Skocz do zawartości
IGNORED

HI-ENDOWY PLAYER CD/DVD/BD/SACD/DVD-AUDIO ZA 499 $


BoDeX

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ja nie mam nic do Mercedesa, a juz 124 w coupe jest dla mnie autem absolutnie kultowym ;)

A Forda Focusa mialem i go rowniez bardzo milo wspominam, co nie oznacza, ze w jakikolwiek sposo te auta sa z soba porownywalne. Sa po prost z dwoch roznych swiatow i bajek.

Chodzi mi tylko o to, ze powtarzanie w wiadomosciach na forum marketingowego belkotu kompletnie niczemu nie sluzy i nic z takiej pisaniny nie wynika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Witam

 

Dzis pytalem za ile dalo by sie zalatwic tego oppo oto odpowiedz:

 

$1295 = OPPO BDP-83SE Nuforce Edition

$ 49 = Region Free Cable + Installation

$ 90 = Discounted Shipping charge by Fedex International Economy (about a week shipping time) to Poland

 

Pewnie do tego jezcze dochodzi clo i tu wlasnie moje pytanie orietuje sie ktos z was ile takie clo moze wynosic ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak audiofilskie firmy czy hajendowe firmy:

 

"Produkt jest na tyle dobry, że wielu producentów z segmentu High End postanowiło sprzedawać go pod swoją marką. Tym sposobem klienci ekskluzywnych marek płacą za ten sam produkt nawet 10 razy drożej!"

 

albo kablowe firmy - ta sama zasada co wyzej tylko w odniesieniu do zwyklego drutu

 

ale brawo i cieszy mnie to ze pojawiaja sie urzadzenia w "normalnej" cenie stawiajace na jakosc nieugarszane ze wzgledu na koszty... a zarazem jestem zaskoczony gdyz bylem pewien ze w segmencie audio panuje zmowa i za pewna jakosc wymaga sie okreslonej kasy i nikt nie obniza pewnych granic umownych, ale moze to dlatego ze firma nie zajmuje sie typowo audio a rynkiem uniwersalnym?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

BoDeX

4 Mar 2010, 17:58

O mnie » Ignoruj » PW »

stat: 1734 / 117 / 0

 

Zwyklak BDP-83 (499$), BDP-83SE (899$), a wersja BDP-83SE Nu-Force (1299$) i jeśli w ślepym

teście porównywana jest z Accuphase i Wadią, to ja nie mam więcej pytań. A jaka uniwersalność !!!

 

 

 

Taaa a swistak siedzi i zawija w sreberka. 100% zgody z barnim. Slepe testy jak wiadomo do niczego nie prowadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cło chyba 10% lub mniej + 22% VAT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak naprawdę nie ma się czym podniecać, za parę miesięcy pewnie więcej producentów pokaże swoje uniwersalne odtwarzacze BluRay 3 generacji czytające audiofilskie płyty SACD i coraz popularniejsze DVDAUDIO- kłaniaja się nowe wydania King Crimson, Porcupine Tree i wiele innych właśnie w tym formacie. Producenci zauważyli w końcu że płyty i odtwarzacze CD wycofywane są z rynku, stąd taki wysyp gęstych formatów. Praktycznie każdy producent oferuje juz swoje odtwarzacze SACd, teraz kolej na wspomniane BD/SACD/DVDAUDIO. Pociąga to za soba wzrost sprzedaży płyt gęstych, a z kolei producenci płyt muszą coś sprzedawać, nawet Linn ma w ofercie oprócz plików flac również płyty SACD. Myslę że przez najbliższych kilka lat tak to będzie wyglądało. Z jednej strony odtwarzacze plików typu Linn czy Ferguson, a z drugiej audiofilskie odtwarzacze SACD czy uniwersalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie masz kompletnie nic do powiedzenia w temacie ?

Piszesz po raz 10 to samo, że pojawiają sie nagrania SACD i w większej rozdzielczości.

A ile jest tych twoich SACD ? 1% wydnych w stosunku do CD, chyba nawet nie...

 

Bezczelnie kłamiesz robiąc z siebie idiotę, pisząc że od dawna w stylu "CD wycofywane są z rynku" i odtwarzaczy też się nie produkuje.

Widocznie jesteś zakompleksionym człowieniem i niejako próbujesz sobie podnieść samocene pisząc swoje sądy bez pokrycia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Elberoth, 11 Maj 2010, 11:00

 

>Cło chyba 10% lub mniej + 22% VAT.

 

14% plus VAT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...

Odświeżę temat. Czy ma ktoś jeszcze może na forum NuForce'a oprócz mnie ? Mam to urządzenie od ponad miesiąca, absolutnie powaliło mnie i nie chodzi tu o pierwsze wrażenie. Jakość dźwięku jest na tyle dobra, że spokojnie może zastępować drogie CD dobrej klasy, w przypadku odtwarzania wielokanałowego SACD czy materiału blu-ray jakość jest wręcz wyśmienita, ciary na plecach zapewnione, szczena na podłodze i kiwanie głową z niedowierzaniem, że coś tak niby niepozornego może tak grać, na dodatek ergonomia, szybkość niespotykana w produktach konkurencji...to urządzenie nie jest przereklamowane....jest po prostu killerem konkurencji....nie dziwię się że audiofilskie firmy je klonują i sprzedają za grube tysiące baksów....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ten świat sklepikarzy jest "pogięty" - w stanach te klocki kosztują niecałe 3 tys. zł, a u nas audiofast sprzedaje prawie za 8 tys. zł. Ktoś chyba spadł z rusztowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rebciu -audiofast kable po totalnej przecenie 60 % sprzedaje nadal drożej niz w USA :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ten świat sklepikarzy jest "pogięty" - w stanach te klocki kosztują niecałe 3 tys. zł, a u nas audiofast sprzedaje prawie za 8 tys. zł. Ktoś chyba spadł z rusztowania.

Audiofast mocno walnięty :)), Audiomagic ma NuForce'a za 6500 zł, też drogo, ale na wejściu prawie 1,5 kzł taniej ;) W USA taki NuForce Region Free kosztuje katalogowo ok. 1400 $, w Anglii 1300 Funtów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.