Jump to content
IGNORED

Gdzie w Warszawie można zmierzyć stan emisji (zużycia) lamp?

2A3_fan

Recommended Posts

Udaj się do tego pana. Mocne przeżycia gwarantowane:)

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Hidden Content

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

>gagacek, 17 Lis 2009, 21:00

Czemu miał służyć Twój wpis? Znasz tego pana? Bo ja znam, od wielu lat. Jest to człowiek o sporej wiedzy, który się ceni. Ma do tego prawo. Zawsze odpowiadał rzeczowo na moje pytania. Być może nie świrowałem podczas rozmowy, jak ma zwyczaj to robić większość osób na tym forum. Poza tym, jak czytam takie wpisy i komentarze, to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać nad poziomem intelektualnym ich autorów.

>pr1nce, 17 Lis 2009, 09:23

Jeśli były długo używane, to odpuść sobie. Szkoda zawracać głowę, nawet za rzeczone "piwo", chyba że są to jakieś legendarne unikaty za setki dolców. Wtedy warto zapłacić nawet całkiem sporo za ich sprawdzenie. Na Wolumenie w Warszawie kupisz takie lampy (nieużywane) po 5-10 zł.

>>NE....

Uczciwosóc kupiecka tego Pana niepozwala na obdarzanie go szacunkiem.

Jego praktyka handlowa na warszawskim Wolumenie, skutecznie utrawala powszechna negatywna opinię. Zwykle wszystkie lampy potencjalnych jego klientow sa do d..y, natomiast oferowane przez niego sa super.Co nie przeszkadza w propozycji przejęcia jako powodu do bonifikaty,Czyżby fachowa wiedza i doświadczenie pozwalały na reanimację ,i odsprzedaż tychże jako 100% NOSow :)

NE5532, 17 Lis 2009, 22:03

>masz może miernik P-508 lub znasz kogoś kto posiada takowy? Pomógłbyś koledze?

Dziękuję za dobre chęci, ale myślę, że nie ma co drążyć tego tematu dłużej, zwłaszcza, że pojawia się burzliwa dyskusja na temat człowieka...którego a)miedzy nami nie ma, b)nie jest powiązany z tematem. Szkoda nerwów Panowie :)

Rozmawiałem z przemiłym człowiekiem z Fonaru, za 7zł zmierzy mi 3 lampy. EOT :)

>conri, 17 Lis 2009, 22:12

Kupowałem nowe podzespoły i były OK! Nie wypowiadam się na temat doświadczeń innych osób, tylko moich prywatnych. I nie jest to żadna reklama, tylko denerwuje mnie styl prowadzenia czarnego PR na tym forum, według którego większość rodzimych producentów, dziennikarzy etc. jest be, a to nie jest prawda.

pr1nce, 17 Lis 2009, 22:19

Jesteś w błędzie pr1nce. Skoro NE5532 wywołał temat należy go, dla dobra korzystających z wiedzy zawartej we wpisach, wyjaśnić rzetelnie do końca.

Kontakty z w/wym sprzedawcą z Wolumenu, świadczącym także pokątnie (w całym tego słowa znaczeniu) tzw. "usługi", skutkują wciskaniem bubli mianowanych "specjalnymi komponentami do lampy", poradami prowadzącymi prostą drogą do uszkodzenia sprzętu, wykonywaniem napraw wyjątkowo niechlujnie po znacznie zawyżonych cenach.

I nie przeczy to wcale opinii NE5532, że człowiek posiada wiedzę i merytorycznie jest ok

Jak widać wiedza i intelekt nijak się mają do uczciwości

Nie śmiałbym nigdy nikomu polecać kontakt z panem ze zdjęcia.

aaa... miernika nie mam ale Mirek z linnarta ma dwa

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Te forum dotyczy (zgodnie z nazwą) tematyki „audiostereo”. Ale podczas dzielenia się z innymi swoimi problemami, myślami, pomysłami, opiniami itd. obowiązuje nas polskie prawodawstwo. W szczególności zaś przepisy dotyczące ochrony dóbr osobistych i ochrony wizerunku. Wklejanie zdjęć osób ma inny charakter niźli wklejanie zdjęć sprzętu AV. Polecam lekturę tych trzech przykładowych materiałów (niżej podane linki :

O

Hidden Content

O

Hidden Content

O

Hidden Content

>NE5532

>Czemu miał służyć Twój wpis?

Udajesz że nie rozumiesz? Temu, aby nikt z nowych forumowiczów przypadkowo nie naciął się na usługi tego wolumenowego cwaniaczka.

btw. Działanie "Florek Team" nic temu panu nie pomoże, jeśli on nie pomoże samemu sobie. W razie wątpliwości użyj wyszukiwarki na audiostereo, a choćby i np. na triodzie. Opisy wystarczająco wyczerpują temat.

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Stanowisko ulubienca NE

Hidden Content

Hidden Content

Zreszta:

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i wszytko w temacie

taipan3, 18 Lis 2009, 13:33

>radziłbym dużą ostrozność w kontaktach z Florianem , jest to uszust i kanciarz .Przestrzegam

>szczególnie osoby początkujące w dziedzinie lamp , oszuka na cenie , wciśnie bubla , potem nie

>uznaje reklamacji

Nie mam w zwyczaju pisac o kims negatywnych rzeczy, ale w przypadku tego Pana podpisuje się pod tym dwiema rakami... Naciąłem się na niego raz i ten jeden raz mi wystarczy.

Warto pisac takie rzeczy, jezeli ma to ustrzec młodszych kolegów przed wpadkami.

Niestety, oszustów i krętaczy jest między nami wielu, a ten wybitnie nad nimi góruje.

Merytoryczne i rzeczowe dyskuje? Owszem, ale tylko w momencie zakupu. Kiedy okazuje się, że sprzedane "extra parowane lampy NOS" to źle dobrany, o kompletnie różnych parametrach, złom wyciągniety z jednej z piwnicznych skrzyń ze słoikami... Zaczyna się tylko chamstwo i wulgarność.

Zresztą, dwa razy od niego mozna kupić coś chyba tylko przez internet (kiedyś był na allegro).

Bezpośrednie zetknięcie się z jego 'warsztatem' i obserwacja sposobu magazynowania lamp, skutecznie zniechęcają nawet laków.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.