Jump to content
IGNORED

technics vs primare

xatt

Recommended Posts

Witam. Dziś przyszedł do mnie koleś i poprosił, bym dał mu posłuchać swego zestawu primare. Stwierdził, że ma wzmacniacz technicsa, kupiony jeszcze w pewexie czy baltonie, który gra o niebo lepiej od i21 primare, ale nie pamięta modelu. Wyśmiałem gościa! Moje pytanie brzmi: Czy ktoś się orientuje, czy jest jakiś model technicsa, który pobiłby pod względem jakości dźwięku primare, czy ktoś się z czymś podobnym spotkał? Będę wdzięczny za odpowiedzi.

youtube.com/watch?v=azHdFUdMtqc

• Redaktorzy

Po pierwsze to dla Twojego Gościa to co masz grało gorzej od tego co ma ;-) A po drugie było parę ciekawych (szczególnie dzielonych) amplifikacji Technicsa. Polecam stronę

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) a pierwszy z brzegu ( ;-) ) SE-A7000 mógłby zagrać całkiem przyjemnie.

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Sprawa jest prosta - każdy technisc zamiata po primare, potem jest tuningowany Music Angel, który zamiata po technicsie i na końcu Yaquin, który skazuje wszystkie sprzęty na ciemny kąt w pokoju - oto objawiona prawda z forum audiostereo, którą możesz zapamiętać a następnie, ze wstydem, przekazać koledze ;)

Nie dziwię się, jak ktoś jest przyzwyczajony do ostrej góry i suchoty technicsa to mu się neutralnie grający system bez gałek bass i treble nie spodoba.

p.s W tym primare to tam nieźle audiofilskim powietrzem zalatuje.

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.