Jump to content
IGNORED

najlepsze douszne słuchawki

bronello

Recommended Posts

nie ukrywam jestem zwolennikiem AKG ale nie jestem na 100% czy wygrywają z konkurencją i nie mówię tu o sztucznym podbiciu jak np w sony itp interesują mnie wyłącznie firmy audio i ich modele cena do 150 no i nie chcę dokanałowych tylko klasyczne mile widziana jakaś stosunkowo optymalna dynamika w tego typu słuchawkach bez buczenia niby bassu itp efektów i odwrotnie bez kłucia wysokich tonów z dobrą separacją bez zlewania się dźwięków trochę wysokie wymagania ale chciałbym najbliższe tym cechom słuchawki do peaches jak i iggy popa uniwersalne

Najlepsze mówisz i jeszcze za 150zł, całkiem zabawne.

Interesują Cię firmy audio; dobrze, że napisałeś, już chciałem doradzać słuchawkach Whrilpool'a :)

Próbowałeś kiedyś stosować interpunkcję i wyrażać swoje myśli w sposób bardziej zrozumiały? Polecam.

A EP630 mają świetny stosunek jakość/cena, ale nie są "klasyczne".

Coraz więcej rozumiem!

Jeszcze parę postów napiszesz, a dojdę do tego o co może ci chodzić :)

Ale może w następnych używaj już interpunkcji (przecinka i kropki), dobrze?

I jakbym nie wytężał moich zdolności w dziedzinie antropologii języka, nie mogę dojść o co w tym zlepku ?słów? chodzi:

pulsatorów z vivy na tych niby słuchawkach z nazwą na c,

Pozdrawiam :)

Ja używam AKG 324P. Jestem z nich w miarę zadowolony. Bardzo dobry bas, wycofana średnica, którą dość akuratnie można podbić każdym prymitywnym equalizerem @1kHz. Przedtem, kiedyś, używałem tańszych słuchawek. Akg 324p są najbardziej wyrównanymi tonalnie pchełkami jakie miałem. Na pewno mogę odradzić drogie modele SONY, nawet takie za 200zł. Każde jedne podbijają bas o +10db, czyli zupełne ścierwo dla nastolatków. Ze sprzętem przenośnym trzeba ostrożnie. Szansa wtopy jest jakieś 90%, opinie w sieci nie są nic warte. Bez odsłuchania się nie obędzie.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.