Jump to content
IGNORED

Szukam amplitunera z cd.

kiciuch

Recommended Posts

Witam.Mam taki problem.Poszukuje amplitunera z cd.Coś w stylu ONKYO cr 70 tylko może coś bardziej fajnego wizualnie bo to ma być dla mojej kobiety.Musi to być taki właśnie kombajn bo mało miejsca a mini wieże nie wchodzą w grę.

Dziękuje z góry za sugestie.Cena ok do 500 zl.choć wiem,że na prezenty dla wybranki się nie powinno oszczędzać;)

Zależy czy nowe czy używane, z nowych to najlepiej NAD C715 lub trochę taniej Teac CR-H225 to takie małe cuda. Możesz też poszukać na allegro jakieś używane mini-wieże Denon albo Teac, na pewno coś znajdziesz. Z pełnowymiarowych to najlepiej Denon RCD-100 lub NAD L53, ale ten ostatni jest rzadko spotykany używany, a nowy drogi - ponad 3k zł. Denon jest nawet na allegro

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - to nie moja aukcja;)

Oprócz tego takie all-in-one posiada Advance Acoustic EZY-8, Carat i57, Arcam solo i solo mini, Audio Analogue Enigma, linn classik i parę innych frim, ale to już wyższa klasa cenowa;)

Może Denon RCD-100,

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

na allekupa jest jeden

Hidden Content

jest jeszcze onkyo fr-435

Hidden Content

ale gość przesadził trochę z ceną, fajnie bo ma dodatkowo mini disc, zawsze można co nieco nagrać z radia i dodatkowo posiada wejście cyfrowe optyczne, więc może posłużyć jako dac do komputera.

Onkyo CR-L5, tego niestety nie ma. Nie wiem czy te klocki zachwycą wizualnie twoją partnerkę ale są to w miarę porządne sprzęty. Miałem okazję słuchać przez jakiś czas onkyo cr 70 niestety z jakimiś starymi tonsilami, ale grało to naprawdę przyjemnie.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.