Skocz do zawartości
IGNORED

wzmaczniacz za cenę


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Piopio, 15 Sty 2009, 12:57

 

>Pięknie ! Coś dla mnie ! Chętnie bym przetestował taki zestaw albo podobny u siebie. Choć obawiam

>się, że tak kocham klasę A, że jej długo nie zdradzę ... Moim marzeniem jest końcówka mocy 250W

>pracująca w klasie A.

 

Kochasz klasę A, bo jak łaczysz liniowo grający wzmak z MG 12, to jest mniej przyjemnie niż klasą A ... Nie wszytsko ze wszystkim GRA (na szczęście).

Sztuką jest odnaleźć synergię między sposobem prezentacji i zapotrzebowaniem głośników, a resztą systemu, żeby otrzymać dźwięk maksymalnie zbliżony do preferencji słuchającego.

 

Kazik>>>

Widzę, że źródełko też zmieniłeś! Ostro grasz!

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ludzki wokal" to również moje preferencje ! Zeby uzyskać barwną, naturalną średnicę potrzeba wzmaka tranzystorowego pracującego w klasie A, albo lampy, albo wzmaka klasy AB z wyższej półki cenowej. Wzmaki cyfrowe są ciągle jeszcze kontrowersyjne ... jednym grają innym nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

zukzukzuk, 15 Sty 2009, 13:23

>Widzę, że źródełko też zmieniłeś! Ostro grasz!>

 

czeee Jacek !

jeszcze nie zmieniłem, ale mam nadzieję na szybką zmianę, to cd które teraz gra, mimo że jest w sklepowym stanie, nie pasuje wyglądem :)

mam na oku jeden ale spoko, przyjdzie czas na ten właściwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazik-t, 15 Sty 2009, 13:34

 

>jeszcze nie zmieniłem, ale mam nadzieję na szybką zmianę, to cd które teraz gra, mimo że jest w

>sklepowym stanie, nie pasuje wyglądem :)

>mam na oku jeden ale spoko, przyjdzie czas na ten właściwy :)

 

Cholera, jak GRA, to kolor nie pasuje:)

Ciągle "problemy".

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.