Skocz do zawartości
IGNORED

Polskie kolumny!!!


darekmat

Rekomendowane odpowiedzi

> discomaniac71

 

Wspomnialem wczesniej, ze kiedys przez 3 miesiace, we trzech z kolegami chodzilismy po salonach audio.

Wtedy kazdy z nas inaczej slyszal dzwiek. To sie czulo, to wynikalo z rozmow. Uczylismy sie od siebie wzajemnie, bo kazdy mial wczesniejsze doswiadczenia i to sobie opisywalismy podczas sluchania.

Goscilysmy w jednym domu, gdzie moi koledzy zupelnie obojetnie zachowywali sie w stosunku do grajacego systemu z monitorami Sonus Faber. Ich bardziej interesowal klocek ktory byl celem wizyty.

Mnie przykol dzwiek z Sonusow, ktory jak mysle gospodarz puscil celowo, aby byc moze pochwalisc sie swoim dzwiekiem.

Mnie dzwiek urzekal, a moi koledzy chyba przeszli obok niego obojetnie.

Dzwiek Sonusow wtedy nie byl dzwiekiem zadnego z nas, ale mnie przyciagal jak syreni spiew Odyseusza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Po raz pierwszy w historii ludzkości możesz przenieść chorobę, na którą nie chorujesz, na kogoś, kto został na nią zaszczepiony !!!" u2be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.