Jump to content
IGNORED

Przyjazne państwo


Guest

Recommended Posts

Guest

(Konto usunięte)

ZUS zapowiada zaprzestanie wydawania książeczek ubezpieczeniowych - popularnego dokumentu, umożliwiającego skorzystanie z publicznej służby zdrowia. Tymczasem NFZ tak chroni nasze dane osobowe, że nie zamierza przychodniom przekazywać informacji, kto jest ubezpieczony...

 

..Także rzeczniczka Narodowego Funduszu Zdrowia potwierdza: tych informacji szpitale i przychodnie nie dostają - ze względu na ochronę danych osobowych. - Żaden świadczeniodawca nie ma dostępu do bazy, w której mógłby sprawdzić, czy ktoś jest ubezpieczony , czy nie. To są dane wrażliwe - mówi rzeczniczka NFZ Edyta Grabowska-Woźniak...

 

..Według niej, fakt że jest się ubezpieczonym będzie można też potwierdzić przedstawiając w szpitalu i przychodni odcinek emerytury, legitymację studencką, czy oświadczenie swojego pracodawcy. Pozostaje wierzyć na słowo - i sprawdzić na własnej skórze...

 

 

A u nas na Śląsku POmimo tego, że od kilku lat mamy karty Chipowe słuzace do rejestracji usług medycznych, od pażdziernika zeszłego roku musimy POnownie POsiadać POdbita legitumacje ubezpieczeniową :))))

Taka panie komputeryzacja według PO.

Ciekawe co w tej kwestii ma do POwiedzenia palikot ;ppp

Link to comment
Share on other sites

>A u nas na Śląsku POmimo tego, że od kilku lat mamy karty Chipowe słuzace do rejestracji usług

>medycznych, od pażdziernika zeszłego roku musimy POnownie POsiadać POdbita legitumacje

>ubezpieczeniową :))))

 

A to czasem nie guru medycznej wziętki Sośnierz wprowadził najpierw karty na których nic się nie mieściło?

 

Co jacuś, zablokujesz mnie żebym nie ciągnął tego tematu?

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

Link to comment
Share on other sites

Hehehehe...to jest zemsta za to,że palton odważył sie zablokować jakcika w jego wątku za to ,że był ogólnie mało elegancki.Mściwość to cecha małych ludzi.Bo za zasadę tego uznać nie można.To już drugi wątek z blokiem dla paltona.Mnie możesz też,czniam to i takie zasady.

Link to comment
Share on other sites

Guest

(Konto usunięte)

> wypierd umysłowy

 

...A to czasem nie guru medycznej wziętki Sośnierz wprowadził najpierw karty na których nic się nie mieściło?...

 

Na tych kartach się mieściło do tej pory wszystko co potrzeba, aż do tej POry kiedy to jakiś myśliciel z PO wpadł na POroniony pomysł z legityamcjami.

Link to comment
Share on other sites

Guest

(Konto usunięte)

No i kolejny kwiatuszek POrzecywistości :)

 

Nawet kilkaset tysięcy kobiet może wypaść z programu wykrywania raka piersi - alarmuje "Gazeta Wyborcza". Według nowego zarządzenia NFZ, mammografii nie wolno robić, gdy pacjentka zgłasza "dolegliwości w obrębie piersi".

Absurd - mówią onkolodzy. 80 proc. kobiet przychodzi właśnie dlatego, że odczuwa jakieś dolegliwości. Z bezpłatnych badań mammograficznych w ramach programu profilaktyki raka piersi korzystają kobiety w wieku od 50 do 69 lat. Do końca ubiegłego roku jedynym przeciwwskazaniem do badania były "już wcześniej zdiagnozowane zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym w piersi".

 

Ale od stycznia obowiązuje nowe zarządzenie prezesa NFZ Jacka Paszkiewicza. W punkcie określającym kryteria wykluczające z badania zdanie z poprzedniego dokumentu rozszerzone jest o zapis: "oraz kobiety, które wypełniając ankietę przed badaniem, zgłoszą występowanie dolegliwości w obrębie piersi". - To błąd, który musi zostać szybko naprawiony - mówi dr Marek Bębenek, dolnośląski konsultant w dziedzinie chirurgii onkologicznej.

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7447435,Absurd_NFZ__Badamy_piersi__ale_tylko_zdrowe.html

Link to comment
Share on other sites

każda partia obiecuje i Polska nie jest wyjątkiem...mnie interesuje stan państwa po zakończonej kadencji.

 

poprzednicy służbę zdrowia pozostawili bez jakichkolwiek reform i jeszcze dodatkowo przy pomocy prezydenta skutecznie zablokowali inicjatywę PO.

 

Zaznaczam z obecnego rządu zostawiłbym tylko Rostworowskiego Kopacz i byłego ministra sprawiedliwości Ćwiąkalskiego...całą resztę włącznie z Tuskiem pogonił razem z kurduplami i ich zapleczem.

Link to comment
Share on other sites

wladz zgadzam się z Tobą prawie ze wszystkim.Z jednym nie.Nie zgadzam się,że każda partia obiecuje a potem nie dotrzymuje.Gdybyśmy zlekceważyli nasze prawo do korekty swojego głosowania na tej podstawie,świadczyło by to o głupim narodzie.Jeżeli jest tak,że nie dotrzymuje,to muszą pamiętać,że wyborca może na tej podstawie się od nich odwrócić.To święte prawo wyborcy.

Link to comment
Share on other sites

tak stawiając sprawę to jedyne godne głosowania są partie na granicy progu wyborczego

 

składane obietnice można podzielić na realistyczne , życzeniowe (zależne od czynników na które rząd nie ma wpływu) i dla głupków (3 mln mieszkań,100 000 tys dla każdego)

 

Dla mnie jedną z podstawowych było powołania niezależnego prokuratora.Akurat nie jest to autorski pomysł PO.

 

O reformie zdrowia można bleblać jak jacch powtarzając obiegowe opinie i korzystać z fachowych artykułów niezależnej Rzeczypospolitej z takimi tuzami apolitycznego i obiektywnego dziennikarstwa jak Piotr Gabryel- Rafał A. Ziemkiewicz- Bronisław Wildstein itd...tylko pytanie po co?

 

Gdybym chciał o niej pisać zapoznałbym się z branżowymi czasopismami i setki godzin spędził na analizie obecnego stanu za który odpowiadają wszystkie rządy od Mazowieckiego zaczynając.

Link to comment
Share on other sites

Guest

(Konto usunięte)

bladź ty juz inaczej niż POprawnie politycznie nie potrafisz mysleć?

 

Tu nie chodzi o reformę czy jej brak a o debilizm dycydentów!

1. Nowoczesna rejestracja usług medycznych i powrót do legitymacji ubezpieczeniowych.

2. Wykluczenie z badań mammograficznych kobiet skarżących sie na dolegliwości w okolicach piersi.

 

Znowu nie łapiesz, albo głupa palisz, a mróz przecież mniejszy?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.