Skocz do zawartości
IGNORED

HD TRACKS-czy da się odzyskać zakupione utwory?


nikifor

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie,zakupiłem kiedyś kilka utworów na stronie HD-TRACS w formacie bezstratnym 24/96 niestety po uszkodzeniu windowsa i formacie,utwory te zostały bezpowrotnie skasowane,na stronie hd-tracs po zalogowaniu,widnieje historia utworów które kiedyś kupowałem,czy da się je ściągnąć ponownie bez ponownego płacenia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przyszłośc zrób sobie partycje na dane i tam trzymaj pliki. Jeśli wgrywałeś tylko system i nie nadpisało plików to pewnie można je odzyskać np programem easy recovery czy innym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyliłem zakładki bo miało być w pc-audio albo w stereo a nie diy,jeśli można to proszę o przeniesienie.

 

A co do pobranych wcześniej plików to wnioskuje że drugi raz już się nie da ich pobrać? szkoda bo po zalogowaniu w historii widnieją i myślałem że jeśli było zapłacone,to mogę te same pliki pobrać kilkakrotnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedys podobna sytuacje z muza zakupiona na stronie Naima - wyslalem grzeczny mail, ze ze mnie gapa i nie zrobilem archiwizacji (moj backup faktycznie nie obejmowal jednej plyty), ale bede ogromnie zobowiazany jesli pozwola mi sciagnac ponownie zakupionoa tam plyte. Nazajutrz dostalem odpowiedz, ze aktywowali mi piosenki do ponownego pobrania i faktycznie sie udalo.

 

Z hdtracksem jest klopot, bo tak na prawde wogole do Polski nie sprzedaja, wiec jak wyczaja mozesz miec klopot.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.