Skocz do zawartości
IGNORED

Relegacja Pawła XYZ z forum? Są ku temu ISTOTNE przesłanki!


zukzukzuk

Rekomendowane odpowiedzi

disco zabawne ale zaraz po twoich rewelacjach odnosnie zakupionego sprzetu z ach i och, po roku były sprzedawane.Nawet miałem pełne PW od forumowiczów, ktorzy przewidywali nawet czas sprzedazy.Tak zabawa forumowa.Ale faktycznie.Tłumaczyc sie nie ma z czego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja drogą jak juz tak wspominamy, to mnie brakuje GRAAFa.Tez zawracał rzeke kijem ,spotykajac sie z podobna krucjata.A dalej ałdifile kręca kabelki, siecióweczki,wymieniają sie niskimi ....tak wiec jak widac.NIC WAM NIE GROZI!!!!!.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XNIWAX-weddlug mnie twoje stwierdzenie -bladzisz czlowieku -nie ma racji bytu ,bo jest za leciutkie.

Moim zdaniem jest swiadomy wybor Pawla polegajacy na debilizmie topograficznym-bo-czy mama jest

wystarczajaco dobrym przewodnikiem lub pilotem??

Kiedys rodzinna wspolpraca istniala-i co??Do czego Pawla doprowadzila-wiecie gdzie sie znalazl????

Wiecie co to ma ma wspolnego z topoGRAAFia-duzo,bo los jest msciwy-wiec GRAAFIE gdzie doszedles???

A Pawel dalej brnie-bez zastanowienia,jakby po omacku,a moze dopadla go inna dolegliwosc fizyczna-

gluchota,lub psychiczna????-bardzo mozliwe,bo tylko moje JA ma sile przebicia-reszta to aut.

Poza tym Pawel powinien zmienic pilota,lub sprobowac czegos bardziej odpowiedzialnego i samodzielnego,

bo jak mozna robic wpisy niemalze codziennie o kazdej porze dnia i nocy???Gdzie pora na prawdziwe zycie???

Mozna by rzec sloganem-Pawle nie idz ta droga.Moze i ona jest dobra-choc dla mnie pod wzgledem logiki

Pawla prowadzi albo do KOLOMYI, albo do BANJA LUKI.....a wiec panowie moderatorzy....po swietach...

...do roboty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

muls

24 Gru 2009, 21:13

O mnie » Ignoruj » PW »

stat: 1764 / 3230 / 0

 

disco zabawne ale zaraz po twoich rewelacjach odnosnie zakupionego sprzetu z ach i och, po roku były sprzedawane.Nawet miałem pełne PW od forumowiczów, ktorzy przewidywali nawet czas sprzedazy.Tak zabawa forumowa.Ale faktycznie.Tłumaczyc sie nie ma z czego.

 

 

 

Twoje fantazje mnie kompletnie nie interesuja. Nie mam sie z czego tlumaczyc i nie mam komu. Nie jestes dla mnie zadnym adwersarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może z nią porozmawiaj..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modrzew-badz konsekwentny-bo wczoraj wigilia,a tu o21 min29---taka gaffa,wiec poprawiam.

Pokorne zrebie dwie matki ssie-teraz jest ok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,muł to hybryda klaczy konia z osłem.Porzekadło mówi o pokornym cielęciu.

Pokorne ciele dwie matki ssie a więc żadna to gafa.Sens się liczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe już w jednym wątku pisałem że "społeczność" będzie kamienować ...wszak Paweł "nie pasuje do grupy" i wyrok niczym sanhedryn wydają .... ależ paranoja ;p widać po wątku że niektórzy rozpaczliwie chcą uciszyć XYZa... to już w histerię popada ....boją się czy jaka cholera ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku,energię''skondensuj''i zużyj na nowe,lepsze kolumny(wzmacniacz z reguły na tyle lżejszy że nie trzeba się aż tak wysilać),energii na przytaszczenie do pokoju też potrzeba.....,zatem przyda się!:-)

 

Luzu,luzu i''zlewu''na nie lubianych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bawolek, 25 Gru 2009, 13:31

 

>hehe już w jednym wątku pisałem że "społeczność" będzie kamienować ...wszak Paweł "nie pasuje do

>grupy" i wyrok niczym sanhedryn wydają .... ależ paranoja ;p widać po wątku że niektórzy

>rozpaczliwie chcą uciszyć XYZa... to już w histerię popada ....boją się czy jaka cholera ?

 

Mimo, że Gwiazda Betlejemska zaświeciła - to widać, że niestety nie wszędzie to Światło dociera(:

 

Ten i ów używa pompatycznych słów, pełnych wyrzutów dla mnie i współczucia dla "ofiary', nazywając moje (i innych) intencje - linczem, kamieniowaniem, paranoją itp.

 

Chłopaki szukają jeden po drugim poklasku w peanach na rzecz zabierania rzekomej "wolności wypowiedzi i poglądów".

Tymczasem wolność i swoboda ma granice!

Ale wydaje się, że niektórzy jeszcze tego tematu nie przerabiali, albo nie dorośli do zrozumienia tej istotnej, życiowej kwestii. Między innymi - dlatego dzisiaj o zmroku lepiej samemu nie wychodzić na ulicę, w mieście. Bo można spotkać wolnych i wyluzowanych chłopaków...

Smutne:(

 

Z tych wpisów wynika jednoznacznie, że niektórzy userzy są nie za bardzo zainteresowani istotą tegoż forum, a raczej szukają taniej sensacji i rozrywki, w stylu "tarzania się w łajnie" oraz wzajemnego obrzucania się błotem, obelgami i wyzwiskami. Czyli - SZOŁ!

 

Więc płacz i kwilenie. Jak można Im to odbierać? Jak można wykluczać "bidnego i niewinnego" Pawła? Ponoć tu i tam Go wykluczonno (ludzie ZDOŁALI pojąć to i owo!)? A tu - nie można?

Bo rzeczywistosć będzie znowu szara i smutna! Jednostajna.

A życie jest po to, żeby się bawić. Nie?

 

Dziesiąty raz powtarzam.

Odmienność poglądów - jak najbardziej!

Demokracja i pluralizm - OK!

Ale nie - anarchia i degrengolada!

Nikt nikogo nie boi się i nie zamierza kamieniować:)

 

Zresztą.

Głównym celem powstania tematu - był KOLEJNY apel do Rządzących. Wiadomo kto i co może...

Ale Oni są - rzec możnaby - BETONEM.

 

Także chłopaki nie denerwujcie się! Wygląda na to, że będziecie jeszcze mieli uciech sto!

Looooooozzzzzzzz - jak to mówią młodzi i starsi - mułsowaci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.