Jump to content
IGNORED

Zakładka DIY zlikwidowana

a_men

Recommended Posts

Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, ale została zlikwidowana zakładka DIY z opisami:

- Kopia przedwzmacniacza Aleph P 1.0 Nelsona Passa DIY Bartek (Bartek1)

- Końcówka mocy Gain Clone DIY Bartek (Bartek1)

- Standy DIY mmsound@go2.pl

- Filtr sieciowy - PowerMagic DIY pkrecz

- Abox POWER AMPLIFER DIY Bogdan

- Sieciówka DIY KoRnik

- Audiofilski stolik o konstrukcji rurkowej, z kamiennymi półkami DIY Adam Lipiński

Zostało to niby przeniesione do zakładki DIY na forum, ale zdjęcia zniknęły. Uważam, ze przedstawiały wzorcowo wykonane konstrukcje DIY i dlatego nie rozumiem komu to mogło przeszkadzać?

Proponuję iść za ciosem i zlikwidować wogóle DIY....co pewnie i tak nastapi.

Czy obliczył ktoś jakie straty przynosi istnienie forum DIY dystrybutorom sprzętu ? zamiast kupować gotowy .....taki jeden z drugim dłubie gainclona i jeszcze opowiada że to gra....okrrrropne :)

Po wpisie na

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , jak mi dowalili to moderator miał dużo roboty, ale na pamiątkę mam zrzuty ekranowe, na dowód kultury niektórych forumowiczów, którym przepraszam nigdy nie przeszło przez gardło.

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Nie wierzę! Wystarczyło żeby jakiś tam rochu napomknął o usunięciu zakładki i ją wyrzucili. Ja bym tam jeszcze dodał fotki innych forumowych hitów (...shigaraki transport, ugoda, vampiria, klony Totem Mite, SOHA...) w pięknych obudowach, wyłonionych może na drodze jakiegoś konkursu. Jestem pewny, że udało się prędko stworzyć galerię dla potomnych. Ja jestem za przywróceniem zawartości tej zakładki, chociażby w formie tematu np. "Galeria" w DIY, gdzie nie dodajemy wpisów tylko moder wrzuca fotki (z opisem) wybranych urządzeń.

Pozdrawiam.

Loszmi

>mamy jakieś konkursy?

a nagrody tez beda obywatelskie jak moderacja? ROTFL.... np. pierwsza nagroda uscisk dloni Jozwy Maryna.

Druga nagroda godzinny darmowy odsluch legendarnego wzmacniacza sluchawkowego konstrukcji legendarnego forumowego konstruktora.

Trzecia nagroda fotka 10x15 franca.

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.