Skocz do zawartości
IGNORED

Zestaw k.d. czy zestaw audio.


bolus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.To Mój pierwszy wpis,więc jeżeli zrobię coś nie tak proszę mi wybaczyć.Potrzebuję porady.Mam amplituner k.d. Onkyo 805+DVD DV 504.Chcę kupić kolumy Klipsch oparte na RF-83.Do tego zestaw audio Yamaha A-S2000+CD-S2000 lub Denon PMA-2000+DCD-2000AE + kolumny Wharfedale Opus2-3.Moje pytanie:Czy zostać przy tej opcji.Czy zamiast Klipsch kupić cały komplet Wharfedali oparty na Opus2-3 i połączyć przez Pre-amp.Bądz zmienić opcje i kupić ampli.Denon AVR-4810+DBP-4010 + Wharfedale Opus 2-3 ,oczywiście cały zestaw do k.d.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić zestaw Wharfedale i zestaw PMA-2000AE plus DCD-2000AE do stereo, a w kinie z wyjścia pre-out amplitunera puścić fronty przez PMA. W super drogie kino bym się nie pchał - nawet tylnie głośniki można z tańszej serii niż Opus, a za to stereo będziesz miał przednie w tej konfiguracji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może procesor kina ARCAM AV888 i do tego aktywne (2) monitory studyjne + sub (lub nawet 2 większe trójdrożne monitory i na razie brak suba) ... a w przyszłości rozbudowa o satelity i central (+ ew. ten zaległy sub) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd jesteś ? Masz możliwość odsłuchu tych sprzętów? Wybierz się do salonu i słuchajjjj. Przy tej klasie sprzętu nie ma co kupować w ciemno! Mnie np. bardzo spodobało się zestawienie PMA 2000,2010 z DALI IKON czy MENTOR. Co do Primare nie wypowiem się bo nie słuchałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kolego stempel masz racje trzba słuchać.Ja słuchałem nie w salonie ale prywatnie.Miałem możliwość odsłuchu kilku konfiguracji.Yamaha A-S1000 + Monitor Audio GS20:Było super.PMA 2000 słuchałem dwa razy.PMA 2000 + Mentor 8:To było powalające.Ale dla mnie PMA 2000 + Opus3 to prawdziwy odlot.Słuchałem trzech płyt:CD-Dream Theater Systematic Chaos.Analog-Jethro Tull Heavy Horses i SACD Pink Floyd Dark Side Of The Moon.Zaraz koledzy napiszą że jeszcze dużo nie słyszałem.Pewnie mają racje ale dla faceta w moim wieku ten zestaw który wymieniłem plus muzyka której ja słucham to szczyt.Primare też nie słuchałem.Zapytałem z ciekawości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiał bym się jeszcze nad Linnem Majik DS-I. Podejrzewam, że stosunek jakości do ceny może być nie do pobicia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw PMA-2000AE plus Opus 3 jest mistrzowski - jak dla mnie również nie trzeba niczego więcej i jakby mnie tylko było stać też bym sobie taki sprawił, a słucham podobnej muzyki zwłaszcza Dream Theater fajnie potężnie to brzmi ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.