Skocz do zawartości
IGNORED

Ampli+głosniki = 4 tys


Apisto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ma dylemat wyboru,pewnie nie jako jedyny na forum.

Zamiar kupna:

HK255 ,chociaż raczej nawet 260(jakies róznice??)

Głosniki Klipsch F1+c1+B2

Pokój niewielki 4,30 x3,50.Preferencje raczej film (WD hd player)50 % i muzyka z 30 % reszta to zwyczajnie Cyfra+.

Teraz nasuwaja mi sie inne pomysły w stylu:Denon 1611 lub 1911 ..i pytanie jak on zagra z Klipschami? Moze całkiem inne propozycje ampli i głosników.

Chciałbym kupic zestaw do okolo 4 tys.Z jednej strony HK w którym podoba mi sie menu itp oraz wygląd zewnetrzny,z drugiej strony nie wiem czy moze nie warto pojsć w strone 3D(tak na przyszłość).Moze ktos z forumowiczów ma jakies pomysły.

Bede sie starał oczywiscie odsłuchac zestaw ,jezeli bede miał gdzie(moze byc z tym słabiutko)ale wazne jest abym jakoś sie ukierunkował.

Tak jak napisałem wczesniej HK260+ w/w Klipsche sa narazie opcja nr.1

a moze inne?? jakies propozycje??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w wyszukiwarce tematów takich było tysiące,ja ze swojej strony radziłbym jednak coś innego ,dlaczego.Amplitunery Harmana fajnie wyglądają nieżle grają ,ale podstawowa wada ich to że grzeją się jak żelazko,może to być problem jak na nich coś stoi muszą mieć dużą przestrzeń Miałem kiedyś AVR-645 i z tego powodu musiałem się go pozbyć.Denony o których piszesz to straszna lipa,pomyśl o czymś innym.Są jeszcze Yamahy,Marantze,Arcamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli Yamacha to czy modele 667 ,557 są dobrymi pomysłami? Czy moze 765 byłby lepszy?

Czytałem ostatnio w prasie ,,ze niby HK260 az taak mocno sie nie grzeje nie wiem ile w tym prawdy .

W modelach Marantza wogole sie nie orientuje,ale ten nowy wygląd jest całkiem fajny,nie wiem jak z brzmieniem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam F2 podpięte do Marantza i gra rewelacyjnie. Sugerował bym Ci linie z 3 na końcu (4003, 5003,..) bo te z 4 prawie nic nowego nie wnoszą a są droższe. co do Yamahy to model 1065 lub ze starszej lini np 663. jeśli chodzi o Denona to bardziej model 1910 niż 1911 chyba że zależy Ci na 3d

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo fajnie dzieki za jakies informacje.Czy jeszcze ktos z forumowiczów ma moze HK260 i moze opisac jak to jest ztym grzaniem ampli?Bo wiem ze sie grzeja.

Czy ktos mogłby ocenic nowa linia yamahy x67 ? Jak z dzwiekiem w stereo,w kinie.?

Dodam ze raczej napewno bede miał Klipsch F1 5.0.

Jeszcze jedno czy warto wchodzić w 3D? TV moze zmienie za 3-4 lata,w tej chwili mam plazme 42"

dzieki za kazda wypowiedz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo fajnie dzieki za jakies informacje.Czy jeszcze ktos z forumowiczów ma moze HK260 i moze opisac jak to jest ztym grzaniem ampli?Bo wiem ze sie grzeja.

Czy ktos mogłby ocenic nowa linia yamahy x67 ? Jak z dzwiekiem w stereo,w kinie.?

Dodam ze raczej napewno bede miał Klipsch F1 5.0.

Jeszcze jedno czy warto wchodzić w 3D? TV moze zmienie za 3-4 lata,w tej chwili mam plazme 42"

dzieki za kazda wypowiedz

Zdecydowanie polecam Marantza SR-6003 faktycznie nie warto dopłacac kilkaset pln do 6004 ,ten nowszy nawet ma wieksze problemy cos z softem,dzwiek na bardzo dobrym poziomie Kosztuje troche wiecej od Yamah czy Denonów ,ale zdecydowanie lepszy wybór.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo ten Marantza SR-6003 jest super ,ale to ponad 3 tys- to duzo za duzo :) ..tak okolo 2 tys mogłbym przeznaczyc.

Myślaem z nawet z tych 2 tys zaoszczedze i dołoże do głosników ,ale ogolnie te 4 tys to taki max, z powiedzmy 300 zł wiecej mogłbym dorzucic ,ale nie wiecej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo ten Marantza SR-6003 jest super ,ale to ponad 3 tys- to duzo za duzo :) ..tak okolo 2 tys mogłbym przeznaczyc.

Myślaem z nawet z tych 2 tys zaoszczedze i dołoże do głosników ,ale ogolnie te 4 tys to taki max, z powiedzmy 300 zł wiecej mogłbym dorzucic ,ale nie wiecej

No to poszukaj dobrze na allegro jest pewien gosciu z wrocławia i ma tego Marantza za 2500 pln ,znam go dobrze ,sam u niego kupowałem,to 500 pln wiecej ale wyłóz ta sume i nie bedziesz szukał niczego innego przez kilka dobrych latek.

 

No to poszukaj dobrze na allegro jest pewien gosciu z wrocławia i ma tego Marantza za 2500 pln ,znam go dobrze ,sam u niego kupowałem,to 500 pln wiecej ale wyłóz ta sume i nie bedziesz szukał niczego innego przez kilka dobrych latek.

MARANTZ SR6003 (SZAMPANSKI ) AMPLITUNER

(numer 1215415802)Btdziesz mi dziekował ,moze cos wytargujesz powołaj sie na mnie powiedz ze kolega kupował CD,wzmacniacz i amplituner.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poszukaj dobrze na allegro jest pewien gosciu z wrocławia i ma tego Marantza za 2500 pln ,znam go dobrze ,sam u niego kupowałem,to 500 pln wiecej ale wyłóz ta sume i nie bedziesz szukał niczego innego przez kilka dobrych latek.

 

 

MARANTZ SR6003 (SZAMPANSKI ) AMPLITUNER

(numer 1215415802)Btdziesz mi dziekował ,moze cos wytargujesz powołaj sie na mnie powiedz ze kolega kupował CD,wzmacniacz i amplituner.

Dlaczego cie tak namawiam,popatrz ten amplituner jest tylko droższy o pare setek od lipnych Denonów,Onkyo,klasowo to Yamaha 2065,troche gorszy w kinie ale duzo lepszy w stereo.No i popatrz na wyglad nie ma ładniejszego,w sklepach kosztuje ponad 3500 pln.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy warto isc w 3d? a co Ci przeskadza wybor starszego aplitunera zmienisz keidys bluray i telewizor puscisz obraz bezposrednio nie przez amplituner i to wszystko :) Koledzy dobrze podpowiadaja nie idz w tego harmana wybierz Yamahe 663, 1065 lub ktoregos denona np. zdobywce EISA 1910 ewentualnie jest jeszcze zdobywca tego rocznej EISY onkyo 608

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknełem na modele yamahy,pozniej bede szukał odsłuchów.

Który waszym zdaniem jest najciekawszy,godny polecenia:765,1065 (ciut drogi),767(ciut drogi).

No i czy te Klipsch F1 zagraja dobrze z tymi yamaszkami i marantzem6003 ?? Podobno bardzo fajnie sobie radza jak na gabaryty,a pokoj mam niewielki.

Napewno ,na 100% bede starał sie odsłuchac Marantza 6003,wizualnie mi bardzo sie podoba,no i po waszych wstępnych opiniach mysle ze warto bedzie go tez odsłuchac.

Budżecik napewno niewielki(4tys) a chciałbym tez aby na głosniki zostało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknełem na modele yamahy,pozniej bede szukał odsłuchów.

Który waszym zdaniem jest najciekawszy,godny polecenia:765,1065 (ciut drogi),767(ciut drogi).

No i czy te Klipsch F1 zagraja dobrze z tymi yamaszkami i marantzem6003 ?? Podobno bardzo fajnie sobie radza jak na gabaryty,a pokoj mam niewielki.

Napewno ,na 100% bede starał sie odsłuchac Marantza 6003,wizualnie mi bardzo sie podoba,no i po waszych wstępnych opiniach mysle ze warto bedzie go tez odsłuchac.

Budżecik napewno niewielki(4tys) a chciałbym tez aby na głosniki zostało.

Nie wiem gdzie mieszkasz bo w każdym większym miecie jest Audioklan,lub Top-Hifi.I tam bez trudu możesz posłuchać tych amplitunerów.Gorzej będzie z kolumnami bo tam Klipsch F1 5.0.raczej nie mają.Co do Yamah ,prawda jest taka że starsze modele były zdecydowanie lepsze,pisze to z pełną świadomością jako wieloletni użytkownik tych amplitunerów,ostatni mój model to RX-V 2500 naprawdę świetny amplituner,następcy typu 663,800,765,1065 juz dużo gorsze modele dostały HDMI,ale straciły urok dawnej Yamahy.Jak chcesz Yamahe to raczej poszukaj RX-V 1700,1900,3800.te z końcówkami 5 to już zdecydowanie gorsze modele.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.