Jump to content
IGNORED

LG 50PS3000 i problem HDCP


szelodh

Recommended Posts

ostatnio zauważyłem że po podłączeniu dekodera HDD z n'ki kablem HDMI pojawia sie sporadycznie informacja na wyświetlaczu "PROBLEM HDCP" po czym po chwili telewizor się załącza. Trwa to zaledwie 3-4 sekundy po włączeniu telewizora i znika (na ekranie telewizora też jest informacja że "twój telewizor nie posiada/ obsługuje..........." no i nie zdążyłem doczytać bo sie włącz obraz. Czy o oznacza że ten odbiornik mimo że nowy nie zapewnia ochrony przed kopiowaniem (HDCP) - prosze o informacje

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

z tego samego powodu kupiłem ampli z hdmi . "N" leci do ampi componentem a później hdmi do plazmy panasa

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Link to comment
Share on other sites

czyli też niezbyt, w tunerze przejście na syg.analogowy a w ampli z powrotem na syg.cyfrowy , czyli tracenie na jakości.W moim tunku też jest tak iż jak wyłączę TV a jest włączony n-box to na nim wyświetla "problem z hdcp" po włączeniu Tv na chwilę też pojawia się komunikat na TV - oba urządzenia muszą się "zgadać" czyli jak pisał >locoloco bez stresu.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.