Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Transparent Audio


Dear77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje, fajne kabelki;-)

Ciekawe jak to jest z tym postępem w kwestii jakości....

Ja tych nowych nie znam, ale starsze są też b. fajne i w kwestii różnic między gen. xl a mm, czy mm2 to z tym postępem było różnie, poza sieciówkami - tu nastąpił wielki postęp i mm2 są świetne ( Powerlink Reference i Powerlink MM2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, wit-told napisał:

Gratulacje, fajne kabelki;-)

Ciekawe jak to jest z tym postępem w kwestii jakości....

Ja tych nowych nie znam, ale starsze są też b. fajne i w kwestii różnic między gen. xl a mm, czy mm2 to z tym postępem było różnie, poza sieciówkami - tu nastąpił wielki postęp i mm2 są świetne ( Powerlink Reference i Powerlink MM2)

Dzięki. Najlepiej samemu sprawdzić, ale żeby Cię przekonać, że mówię prawdę to biorąc kilka miesięcy temu na testy ultra gen 6, po teście mogłem kupić ultra gen 5 u to o dobre kilka tyś. Wybrałem gen 6, a naprawdę pieniądze szanuje i staram się wydawać je rozsądnie.

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wit-told napisał:

I to jest konkretny argument!

Na pewno, a tym bardziej, że pieniądze z nieba nie spadają i mieć możliwość kupna zdecydowanie w niższej cenie kabla z poprzedniej serii , a jednak wybranie z nowej serii droższego kabla nie słysząc  zmian na plus, byłoby szaleństwem. Słuchałem na testach u siebie przez ponad 3 tygodnie , też miałem okazje słuchać ten kabel w innym systemie i również właściciel referensa mm2 był naprawdę zaskoczony tym co przez dwie serie Transparent uczynił z jakością swoich kabli. 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Pozdrawiam posiadaczy transparentów, u mnie teraz zagościła kolekcja od zasilania premium mm2 i gen 5 .Super phono gen 6 i teraz od kilku dni głośnikowy ultra gen 6  i naprawdę spisuje się zajebiście aż spakowałem nagradzany tellurium black daimond do szuflady. Naprawdę z McIntoshem zagrało to wyśmienicie ,muzyka dostała energii oddechu ,polecam posłuchać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.01.2023 o 20:41, carpio0 napisał:

Witam pytanie do klubowiczów chcę kupić kabel do kolumn musicwave lub plus i tu do fachowców podpowiecie który kabel co wnosi do systemu wznak mocny tranzystor  dziękuję za pomoc 

Słuchałem u znajomego  plusy z 5 gen. Kanty 3 z MA 7200 ,było bardzo czysto i energetycznie bo kanty są dość krzykliwe i otwarte wg. mnie a może dlatego ,/ze kolega lubi głośno i rockowo. Przy jazzie było spokojniej i wokal spokojniejszy choć lekko zamglony. Kable trzeba dopasować też pod swoje kolumny i dobrze w domu podpiąć bo testy innych nic nie pomogą w 100 %. Ogólnie kabel super już warto posłuchać ,każdy ma inny budżet i nie każdego stać na reference 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.01.2023 o 22:27, Mariendo napisał:

Słuchałem u znajomego  plusy z 5 gen. Kanty 3 z MA 7200 ,było bardzo czysto i energetycznie bo kanty są dość krzykliwe i otwarte wg. mnie a może dlatego ,/ze kolega lubi głośno i rockowo. Przy jazzie było spokojniej i wokal spokojniejszy choć lekko zamglony. Kable trzeba dopasować też pod swoje kolumny i dobrze w domu podpiąć bo testy innych nic nie pomogą w 100 %. Ogólnie kabel super już warto posłuchać ,każdy ma inny budżet i nie każdego stać na reference 😉

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 9 miesięcy temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.