Skocz do zawartości
IGNORED

Sub - łatwo powiedzieć...


darekdz

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz mi się bardzo podoba dźwięk Servo. Oszczędny, detaliczny i jak musi schodzić w dół to schodzi. Ale nigdy nie robi tego bez potrzeby. Przesuwa mi kanapęa bez problemu ale nigdy się tym nie popisuje. Bardzo muzyczny i dlatego go wziąłem.

 

darekdz, 27 Sty 2009, 21:29

>tak v.2

>obudowa trzeszczy i skrzypi przy mocnym basie

Masz uszkodzony egzemplarz. To najsolidniejszy kawał kloca jaki ma swoim mieszkaniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec wlasnie. tylko co zrobic aby posluchac sprawnego? maja tylko ten. nie wiem czy pamietasz jak pisalem po odsluch w salonie. zrazilem sie okrutnie bo gral obudow i membrana i robil kupe zamieszania. jak pamietam Ty jestes chyba z wrocka prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie gdy powinien zejsc nisko i zrobic to co robily inne tylko duzo lepiej wtedy zaczyna wydawac dziwny dzwiek trzepotania lub ocierania z glosnika

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darekdz->

 

Powiem tak,nic mi nie pasuje z Twojego opisu Servo ale przecież nie oto chodzi i jeżeli mógłbym Ci coś doradzić to daruj sobie testy innych subów bo jak przypuszczam nic nie przebije Velodyne DD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co? tak na dobra sprawe to sobie daruje dzielenie sie swoimi wrazeniami. po co mam to robic jak i tak wiadomo, ze sevo jest najlepsze. w sumie to mogliby zaprzestac produkcji innych klockow.

pozdrawiam i dziekuje wszystkim za uczestnictwo w tym watku:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darekdz - przestań gadać głupoty! Bardzo fajny wątek, czyta się jak dobrą opowieść sensacyjną ;), testuj ile się da i opisuj swoje wrażenia. Ja nie słyszałem Servo, czytałem tylko entuzjastyczne opinie ale chyba dużo zależy od punktu odniesienia. Zabawkę którą mam obecnie czyli Koda SW-1000 też zbierała bardzo pochlebne opinie (mówimy oczywiście o sprzęcie będącym kilkanaście klas niżej), ludzie się zachwycali, kupiłem to i jest to jedna wielka kupa. Sprzedam to niedługo za cenę jednej membrany biernej do suba który buduję. I co, ludzie którzy pisali te opinie się mylili, kłamali, ściemniali? Niektórzy może tak, ale generalnie wierzę, że niektórym Koda pasuje i jest to dla mnie super sprzęt. I tak dla kolegi Servo (które pewnie dla mnie też byłoby boskie ale bez odsłuchu się nie dowiem) jest mega super, no ale przecież nie musi być dla Ciebie. Jedyne zastanawiające jest to trzeszczenie i łopotanie membrany - trzeba poważnie rozważyć możliwość, że coś nie tak z tym egzemplarzem - zresztą ten marszczący się materiał też coś dziwny w sprzęcie za tyle kasy...

Tak więc reasumując ten przydługi post, wracaj do testowania i dzielenia się wrażeniami na forum :)

 

Pozdrawiam

Szuler

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi też przechodziłem etap frustracji. Zwróć uwagę że dzielimy się swoim wrażeniami jak i podkreślamy że najważniejsze jest TO CO TY SŁYSZYSZ. Bo to TY będziesz słuchał. Nikt nie obiecywał że to jest łatwe hooby. I cho..ra miał rację!

 

P.S.

A wrażeniami się dziel jak najbardziej. Wątek bardzo ładnie i kulturalnie się rozwija

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> szuler

widzisz tyle tylko, ze w tej opowiesci wydaje sie juz oczywiste "kto zabil"... lub jak to bywalo kiedys... "kto jest twoim idolem i dla czego Lenin?". Ja natomiast staram sie byc obiektywny i nie patrze na recenzje w pismach, rankingi oraz testy na parkingu. Pewnie masz racje, ze wszystko zalezy od punktu odniesienia dla tego bardzo istotne jest aby odezwal sie ktos kto mial okazje odsluchu zarowno Velodyne DD, CHT jak i Servo w duzym trudnym wymiarowo pomieszczeniu. Jakby nie bylo swe porownania ciagne raczej w gore niz w dol w odniesieniu do servo. Mialem kiedys PS1200 i niestety ale servo zbyt mi go przypomina - w duzym uproszczniu oczwywiscie. Jakosc wykonania jest chinska i to mocno i nie przystoi do klocka za 10tys. Jedno co mi przychodzi do glowy to zaproszenie do domu dystrybutora z wersja Sub 25 lub Signature Servo v2. Solidne obudowy i jakosc wiec bedzie porownanie zwlaszcza z Signature Servo, ktory to rozni sie jedynie obudowa. Jesli mi sie to uda dam znac.

 

->wolf

to nie frustracje a jedynie spelnienie zyczenia Kolegi. Poniewaz nie moge spelnic odpuszczenia testow to moge sie wycofac skoro oczekiwanym wynikiem jest Servo i nic wiecej. Jesli jednak jestescie w stanie czytac to ddalej to prosze bardzo. Chcialbym zaznaczyc, iz z zona jestesmy laikami pod wzgledem technicznym oraz w zakresie profesjonalnego slownictwa jednak wiemy czego oczekujemy i wiemy, ze spelnienie tego w duzej czesci jest mozliwe. Problemem natomiast jest to jak to zrobic za kase np do 12 tys (zaczynalem od 6tys).

 

Po wczorajszym horrorze na boisku w Chorwacji zadalem sobie jeszcze trud i podlaczylem nowiutki EQ MKV-12 ze wzmacniaczem klasy D chyba 1000W RMS (nie ma spojnych informacji w sieci na ten temat). Piekne wykonanie w piano black. Glosnik 12" + bierna. Nie smierdzial;) Obudowa mala i zwarta, masa ok 35kg. Gral 5 min i powrocil do pudla. Nie ma sie co rozwodzic - dobry do auta lub do pomieszczenia do 40m2. Rozkrecony na maxa (inaczej nie gral) wydawla z siebie jedno wielkie buczenie. Tym samym EQ zakonczyl swa prezentacje i temu panu juz dziekujemy.

 

Powracajac do Servo - jest to jedyny klocek, ktory przy przesuwaniu po podlodze zostawil bardzo gleboka ryse w parkiecie na dlugosci ok 50cm. Zona prawie mnie zabila a ja nie widzialem jescze nic za takie pieniadze co bylo tak fatalnie wykonane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darekdz, 28 Sty 2009, 09:45

 

>-> szuler

>widzisz tyle tylko, ze w tej opowiesci wydaje sie juz oczywiste "kto zabil"... lub jak to bywalo

>kiedys... "kto jest twoim idolem i dla czego Lenin?".

I bardzo dobrze że jesteś sceptyczny. ten watek czyta na pewno wielu ludzi którzy chcą kupić subwoofer. Dotad słyszeli-czytali ze SERVO jest najlepsze a tutaj nagle... Dlatego Twoje wpisy są WAŻNE. I dalej staraj się być obiektywny.

 

>Jesli jednak jestescie w stanie czytac to ddalej to prosze bardzo.

Pisz i nie zrażaj się. Juz więcej do pisania przekonywać Cie nie będę ale naprawdę z dużą przyjemnością czytam Twoje wpisy

 

>Powracajac do Servo - jest to jedyny klocek, ktory przy przesuwaniu po podlodze zostawil bardzo

>gleboka ryse w parkiecie na dlugosci ok 50cm.

50kg ale nóżki ma szerokie i z miękkiego plastiku. Odnoszę wrażenie że masz schrzaniony egzemplarz. Specjalnie przed chwila zfocilem swój. Nawet zrobiłem jedyny feler/uszkodzenie okleiny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-3443-100005534 1233134374_thumb.jpg

post-3443-100005535 1233134374_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za dobre slowo... przyznam, ze mnie ocuciles ta czytalnoscia:) Nawet nie wiesz jak mi brakowalo takowego przegladu subow z tej polki. Moze gdyby takowy istnial to oszczedzilby mi duzo czasu na szybka eliminacje. Milo mi tez, ze mozna czytac z przyjemnoscia moje laickie wypociny:)

 

Wlasnie wymacalem wczoraj, ze stopki sa duze i solidne wiec zakladam, ze pod spodem cos jest. Moze uda mi sie dzis tam sie dostac wzrokiem. Podlogi jednak nic juz nie naprawi a relacje z zona sa bezcenne:) Ta okleina na rogach to taz standard. W tym co mam tez sie odkleja.

 

Dzis postaram sie zrobic fotki maskownicy. Zastanawiam sie jak nagrac ten dziwny dzwiek z glosnika tak aby dalo sie to uslyszec.

 

Moze jutro dostane na testy SPL-1200R Velodyne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten Servo był troszkę tańszy na pewno bym się skusił na tą maszynke do burzenia ścian.

W kolorze bukowy brał bym od razu.

Moim zdanie za tą cene to okleina i nawet stopki powinny być bez najmniejszej ryski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic z tych rzeczy Panowie, najlepsze suby sa w krk audio, koniec tematu, jak 60 m2 to mozna dwa podlaczyc, to jest prawdziwy bas...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tym sklepie kupowalem, to jest uczciwy sub:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

chyba maja w ofercie drozsze , ale nie wiem czy jest sens, bo taki stawia kropke nad i, bardzo duzo za male pieniadze daje...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doczytalem, w tej chwili jest tylko rokit , ktorego ja mam i ten wyzej wymieniony, nie wiem czy jest w ciaglej sprzedazy bo w odroznieniu od pseudoaudiofilskiego chlamu na krk jest kupiec i czekalem miesiac na swojego rokita, a ceny krk podskoczyly bo te glosniki sa rzeczywiscie bezkompromisowe...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"glosnik wydaje odglos jakby tarl o jakis plastik"

 

Darekdz, chyba wiem o co chodzi, bo miałem ten sam problem w wooferze w głośniku centralnym paradigm signature C5. Otóż głośnik miał wadę fabryczną - krzywo zamontowany karkas z cewką. Nie był idealnie równolegle wsadzony w magnes i obcierał o niego, objawiało się to przy większych głośnościach. Efekt - odgłos głośnego mechanicznego obcierania, charczenie itp. Gdzieś już na tym forum czytałem o podobnym przypadku ale w serii monitor. Generalnie wygląda, że chłopaki w Kanadzie mają trochę problemów na produkcji i kontroli jakości.

Co do servo - słyszałem dwa razy, oba na AS. Za pierwszym razem signature - było super. Na ostatnim AS to było "zwykłe" servo i już nie do końca byłem kontent (brak uderzenia, efekt "bulgotania" zamiast krótkich kopnięć), aczkolwiek zwaliłem to na całościowo fatalny dźwięk na tej prezentacji. Może testujesz ten sam egzemplarz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->szyba

byl tanszy. kosztowal 7,2tys. teraz kosztuje 10tys. przesada... na koncu zamieszcze fotki maskownicy. odchodzacego rogu okleiny nie ma sensu. musicie wierzyc na slowo:)

 

->electro

to sa studyjne i estradowe sprzety - nadaja sie do domu??

 

->mczaj

ciesze sie, ze ktos w koncu wi o co mi chodzi:)

 

na dzis odrobine sie wyjasnilo. zaniepokojony zadzwonilem do czlowieka, ktory mi go wydawal i okazalo sie, ze nie powiedziano mi, iz sub stal bardzo dlugo w calkowicie zimnym magazynie. moze to bylo tez powodem smrodu - wilgoc. po ponad dobie w cieplym domu trzepotanie sie wycisza. wyglada na to jakby sie wygrzewal. nabral tez mocy. musze z czystym sumieniem oddac mu czesc honoru i ujme to tak - duzy plus za potege i nieziemskie cisnienie w kinie, spory minus porownawczo do velodyne - nawet CHT - za autentyczny brak precyzji w detalach. po wygrzaniu jest niemal genialny w cisnieniu i niskim zejsciu jednak absolutnie brak mu finezji. nie wiedzilbym tego gdyby nie wczesniejsze odsluchy velodyne. musze wayc teraz na ile zalezy mi na finezji za 100% wieksza cene DD-15 a na ile moge odpuscic zyskujac potege w kinie. CHT odpada bo to budzetowy mocno sub a DD raczej nieprzyzwoicie drogi. Ide w strone testu SPL-1200R Velodyna oraz wstepnie umowionej na nastepny tydzien wizyty z Signature oraz z sub 25. przyznam, ze kreci mnie fakt, iz odslucham u siebie potwora, pierwszy raz goszczacego w Polsce - 3000W RMS oraz 7000W w piku. Przydzial mocy na dom to 10kVA wiec pociagne z calej fazy:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-18698-100005469 1233178183_thumb.jpg

post-18698-100005470 1233178183_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedze... slucham... Diana Krall, Dire Straits, Pink Floyd, Ayo... i niestety ale jest delikatnie poza rytmem... moze jutro bedzie lepiej moze sie dogrzeje... lekko zwalnia... a moze to to co pisze mczaj... moze mu brak punkt w basie, ktorego szukam...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykle takie hi-endy jak leza dlugo w piwnicy to smierdza, kiedys jak kupilem kolumny to tydzien minal zanim sie wysmierdzialy

krk audio to firma robiaca sprzet studyjny, jak najbardziej nadajacy sie do domu, bardzo solidnie wykonane glosniki, pelna regulacja basu, xlry i rca , potęzny, zwarty , szybki i niski bas, taki, ktory czuje sie cialem , a nie pierdy, naprawde bardzo polecam, firma nie ma problemow ze sprzedaza, ale mysle , ze w naszym srodowisku jest bardzo niedoszacowana, za takie pieniadze to jest super jakosc dzwieku w porownaniu z tym pseudoaudiofilizmem i beznadziejnym wykonaniem za grube tysiace...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

jeden z najbardziej muzykalnych subów do stereo w przedziale do 4-5tys :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikson, dzieki za wpis. Usherki sa fajne ale nie na kubature 170m3. Tu zaczynaja sobie radzic suby ok 1000W wiec 100W raczej nie zaskoczy:)

 

W sobote mam nadzieje finalny test - Paradigm Signature i Sub 25 kontra DD-18. Mysle, ze wybiore cos z tej trojki. Relacja moze juz w sobote. A w niedziele pewnie dowiecie sie "kto za tym wszyskim stoi" i "kto byl morderca". Mam przynajmniej taka nadzieje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos jeszcze to czyta to zaczynamy...

Testy trwaly od 11-tej do 18-tej, dom pelen ludzi.

Zaczelismy od razu od SUB 25 a po nim SERVO v2. Jesli wydaje sie Wam, ze sluchajac SERVO v2 wiecie cos o basie to szybko o tym zapomnijcie bo tylko sie Wam wydaje.

SUB 25 to smialo moge przyznac dwie klasy wyzej. SERVO brzmialo przy nim jak PS-1200 przy SERVO. Calkowita deklasacja. Tym samym podziekowalismy mu i poszedl do pudelka.

SUB 25 jest super zwarty i punktowy, nie ma pobocza i nie ciagnie sie, nie robi zamieszania tylko punktuje. W kinie -jak nalezy sie spodziewac- masakra. I tu juz byl w ogrodku i juz wital sie z gaska... juz bylismy gotowi brac bez zastanowienia mocno poruszeni tym co uslyszelismy. Nawet zostal u nas do wtorku aby sie nacieszyc no i porownac bezposrednio z DD. Caly ten misterny plan poszedl w zapomnienie gdy pojawili sie panowie z DD-15. Mozecie sobie pisac co tylko chcecie jednak ja opinie buduje o uszy porownawczo.

Oba suby - SUB 25 oraz DD byly testowane naprzemiennie na tych samych parametrach sygnalu oraz na tych samych kawalkach materialu. Smialo mozna powiedziec, ze oba sa na tej samej polce i to nie tylko cenowej (SUB - ok 18tys Piano Black oraz DD - ok 18,5tys Piano Black). Oba graja pieknie i oba byly kalibrowane. DD ma mikrofon w standardzie a w SUB to dodatkowy koszt ok 1500 zl. Oba byly po kalibracji i staly w tym samym miejscu. Jednak zwyciezyl DD i nie dla tego, ze tak mialo byc ale dlatego, ze w muzyce byl najlepszy. Bas byl bardzo precyzyjny i punktowy a do tego bardzo gleboki i miekki, mial kopa w uderzeniu i byl bardziej dynamiczny. SUB gral podobnie ale bez takiej dynamiki i glebi. Byl bardziej plaski o ile mozna tak powiedziec o basie unoszacym kanape w 60m2. W obu przypadkach nie bylo mowy o rezonansach i pobocznym, zbednym graniu.

 

Reasumujac - wygral u nas DD jednak jesli nie otrzymamy ustalonej ceny na calkiem nowy egzemplarz to kupimy SUB 25. Sa tak porownywalne, ze tylko sama barwa basu zdecydowala o wyborze.

 

Tym samym rozwiazujac zagadke kryminalna - zabili obaj ale posadza jednego;)

 

P.S

Servo jest ok, gra po wygrzaniu bardzo fajnie ale zarowno SUB jak i DD sa zwyczajnie z innej polki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darekdz, 7 Lut 2009, 19:05

 

Podziwiam ile energii i czasu poświęciłeś na wybór suba.

Potwierdzasz swoim wyborem i oceną, co kompetentne uszy, kompetentnych redaktorów stwierdziły już daawno ;)

 

Znaczek "WR" jakoś nie pozostawia złudzeń, kto mistrzem.

A tak łatwo zajrzeć na stronkę... ;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> andrea29

widzisz, wiele innych kompetentnych uszu, testow i redaktorow stwierdzalo tez, ze tylko Servo.

Od pomyslu na DD zaczynalem ok 1,5 roku temu. Juz wtedy znajomy sprzedawca B&W ukierunkowal mnie na ta marke... ale cena... :(

Nasz problem polegal na tym, ze pierwotnie chcielismy zakupic suba w budzecie do 6 tys. Pozniej pojawialy sie juz klocki pod 9tys. Niestety, ale warunki jakie stawiamy subowi wywindowaly nas na polke w cenach detalicznych blisko 20tys - dobrze, ze sa upusty i to niemale;)

Przyznam, ze koncowka wyborow byla juz meczaca. Szczesliwie udalo sie w koncu znalezc godnego do zakupu.

Mamy tez wielka satysfakcje, iz wyboru dokonalismy nie o rankingi a o wlasne ucho. Za tym idzie satysfakcja, iz nasze ucho nie odbiega od rankigowego wiec nieskromnie mowiac ucho mamy tez kompetentne :)

Mamy jeszcze w domu SUB 25 i naprawde uczciwie musze przyznac, iz Paradigm potrafi zaskoczyc ale szkoda, ze dopiero za taka kase. Polecam wszystkim posiadaczom i milosnikom Servo, ktorym brakuje niesamowitej precyzji odsluch SUB 25 gdyz moze sie to stac ich nowym celem.

 

Teraz czas na zmiane amplitunera. Obecnie Denon 3806. Szukamy czegos z dekoderami HD, z bardzo dobrymi koncowkami oraz dynamicznie, cieplo i miekko brzmiacego. Jesli nie macie nic przeciwko to pozostane z tym w tym watku. Zapewne potrwa to tez kilka miesiecy:) Moze ktos kiedys dostanie calosciowe rozwiazanie:) Spokojnie moge odrzucic Yamahy, HK, Onkyo, Pionner. Budzet... ok 10tys detal brutto. Jakies pomysly?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darekdz,

bardzo ciekawy "serial", szkoda że już się kończy "sezon 1 - sub" :).

Jeśli chodzi o ampli to sugeruję tylko nie przekreślać z góry onkyo, bo wiem że 905 jest naprawdę ok a przy tym bardzo mocny i wydajny. Po prostu swoim zwyczajem posłuchaj u siebie.

I jeszcze odnośnie subów - który był najmocniejszy w skali bezwzględnej, tzn. który mógł zagrać najgłośniej i najpotężniej?

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darekdz spokojnie moze odrzuci wszsystkie marki buhahahaha co za typ:)

to ja polece wzmak yamahe dsp-z7

druga sprawa zadne ampli nie ma mocnych koncowek druga sprawa nei sama jakosc i brzmienie na mocy sie opiera widze ze masz zerowe pojecie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darekdz, 8 Lut 2009, 09:44

 

>Teraz czas na zmiane amplitunera.

 

Gratuluję i zazdroszczę. Ja się zatrzymałem jednak na półce niżej, alee kto wiec co będzie za parę lat? Co do amplitunera po lekturze Twojego wątku obawiam się że zadowoli Cię tylko dobry pre/proc i końcówka mocy. A co za tym idzie bez weryfikacji budżetu się nie obędzie :-|

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.