Skocz do zawartości
IGNORED

Pass labs XA 30.5 lub 60.5.


globtroter1

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do zakupu końcówki Pass Labs X150.5 (ten jest akurat choc używane czasem X350.5 lub X250.5 też sa w dobrej cenie), nie mam pojęcia jak się zabrać do skompletowania zestawu, czy pre ampa też szukac passa np. XP-20 lub XP-10 czy też szukać czegoś tańszego , gdzie szukać używanych passów? Pozdrawiam Navigare69

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu końcówki Pass Labs X150.5 (ten jest akurat choc używane czasem X350.5 lub X250.5 też sa w dobrej cenie), nie mam pojęcia jak się zabrać do skompletowania zestawu, czy pre ampa też szukac passa np. XP-20 lub XP-10 czy też szukać czegoś tańszego , gdzie szukać używanych passów? Pozdrawiam Navigare69

 

 

Jak napisałem wcześniej, X 150.5 słuchałem w porównaniu do X 250. Dla mnie (i nie tylko) wypadło to na korzyść X250. X 150.5 był trochę bardziej transparentny, chłodniejszy, miał mniejszy (ale chyba nie lepszy, nie bardziej kontrolowany) bas. Poczucie namacalności dźwięku zanikało. X 250 górował nad nim wypełnieniem i makrodynamiką, był cieplejszy w średnicy. Przedwzmacniaczy z serii XP nie słuchałem. Starsze pre z serii X "popychały" mojego X 250 w stronę X 150.5 właśnie. Brzmienie stawało się odrobinę szybsze, bas lepiej kontrolowany, ale płytszy i mniejszy. Dawało to mniej wypełnienia, dźwięk szczuplejszy, a całość - paradoksalnie, była i tak mniej przejrzysta niż bez pre - wtedy słuchałem bezpośrednio z Wadii lub dCS'a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.