Skocz do zawartości
IGNORED

Klub audio GDAŃSK


mikel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki borrrys za odzew. W tej chwili szukam przede wszystkim wersji na srebrnych bulletach. Mam wersję DIN-RCA na srebrnych własnie ( z jednej str), i chciałem sprawdzić, czy warto dopłacić do 2strony srebrne bullety, czy może jednak zamówić wersję na miedzianych. Miedziany 4 drucikowy też miałem, co najwyżej 10drucikowego bym posłuchał, ale to nie jest priorytet. Może więc skorzystam z oferty, ale później:)

dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

kaem, 25 Sty 2010, 18:28

 

"...

mam pytanie - czy ktoś z szanownych gdańskich audiofilów posiada, i mógłby pożyczyć na 1-2 dni, IC

sonus oliva, 10 drucikowy, na srebrnych bulletach? Będę wdzięczny (kwestia do dogadania) dozgonnie.

..."

 

A próbowałeś od p. Andrzeja, który w końcu wytwarza te IC ?

 

pozdr, donic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie u Nameless'a się odbyło, nawet w nim uczestniczyłem z swoimi gratami, ale było jedno - niepowtarzalne. Nawet zostawiłem tam moje stare ustroje wytłumiające z nadzieją na powtórkę.

Fajnie byłoby urządzić jakiś cykl.

Ja mam przystosowane pomieszczenie, ale tylko 12 m2 - także 2 osoby to już tłok : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Własnie dostałem PW od kolegi Nameless - jest skłonny udostepnić pomieszczenie.

Proponowany termin 19 marca.

Trzeba by przynieśc graty - pomieszczenie jest puste :)

Chętni(najlepiej z sprzętami) są proszeni o wpisywanie się na listę.

Ja moge zabrać lampaka i cd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donic, 22 Lut 2010, 10:26

 

„kaem, 25 Sty 2010, 18:28

"...

mam pytanie - czy ktoś z szanownych gdańskich audiofilów posiada, i mógłby pożyczyć na 1-2 dni, IC

sonus oliva, 10 drucikowy, na srebrnych bulletach? Będę wdzięczny (kwestia do dogadania) dozgonnie.

..."

 

A próbowałeś od p. Andrzeja, który w końcu wytwarza te IC ?

 

pozdr, donic”

 

 

Przepraszam, że tak trochę ni z gruchy w aktualnie zajmującym wszystkich temacie spotkania, ale z braku czasu rzadko ostatnio odwiedzam forum, a na pytanie wypadałoby odpowiedzieć…

 

Oczywiście, że próbowałem, w ur trochę męczyłem p. Andrzeja ws kabelków, ale wówczas nie miał niestety testowego egz. A to co robił, to szło od razu do ludzi. Ale… Ponieważ i tak miałem się z nim kontaktować ws kolejnej przeróbki mojego IC, w końcu się zmobilizowałem, i tu niespodzianka – będę miał taki IC do testów w następnym tygodniu:). Jestem bardzo ciekaw, czy znajdę te różnice, o których w klubie naima pisał Mart… Chociaż tak do końca nie jestem pewien, czy on porównywał identyczne kabelki…

 

A kolegom życzę udanego spotkania, i oby zrodziła się z tego jakaś nowa świecka tradycja na wybrzeżu. Sam chętnie wziąłbym udział w takim spotkaniu, ale nie tym razem niestety:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupic marantza 53 i poddac go lekkiej modyfikacji w zwiazku z tym mam pytanie czy ktos w 3m lub okolicy moglby mi to zrobic ewentualnie moze ktos ma ten cd na sprzedaz :) bo narazie jestem na etapie poszukiwania cd i chyba zostane juz przy cd 53 bo jest niedrogi i podobno dobry do modyfikacji, a w dodatku mialbym juz clock do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ustalicie termin to służę swoją osobą i rzadko spotykanym klamotem wzmacniającym.

mam na składzie fajny IC DIY i może słyszący kable by coś o nim powiedzieli?

 

tylko nie róbcie tego w piątek, bo was uduszę !!!

... żeby był jakiś porządek i sens tego wszystkiego nieznanego i tajemniczego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.