Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Show 2009


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro forum ma "temat sponsorowany", to nie rozumiem dlaczego wystawcy wysługują się tym wątkiem i Elberoth Tobą.

Takie drogie zestawy, a info o tym krąży "kanałami". Wstyd wystawcy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuelem, jakimi kanalami? przeciez tu elb rzadzi ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, byłoby kanałami, gdyby ten wątek był na "Bocznicy" wyłącznie dla zalogowanych.

W tej formule na pewno każdy człowiek z ulicy znajdzie tutaj "zachętę". Na pewno...

 

Rozumiem też w takim razie, że w każdym innym ogólnym wątku można reklamować swoje przedsięwzięcia i inicjatywy. Jedna zasada dla wszystkich - tak powinno być. A że impreza biletowana...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Co roku o tej porze parę osób odzywa się, jak to wątek informujący o Audio Show powinien być zamknięty, za biletami, sponsorowany itp. Nie obywa się też bez uszczypliwości pod adresem organizatora Show. A potem jakoś i tak wszyscy się spotykają na tej krwiopijczej imprezie. Panowie, nie troszczcie się aż tak bardzo o finanse Site, sądzę że firmę stać na informowanie was o najważniejszej waszej dorocznej fecie bez brania za to kilku setek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor,

Skoro masz jakieś obiekcje, nie prościej jest przyznać że jest to najtańsza forma reklamy? Kawa na ławę, prosto i W KOŃCU szczerze.

Zamknie to wielu usta i nie będzie smrodu. Bez ściemniania.

A tym których TAKI fakt gryzie grzecznie zaproponować zorganizowanie wystawy we własnym zakresie, niech spróbują, zobaczą czym to pachnie.

 

W czym problem????

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech będzie temat sponsorowany bez brania "kilku stówek". Nie obchodzi mnie polityka i finanse Site. Obchodzi mnie za to równość zasad wobec wszystkich forumowiczów. Jestem po prostu za dawaniem dobrego prykładu. Właśnie dlatego, bo zależy mi na tym forum i także na udanym AS. To tyle i dziękuję w tej kwestii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozwa, szczerze mam gdzies czy ktos placi czy nie, ale na logike... bedac producentem/dystrybutorem po co mialbym placic za watek sponsorowany, jak taka firma elberotha ma to darmo? :) podkreslam, mnie wali czy ktos placi czy nie :) tylko stwierdzam fakt, wg tego najlepiej skasowac funkcjonalnosc "watku sponsorowanego"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

gagacku, ja tam nie mam żadnych obiekcji. Mnie się tak podoba, wątek jest co roku, a założyłem go ja, a nie Elberoth. W celu wymiany informacji o Audio Show. W zeszłymn roku mieliśmy status oficjalnego medialnego sponsora imprezy, mieliśmy tutaj zawieszony baner Show, dzięki czemu otrzymaliśmy pokój na imprezie, który wielu forumowiczom całkiem się spodobał, jeśli się nie mylę. W tym roku nie jesteśmy na to przygotowani organizacyjnie, więc tylko umożliwiamy informowanie o imprezie, jak było co roku od lat. To tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

A jeśli kogoś co roku koniec przewodu pokarmowego boli na myśl, że komuś się w Polsce udaje taką imprezę regularnie organizować, to jego problem. Audiostereo interesowało się Audio Show od początku swego istnienia i nie jestem jakimś bogiem, żeby to zmieniać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozwa, chce organizowac ogolnopolska wystawe chomikow obronnych, moge zalozyc watek? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak serio, to cicho byc, bo sie elb obrazi i z wystawy nici...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Fox, ależ proszę, tylko na bocznicy, bo to nie jest temat o stereo. Chyba że to są gryzonie stereofoniczne, na przykład dwa bliźniaki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foxbat, 13 Paź 2009, 11:51

 

>jozwa, chce organizowac ogolnopolska wystawe chomikow obronnych, moge zalozyc watek? :)

 

Załóżcie coś także dla szynszyli mój śp. Tuptuś gryzł kable audiofilskie jak wlezie-wręcz był fanem audio ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuz, 13 Paź 2009, 11:57

 

>Czy ktoś z szanownego gremium wie co Polpak w tym roku pokaże? I czym będzie nas straszył? :-)

 

Jak to co?Pokaże siłę perswazji hałasem, wynajął sale na środku każdego piętra i wystawa będzie TYLKO ICH ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam nic przeciwko wątkowi. Kto nie chce nie musi zaglądać. I tak więcej się tu można dowiedzieć niż z oficjalnej strony audioshow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, Elberoth czy utopisz trochę więcej kasy w swoja stronkę www ? Czy będzie bardziej multimedialna, tylko bez tego koszmarnego flashu żle akceptowalnego przez słabsze komputery.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor, 13 Paź 2009, 11:45

 

>gagacku, ja tam nie mam żadnych obiekcji. Mnie się tak podoba, wątek jest co roku, a założyłem go

>ja, a nie Elberoth.

 

Wątek o audioshow to założyłem ja, tylko w ramach jedynie prawdziwej polityki informacyjnej 'redankcja' raczyła go skasować i zastąpić własnym... Może się bała, że zablokuje wpisy Elberotha? ;)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L3VY, 12 Paź 2009, 16:41

 

>Same 101E mk2 wystarczą, oby tylko zadbali o akustykę, bo poziom fal rozproszonych w przypadku

>cebulek jest ogromny, więc jak zadbają o odpowiednie pochłanianie pierwszych odbić to może być na

>prawdę fenomenalnie.

 

 

Witam.

 

Skąd ta pewność LV3Y,że RADIALSTRAHLER daje tak fenomenalne fale rozproszone?To wniosek wyciągnięty na podstawie odsłuchu u mnie?Czy wiadomo tobie z innego zródła?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"Wątek o audioshow to założyłem ja, tylko w ramach jedynie prawdziwej polityki informacyjnej 'redankcja' raczyła go skasować"

 

 

Ganz-gut, przepraszam, zakładaj w takim razie ponownie wątek zatytułowany, że Audio Show się nie odbędzie. Przepraszam, że pomieszałem ci szyki. Żałuję, ze zakłóciłem twój harmonijny rozwój wewnętrzny. Działaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku przepychanki i wypociny ,,lozy szydercow,,wiec zdazylem juz przywyknac do ogolnego niezadowolenia coniektorych z tego forum poczynaniami Elberotha.

 

Jednak dzieki niemu mamy mozliwosc obcowania ze sprzetem czesto nieosiagalnym dla wielu z nas i ja ta impreze traktuje jak ,,swieto audiofila,, ktore jest obowiazkowa pozycja w moim kalendarzu.

 

Jedyna sprawa ktora mnie irytuje jest zaduch gdyby nie ten mankament to byla by pelnia szczescia -tyle w temacie.

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaduch i smród rozkładających sie w cieple niemytych ciał, niestety dużo ludzi nie uznaje za stosowne codziennego mycia, musi jeszcze troche czasu minac, moze ich dzieci...moze jakis program unijny, ale mydlo jest tanie, to bardziej kwestia swiadomosci, ktora tak trudno poszerzyc....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

areczek nie przekręcaj mego nicka.

 

"Skąd ta pewność LV3Y,że RADIALSTRAHLER daje tak fenomenalne fale rozproszone?To wniosek wyciągnięty

na podstawie odsłuchu u mnie?Czy wiadomo tobie z innego zródła?"

 

RA... co? Ja tylko po polsku, rosyjsku i angielsku, germańskiego nie pojmuję. Google też nie zna tego słowa.

 

Jeśli chodzi o cebulki to grają one dookólnie. Dzięki czemu jest wyższy poziom rozproszenia fal dźwiękowych w pomieszczeniu niż przy standardowych głośnikach. Właśnie to powoduje, że grają tak 'rzeczywiście'. Jeśli do tego dodać odpowiednie ustroje akustyczne w odpowiednich miejscach to efekt będzie rewelacyjny. Szeroka, głęboka scena, dokładnie zlokalizowane i na różnych wysokościach źródła pozorne. Co do barwy to zależy od elektroniki, bo według obiegowej opinii elektronika MBLa to zamulacze. Na AS2009 się przekonamy.

Na pocieszenie tym którzy po odsłuchu MBLi nie będą mogli słuchać muzyki w domu, bo będzie słabo grało to informuję, że nie same cebulki grają lecz całość, pokój też. Przy zapewnieniu odpowiedniej adaptacji akustycznej, takie efekty są możliwe nawet przy standardowych głośnikach za mniej niż 179.000zł za parę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam Mirosław Andrejuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.