Jump to content
 1. What's new in this club
 2. Dołączam się z tym samym utworem lecz w innym "moim ulubionym" wykonaniu : Herbie Hancock Gershwin's World - 10.Summertime
 3. A u d i o f i l s k i e j P A M I Ę C I M a ć k a z M r ą g o w a
 4. Tak... jest takie powiedzenie: "Z g***a bata nie ukręcisz" , życzę również wszystkim dopadnięcia brzmiących placków.
 5. Uznasz, że nie w temacie, ale podzielę się uwagą, która jest ze mną w sumie od zawsze... Czy coś dobrze gra, czy nie zasadniczo decyduje zestawienie sprzętowe. To ono może kilkukrotnie podnieść jakość słuchanej muzyki. Co ciekawe i sprzyjające - sprzęt "poprawia" wszystkie nośniki, każde wydanie. Ale to, że nie rozumiem biegania i zdobywania różnych wydań płyt nie oznacza, iż komuś odmawiam tej przyjemności. Lecz tym bardziej to dla mnie dziwne w tych czasach, bo polowanie z myszką i kursorem na ekranie wydaje mi się mało ekscytujące. Życzę osobistego dopadnięcia smakowitych "pl
 6. Moim zdaniem tylko pierwsze wydania , które są dobrze ocenione na [Hidden Content] są warte uwagi chodź nie tylko .... Ja osobiście szukam płyt MFSL najlepiej Japońskich i to już naprawdę dobrze gra... Mam kilkanaście LP jak i ich odpowiedników na CD MFSL gold , chętnie nabędę nowe ? Pozdrawiam Piotr
 7. Powodzenia. Przy okazji wspomnę, że często czarne płyty mają w lombardach. Warto zajrzeć do jednego czy drugiego. Nie sprawdzałem cen, ale zgaduję, że za 5 czy 10 złotych można je kupować. Ale czy budowanie kolekcji z takich źródeł albo z Biedronki ma jakiś "daleki i głęboki" sens?
 8. Żyję i idę coraz dalej i głębiej ? Jak najbardziej "na czasie" w analog i zaczynam kolekcjonować czarne krążki i wchodzić w tematy wkładek itp. Na pewno sytuacja nie zachęca do spotkań ale warto się odkopać.
 9. Tak ten sklep ma mój kolega , coś dla początkujących winylowców... ja szukam ciekawych płytek 1press najlepiej Ver. Japan ? Pozdr.
 10. Przecież wszelkie wydarzenia kulturalne są odwołane (byłaby zajawka na FB). W zastępstwie możesz odwiedzić przywrócony sklep z analogowymi płytami VINYL 34 na Kopernika (w bliskości ronda Bema - też mają FB).
 11. Po przerwie świąteczno, noworocznej odgrzewam . Czy macie informację na temat giełdy płyt winylowych u nas w mieście OL ? podobno pierwsza niedziela msc. w klubie winyl ?
 12. Cześć. Ma ktoś Yamahe as minimum 1000 primara I22 lub Creeka a100 w Olsztynie lub okolicy. Pzdr
 13. Witam Dla Wszystkich Fanów audio z Olsztyna i okolic otwieram Klub audio Olsztyn. Cel to nawiązanie kontaktów, poznanie się, wymiana doświadczeń i opinni związanych z audio.
 14.  

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.