Jump to content
IGNORED

Wybór subwoofera i amplitunera do kolumn (Koda/ Taga/może inne)


makkam121

Recommended Posts

Witam

Planuję kupić zestaw kina domowego. Do tej pory korzystałem z głośników komputerowych 5.1 z powodu braku miejsca na kolumny. Teraz jednak wraz z nową przestrzenią pojawiają się nowe możliwości. Nie jestem jednak jeszcze audiofilem, dlatego zastanawiam się między Koda AV 702 v.2/3 a Taga TAV 606(jeśli polecicie coś innego, to na pewno też przemyślę sprawę). Do tych kolumn przydałby się amplituner. Oprócz filmów słucham także sporo muzyki, więc nie chciałbym by amplituner zmarnował potencjał tych kolumn(jakikolwiek on by nie był). Co myślicie o Onkyo TX-DS 575X?http://allegro.pl/show_item.php?item=980029835

 

Aha, do tego jeszcze potrzebny subwoofer...może Koda SW-1000 v.2,może coś z Tagi, a może zupełnie coś innego.

 

Serdecznie proszę o pomoc

 

Pozdrawiam

makkam121

Link to comment
Share on other sites

Zajrzyj na wspomnianą stronę. Oni sprzedają to w zestawie: amplituner + kolumny 5.1 i taki zestaw wypada znacznie taniej, niż gdybyś kupował oddzielnie. Może się okazać, że za cały zestaw nówka u nich wydasz mniej kasy, niż osobno głośniki, osobno używany amplituner.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.