Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  205 członków

Heco Klub
IGNORED

Elitarny klub HECO


pool80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to zasługa mojego nada czy heco czy tego połączenia ale gitary i talerze perkusji zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Nawet mój brat już zbiera kasę na ms1000.
Podlacze sie,tez mma nada 356 po modzie i tez heco ms 900i jezeli o mnie chodzi jest super,nie zmieniam,po za tym zona by mnie udusila jakbym znowu nowy sprzet na chate przywiozl:)

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak synergia :-)

Mam nadzieję że miałem minimalny wkładzik w zakup c356bee by muda.

P.S.

Chyba muszę się do Ciebie wprosić. Oczywiście zapraszam na rewizytę ;-)

Oczywiscie ze miales wklad,zreszta ten nad po modzie w mojej glowie byl celem.nie widze przeszkod zeby kiedys porownac sprzety ale u mnie czesto bida z czasem.a jak stoisz z dopoludniami,czasem mam luz dopoludnia (popoludniu zona dzieci i posluchac to sie nie da:)

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to zasługa mojego nada czy heco czy tego połączenia ale gitary i talerze perkusji zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Nawet mój brat już zbiera kasę na ms1000.

 

Te kolumienki są jakby do tego typu muzyki stworzone... :-)

Posłuchaj na nich : Dire streits, Eric Clapton, Cries Johns to nie polubisz a się zakochasz... :-) U mnie to była miłość od pierwszego usłyszenia.... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze miales wklad,zreszta ten nad po modzie w mojej glowie byl celem.nie widze przeszkod zeby kiedys porownac sprzety ale u mnie czesto bida z czasem.a jak stoisz z dopoludniami,czasem mam luz dopoludnia (popoludniu zona dzieci i posluchac to sie nie da:)

 

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

No u mnie też z tym z czasem cienko ale w przyszłym tygodniu środa, czwartek powinienem miec troszkę czasu bo popołudniówki w pracy.

 

 

Te kolumienki są jakby do tego typu muzyki stworzone... :-)

Posłuchaj na nich : Dire streits, Eric Clapton, Cries Johns to nie polubisz a się zakochasz... :-) U mnie to była miłość od pierwszego usłyszenia.... :-)

No właśnie na takiej muzie miedzy innymi je sprawdzałem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy słuchał ktoś heco z lampami?

 

Ja słuchałem moich na Magnat RV 3, jest to hybryda ale bardzo fajna bo dała dźwięk mocno ocieplony, ze złagodzoną delikatniej górą i dociążony został troszeczkę lepiej dół.

 

Edytowane przez Bipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakim salonie trafiles na MS1000 ?

 

z celanami lepiej sobie dac spokoj i przytulic Aleve gt602 nowa - dzwiekowo sa porownywalne (stereo.de) a nowe na olx sa za 3500 wiec... ;)

U chłopaków s4home. Nie ukrywam że wykonanie celanów też ma znaczenie. Lubię gdy nie widać łączeń jak w moich gsach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

witam

Jak sprawdza się heco z serii celan z denonem? i czy model np 502 lub 602 da ade w 40 m2 ( ale wyskoci 2.1 i skosy czyli nie tak standardowo)

pozdrawiam

"...Wolność albo jest pełna albo jej w ogóle nie ma, bez wolności nie ma rozumu, nie ma sprawiedliwości, nie ma dobrobytu, nie ma człowieczeństwa..."Michał Bakunin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Jak sprawdza się heco z serii celan z denonem? i czy model np 502 lub 602 da ade w 40 m2 ( ale wyskoci 2.1 i skosy czyli nie tak standardowo)

pozdrawiam

 

Miałem celany 700, mocno przebasowione więc Celany plus denon to będzie jeden wielki dudniący bas. Nie radzę kupować bez spróbowania u siebie przed zakupem.

Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.