Jump to content
IGNORED

Klub audio OLSZTYN

Recommended Posts

• 2 weeks later...

A może specjalistyczny sklep hi-fi na Dworcowej, by coś zorganizował lub udostępnił powierzchnię, tym bardziej, że w okolicy dobra pizzeria.

Bardzo miła i otwarta osoba go prowadzi. Dobra promocja dla sklepu i niezrealizowane forumowe zamierzenie się zrealizuje.

Ma ktoś wtyki pod ten adres - jest ktoś zasłużonym klientem?

Ja mogę przynieść małą aktywną skrzynaczkę, która poprawi dźwięk każdej kolumny-monitora.

Jakie by nie były kable, to nie dadzą takiej porawy - prosty patent i do kupienia w kraju (nie jest to DIY).

Dla 2 osób, to szkoda zawracać sobie i komuś...

Wspomniana skrzynaczka też poprawi wszystkie podłogówki. Sklep akurat nie ma interesu w pokazaniu, że te markowe i "doskonałe" kolumny można łatwo poprawić. Ewentualną formułę powinien zaproponować sklep. Patrząc na ruch w klubie, to nie ma zapotrzebowania.

No właśnie.Co się z tymi ludźmi z Olsztyna dzieje?Proponowałem parę razy spotkanie w fajnym lokalu i nic,cisza,ani jednej odpowiedzi.Masz racje,że dla 2 osób to nie ma sensu komuś zawracać głowy,ale z drugiej strony jak nic nie zrobimy to Olsztyn zawsze będzie zadupiem.Z tego co widać jest na forum kilka osób,czy to tak ciężko wyjść z domu żeby się spotkać,pogadać,poznać ludzi?

Ostatnio zaprosiłem dwóch ludzi, którzy mają zacne systemy (tzw. hi-end, jeśli patrzeć po markach i cenach), aby swoje płyty posłuchali w innym systemie (w założeniu - lepszym). I co? Nie podjęli tematu. Zmieniają, zmieniają, wydają na coraz nowe sprzęty, a nie chce im się ruszyć, porównać do którego punktu doszli.

Wychodzi na to, że mamy wyłącznie albo Klub Zadowolonych Z Siebie, albo Klub Obojętnych Na Wszystko. Trzeba to zaakceptować.

Ja i tak miałem nie pisać w wątku, więc już mnie nie ma.

• 1 month later...

Jako ciekawostkę wam powiem, że w czwartek i piątek w Olsztynie będzie Michael Fremer ze Stereophile. Przyjeżdża ustawić pewien gramofon ...

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

AVID Acutus Reference:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

do tego ramię SME V i topowa wkładka Ortofona - A90.

Jest kilka najwyższej klasy systemów w Olsztynie, ale nikt z właścicieli tu nie zagląda.

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

• 2 weeks later...
  • 4 months later...

Witam. Szukam możliwości sprawdzenia współpracy kolumn ze wzmacniaczem na 300B.

Gdyby ktoś miał taki i był uprzejmy się odezwać byłbym wdzięczny. W grę wchodzi odwiedzenie mnie, z uwagi na rozbudowany system.

Sposób rewanżu z mojej strony do uzgodnienia. Na pewno mogę już teraz obicać w podziękowaniu co najmniej niepospolite doznania audiofilskie.

• 1 year later...

Skoro w klubie po długiej ciszy "zawrzało" :-), to zamieszczę przydatną informację.

Poznałem i mam namiary na osbę w Olsztynie, który zna się i jest w stanie naprawić

urządzenia tranzytorowe i lampowe. Jeśli ktoś korzystał z działających w mieście serwisów,

to wie jakie jest ryzyko odebrania sprzętu po naprawie w stanie gorszym niż przed nią.

W razie potrzeby przekażę informację drogą PW.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.