Jump to content
IGNORED

DAC Beresford a HD 990


pikotrotek

Recommended Posts

Mam taki dylemat, bo nie miałem okazji posłuchać DAC Beresforda. Natomiast miałem możliwość słuchać H/K HD 970 jako DAC. Między płytą a tym samym materiałem we FLACu nie było praktycznie różnicy. Na allegro oferowany jest HD 990 w dobrej cenie, można też kupić okrojonego 980 w sumie w cenie Beresforda. Wiadomo, że biorąc CD będe miał możliwość odtwarzania płyt a w Beresfordzie więcej wejść.

Interesuje mnie przede wszystkim czy Beresford Caiman GFmod da lepszy dźwięk niż HD 990/980.

Link to comment
Share on other sites

Cześć pikotrotek

Niestety nikt za Ciebie nie odsłucha Beresforda lub HK musisz zrobić to sam, przecież to Ty będziesz słuchał a nie kto inny. Za jakiś czas tyle ile będziesz miał wpisów, tyle różnych opinii na temat brzmienia tego samego sprzętu. No chyba że brzmienie Ciebie nie interesuje tylko chcesz dowiedzieć się czegoś więcej n/t walorów użytkowych oraz możliwości tego sprzętu i porównać ilość posiadaczy tego czy tamtego. Ale to też nigdy nie będzie miarodajne. Najważniejsze już jest to że wiesz czego szukasz.

Pozdrawiam

paweljazz

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Link to comment
Share on other sites

Witam

Poszukuję daca do mojego zestawu stereo i zastanawiam się własnie nad kupnem Matrix Mini-i dac, ale niestety na forum Audiostereo jest o nim bardzo mało informacj. Czy ktoś miał może słuchał tego daca, ma o nim jakieś inforamcje? Zastanwaim się nad tym czy jest lepszy, i oile od Dacmagica, cena jest bardzo zachęcająca.

 

Link do opisu:

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Link to comment
Share on other sites

Chodziło mi o to że może jest jakaś diametralna różnica między tymi urządzeniami - w sensie że ktoś napisze, że Beresford to jest 'prawdziwy' DAC a użytkowanie CD jako DAC ze względu że jest to dodatkowa funkcja niestety jest rozwiązaniem niezbyt mądrym.

Dzięki za uwagę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.