Skocz do zawartości
IGNORED

Co powiecie o FENIXIE firmy TONSIL


Artibus

Rekomendowane odpowiedzi

Tonsile są nie złe, ale zestaw kosztuje 1,6 czy 1,7 kzł, a znacznie bardziej opłaca się dołożyć 200 zł i kupić Astry (Astra 4 i Astra center) Diory (Fenixy na tył mogą zostać) - wiem, bo mam. Tonsil oferuje tanie, supermarketowe głośniki nawet bez bass-reflexu, a Diora brzmi co najmniej klasę lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Kody,wiem że tak nie patriotycznie ale robią super kolumny jak na cene którą sobie żądają,a jesli tyle ludzi je kupuje to coś w tym musi być,nie to co z tonsilem.POZDRO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze miliard chinczykow jezdzi na rowerach i porzera ryz, nie znaczy ze jest to najlepsze. a bardziej wulgarnie i dosadnie - jedzcie gowno - biliony much nie moga sie mylic!

 

osobiscie uwazam ze jeszcze duzo czasu minie zanim oferty zachodnie (w glosnikach) dorownaja temu co robi diora lub tonsil. generalnie produkty zachodnie trafiajace (mowimy caly czas o glosnikach) na nasz rynek sa z nizej polki, a chwytaja klientow 'marka zachodu' :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam że TONSIL to bardzo dobra firma, niestety sporo chcą za zestaw kolumn, więc niestety zestawy kolumnowe o podobnych parametrach (koda, eltax) zwyciężają konkurencję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.