!) i karćmy te, które traktują nas

>klientów, jak najgorsze zło.

To właśnie zadanie ma spełniać zakładka "gdzie kupić". Kiedyś funkcjonowała i zawierała, wpisywane przez użytkowinków forum, opinie o sklepach i sprzedawcach, pozytywne i negatywne. Potem zakładka się zes...ła i tak jest do dzisiaj.

Natomiast w tym pożytecznym wątku spodziewać się można pyskówki wcześniej lub później.

Hidden Content

Wiary,, chłopie wiary....

Hidden Content

Dobra, biere kubełek i idę po trochę wiary.

Hidden Content

Nabierz i dla mnie albo nałap... wszystko jedno i wrzuc czem predzej no forum,, bedziem czerpać jak koalicjanci z programu samoobrony

Hidden Content

uzywaql ktos wmaki tej firmy

Hidden Content

Hidden Content

Hidden Content

• Redaktorzy

Bardzo popularne, wszędzie testy, parę osób na forum to ma lub miało. A co, chcesz dać referencję?

Hidden Content

nie bo nie mam ale moze ktos mial lub ma to moze powie o wrazeniach (ufam tylko urzadzeniom polskim lub japonskim w tej dziedzinie)

Hidden Content

• 2 weeks later...

Już koniec referencji? szkoda czekałem tydzień i nikt nic nie napisał.. szkoda im wiecej referencji tym wieksza referencyjnośc a im wieksza referencyjnosć to i wyzsza reprezentatywnośc im reprezentatywność wyższa tym współczynnik referencji do współczynnika nie refernencji lub abnegacji kolidujący z cynizmem razy bufor tolerancji równa sie...

Hidden Content

polecam

Hidden Content

znam od dłuższego czasu ale dopiero niedawno zauważyłem stronę w necie.

nie mam ich kolumn, ale zamawiałem skrzynki. kapitalna robota.

otwarci na wszelkie "widzimisię" klienta a i przy okazji miałem pomierzone głośniki (CLIO).

Hidden Content

Hidden Content

• Redaktorzy

"To właśnie zadanie ma spełniać zakładka "gdzie kupić". Kiedyś funkcjonowała i zawierała, wpisywane przez użytkowinków forum, opinie o sklepach i sprzedawcach, pozytywne i negatywne. Potem zakładka się zes...ła i tak jest do dzisiaj."

Już działa.

Hidden Content

Niech będą dzięki a może nawet i flaszka!

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.