Skocz do zawartości
IGNORED

Niesiołowski,upadek legendy,kapus sb


tomek7776

Rekomendowane odpowiedzi

zegnam obu panow,z tego watku,osobiste wycieczki proponuje robi gdzie indziej,i mniej trunkow proponuje uzywac.

sikusie zycze udanej kuracji odchudzajacej,moze ci sie wreszcze mozg odwirusuje.

"sam jestes sztandarowym przykladem produktu prlu,mieszanka komunizmu z socjalizmem,z wypranym

>pojmowaniem swiata,zjawisk w nim zachodzacych.

>strerroryzowany grozba wyrzucenia ze studiow,potem ze stazu,zwabiony etatem w szpitalu w zamian za

>okreslone uslugi dla systemu.cos pominalem?"

 

numerek propozycja ustrojowa kaczynskich to taka mieszanka komunizmu socjalizmu monarchii i przede wszystkim głupoty to wszystko podlane narodowym katolickim konserwatyzmem z nadzieją wyłowienia podobnych tobie głupków którzy zapewnią dostatnie życie partyjnym kacykom....

  • Redaktorzy

"ja chcę Polski wolnej, otwartej dla wszystkich , niepodległej i dostatniej, bez uprzedzeń w której przestępcy siedzą w więzieniach a nie na urzędach, a kapusie i szubrawcy nie pełnią publicznych ról ani nie robią za autorytety"

 

 

I w ramach dążenia do tego ideału opisujesz pod pseudonimem w internecie to swoje wzniosłe marzenie. Popisz jeszcze trochę, na pewno się spełni.

kiedys w latach 80tych,komuna wmawiala ludziom,ze wyrob czekoladopodobny to czekolada,a bialko z kryla,zastapi pasze dla trzodu chlewnej(swin),oraz doskonale nadaje sie dla ludzi.a teraz TY holdujesz jawnym klamstwom platfusow.

polska zostala obecnie podzielona,jak nigdy od 20lat.ale klamstwo ma krotkie nogi,jak sie przekonal niesiolowski,oraz bolus-lesio.

>"ja chcę Polski wolnej, otwartej dla wszystkich , niepodległej i dostatniej, bez uprzedzeń w której

>przestępcy siedzą w więzieniach a nie na urzędach, a kapusie i szubrawcy nie pełnią publicznych ról

>ani nie robią za autorytety"

 

każdy normalny i zdrowy na umyśle by się pod tym podpisał, ale dla redaktora to powód do kpin,

podobnie jak dla świrusa i szajbusa

>anastazy, 8 Gru 2008, 21:28

 

>każdy normalny i zdrowy na umyśle by się pod tym podpisał, ale dla redaktora to powód do kpin,

>podobnie jak dla świrusa i szajbusa

 

Jak widać nie rozumiesz wypowiedzi na swój temat. Niby kiepsko, ale w porównaniu z jacusiem i tak nieźle, bo on nawet zdań prostych nie rozumie.

Jestem Europejczykiem.

 

masz wyjatkowo skutecznie skrzywiony popaprana propaganda umysl,sorry,ale to co piszesz to bardzo odmienne od normalnych ,stanow umyslu,moze pijesz?dopalasz sie jak sikus,bierzesz leki jak muls i wladz?moze laczy was jedna szpitalna sala ?

  • Redaktorzy

"każdy normalny i zdrowy na umyśle by się pod tym podpisał, ale dla redaktora to powód do kpin,

podobnie jak dla świrusa i szajbusa"

 

 

To ja może tym razem w łatwo dostępnej formie: nie kpię z tych słów. Wprawdzie nie ma w nich nic na tyle odkrywczego, zeby się nimi z takim zadęciem legitymizować, są jednak oczywiście słuszne. Kpię z ich autora.

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • Biuletyn

      Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
      Zapisz się
    • KONTO PREMIUM


    • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

      Ostatnio dodane opinie o albumach

    • Najnowsze wpisy na blogu

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

     

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.