Jump to content
IGNORED

Wkładka o ciepłym brzmieniu do projecta 9

czarek 0

Recommended Posts

,,conri" dziękuję ,myślę nad goldringami 2200-2400 ale strasznie mało znajduję o nich informacji,czy ktoś miał już je w sw systemie? kolega podpowiada mi też tanią shure 97,ponoć często słuchał tego zestawienia/project9 +shure96/w Stanach z uwagą na długi czas potrzebny do wygrzania

Mialem krótko, ale w porownaniu do forumowego VSPSa grał właśnie mało dynamicznie, wręcz kluchowato.

Moze to kwesja opampow w forumowym.Czasem wychodą takie kontrasty.Ale jak zawsze pisze nie gra tylko wkaldka , nie gra tylko pre nie gra... po koleji wszystko.Gra wszystko RAZEM.

conri - mam nierzadko wrazenie, ze gra WYLACZNIE sama gora... Lubie gorki, ale bez przesady...

Dlatego podchodze do sprawy ekstremalnie: nie wymieniam na cokolwiek (bo i zycie, i problemy), czekam na lepsze czasy (nawet, jakby to mialo trwac latami) i wymienie tylko na 440mla. Szkoda chyba czasu na polsrodki typu at120 itd. I szkoda czasu na odsluchy "no, jest troszki lepiej...", od razu ma kopara leciec w dol :)

Pozdrawiam.

Jeśli nie zakupiłeś jeszcze wkładki to polecam Goldringa 1042. Znakomita wkładka ! Dobrze współpracuje z lekkim ramieniem węglowym.

Przy najbliższej okazji wywal za okno CA 640P - to makabryczny zamulacz ! Szkoda dobrego gramofonu i wkładki na taki pre.

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

kupiłem już sumiko blue point s.ev.III,teraz zaczęły się problemy z ustawieniami,czytam i walczę ale czy mi się uda?gdyby znalazł doświadczony,, kalibrator" mieszkający w okolicy Kielc to z wdzięcznością przyjmę pomoc w tym zakresie.

Co do preampu to niewiele słuchałem ale CA 640P zabrzmiał mi naprawdę dobrze-pomyślę czy wystarczająco jak już b wiedział że ustawienia są w porządku. Mam jeszcze pytani o optymalne kable do i od preampu,jakie cechy powinien posisadać ten wychodzący z gramofonu a jakie wchodzący do ampa?

Ciepło, analogowo, muzykalnie - Ortofon.

Nawet jakby zapakować do systemu super wkładkę to i tak ten preamp będzie ją ograniczał - najsłabszy element w torze ... jak zwykle ...

K

PUNKS NOT DEAD ' ... analogowo w cyfrowym świecie ... '

,,Piopio" dziękuję za radę czekam na VdHula a co do C.A. 640p to bronię zażarcie tego skromnego pre,po wstępnej kalibracji zagrał świetnie i bardzo analogowo z wkładką MC Sumiko Blue Point Special Evo III, w tym zestawieniu tak chwalony forumowy niebieski pre został szybko wypięty z systemu przez swojego właściciela u którego notabene podobał mi się bardzo a więc znów kłania się mądrość audiofilska ze liczy się suma a ocenianie w izolacji elementów jest obarczone wysokim ryzykiem błędnych uogólnień,sumiko zostaje teraz ciąg dalszy kalibracji,dziękuję Wszystkim za pomoc

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.