Skocz do zawartości
IGNORED

Do Moderatora ,Redaktora


wladz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Od tego są zgłoszenie do moderacji by zgłaszać przypadki trollingu - było to poruszane wielokrotnie: moderatorzy nie są w stanie czytać wszystkich wątków.

 

Przy okazji - przenoszę te wpisy/skargi do właściwego wątku.

 

I to jest marginalizacja problemu. Wiadomo,ze tutaj nikt nie zajrzy, a wątek staje się jednym z wielu. Wykorzystując swoje moce skutecznie uchyliłeś się od merytorycznej dyskusji. Tylko czekać jak odtrąbisz wielkie zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moderator palton to nawet w nieswoim watku ma prawo blokowa,c przy tym sam uzywa inwektyw wobec zbanowabego. Czyz nie paltonie??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audiostereo.pl jest forum o tematyce audio i mógłbym zrozumieć jeśli ktoś czułby się pokrzywdzony w związku z niewłaściwym potraktowaniem w wątku o tematyce audio. Natomiast Bocznica jest bocznicą - mieliśmy już dyskusje na temat całkowitego jej zamknięcia, głównie z powodu niskiej jakości wypowiedzi w jej wątkach. Bocznica pozostała otwarta, ale to nie oznacza że pozostało przyzwolenie na trolling i język rynsztokowy - takie osoby w większości już się z nami pożegnały.

Tym wpisem czuję się szczerze rozbawiony.

To właśnie bocznica generuje najwięcej "kliknięć", z których właściciel forum ma wymierne korzyści.

Oczywiście chamstwo i język rynsztokowy trzeba tępić, eliminować.

Ale jak taka dbałość o kulturę ma się do niedawnych, wielce nieprzystojnych popisów kolegi Fr@ntz, za które nie tylko nie przeprosił ale zachował się jak źle wychowany srajtek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest marginalizacja problemu. Wiadomo,ze tutaj nikt nie zajrzy, a wątek staje się jednym z wielu. Wykorzystując swoje moce skutecznie uchyliłeś się od merytorycznej dyskusji. Tylko czekać jak odtrąbisz wielkie zwycięstwo.

 

Nie próbuj na siłę polaryzować sytuacji, bo bynajmniej nie zależy mi na zwycięstwie. To na czym mi zależy to przestrzeganie pewnych standardów wypowiedzi i unikanie ataków personalnych. Forum służy do dyskusji o zagadnieniach, a nie o własnych antypatiach w stosunku do innych userów - do tego służy PW.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum służy do dyskusji o zagadnieniach, a nie o własnych antypatiach w stosunku do innych userów - do tego służy PW.

Czyli na PW można komuś nawrzucać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>dziadekwłodek

Chłopie, znajdź sobie babę, bo inaczej pompka Ci kiedyś odmówi posłuszeństwa. Poczytaj, dla odmiany, parę SWOICH wpisów, są równie pięknie sformułowane, ego wali drzwiami i oknami!

 

No, ale czego się spodziewać po człowieku, który używa przekleństw tak samo jak cukru do herbaty?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To se przeczytałem ten najkulturalniejszy chiba wontek......wiedziałem,że WERSALU to tu nie będzie))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Paltonik, rozumiem, że ostrzeżenie dostałem za głoszenie prawdy? Dziękuję w takim razie i pracuj tak dalej, daleko zajdziesz!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przedstawię uzasadnienie: "Notoryczny trolling, złośliwości pod adresem innego forumowicza."

 

>>Bum

Walka z wiatrakami, co można zrobić, ustrój się nie zmienił, tylko nazwa inna....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bum, tu raczej rozchodzi się o Pana H, on też chyba mnie nie lubi :) Mnie interesuje prawda o danym produkcie, a podobno każdy ma prawo do wypowiadania opinii, więc mówię co słyszałem, widać, ciemnotę wolimy wciskać. Oby się tylko sprzedało. A jak coś już nie gra, no to trzeba uciszyć tych forumowych, niewygodnych forumowiczów. Forum jest tak zajefajnie obiektywne, że to aż pali w oczy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paltonik, rozumiem, że ostrzeżenie dostałem za głoszenie prawdy? Dziękuję w takim razie i pracuj tak dalej, daleko zajdziesz!

 

neomammut, generalnie nie mam w zwyczaju komentować poczynań innych moderatorów - ale: czy przypadkiem, przekonany o swojej nieomylności, nie zacząłeś wysuwać pod adresem innego usera kąśliwych uwag, nie mających nic wspólnego z tematem wątku? I nie był to raz czy dwa, ale co najmniej kilka razy, w wątku którego temat nie dotyczy istoty tego sporu? Tak sobie tylko głośno myślę...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MLB, oczywiście, wiadomo o kogo chodzi i nie kryje tego... Zawiniłem, bo co, bo mówię prawdę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MLB, oczywiście, wiadomo o kogo chodzi i nie kryje tego... Zawiniłem, bo co, bo mówię prawdę?

 

Rolą moderacji nie jest ocenianie czy ktoś mówi prawdę czy też nie. Natomiast zdecydowanie do zadań moderacji należy dbałość o to by dyskusja była zgodna z tematem wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymijająca odpowiedź, fajnie jest umywać rączki...., dobra dajmy spokój tej dyskusji, bo i tak nic się nie zmieni. A to, że wywala się posty, które mówią negatywnie o produktach Pana H, to faktycznie jest tylko moderowanie.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.